Červený trpaslík


Červený trpaslík - Epizody - Scénáře - Posádka - Herci - Dabing - Ze zákulisí - Hnidopich - Náboženství - Vesmír - Direktivy - Havárky - Nadávky - Postřehy - Texty - Hudba - Mobil - Kostýmy - Dodatky - Sex - Kuchařka - Filmotéka - Slovník - Kalendář - Obrázky - Film - Quiz - Fantazie - NSFAQ - Vzkazy - Srazy - Download - Merchandising - Kontakty - Diskuse - Facebook
Dnes je 14.06.2024

Naše tipy
Přidejte si nás do položky Oblíbené.

Relaxační folie

Informace
Vzkazy
14863
NSFAQ
1354
Quiz
6

Facebook

Sponzoring

Slovník

A B C Č D E F G H CH I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Žpísmeno U

ULICE LAREDA: Virtuální hra, prostřednictvím které se Lister, Rimmer a Kocour dostali do Krytonova snu a pomohli mu porazit Pistolníky z Apokalypsy.(33.Pistolníci z Apokalypsy)
Pozn. Laredo je město na hranicích Texasu a Mexika.

Univerzita toaletních věd: Vzdělání, které má Kryton. Ve skutečnosti část jeho softwaru.(43.Epidém)

UPRCHLÍK: Americký televizní seriál ze 60. let 20. století. Doktor Richard Kimble (David Janssen) byl nespravedlivě odsouzen za vraždu své ženy a uprchl, aby našel skutečného vraha - Jednorukého muže (Bill Raisch). V roce 1993 byl natočen úspěšný celovečerní film s Harrisonem Fordem v roli Kimblea. Tommy Lee Jones, který hrál vyšetřovatele Sama Gerarda získal za svůj výkon Oscara.(44.Nanarchie)

UROBOROS: Symbol nekonečna. Had, který se zakusuje do vlastního ocasu a tak završuje věčný koloběh života. Rovněž značka nesmrtelných baterií a nápis, který byl na krabici, v níž nalezli novorozeného Listera.(39.Uroboros)

ÚTĚK V ŘETĚZECH: (1958) Americký film s Tony Curtisem a Sidney Poitierem. Běloch a černoch spolu utekli z vězení a protože byli k sobě připoutání řetězy, nezbylo jim nic jiného než spolupracovat. Během útěku se i přes svou odlišnost spřátelili.(26.Inkvizitor)
Pozn. Pamatuju se, jak jsem tenhle film viděla, když jsem byla malá a z toho, že je nakonec chytili, jsem asi týden byla hrozně nešťastná...

Utírací pohotovost: Služba, kterou měl Kryton u Listera, když přišel o pravou ruku. Pomáhal Listerovi zbavit se po jídle drobečků kolem úst.(44.Nanarchie)