Červený trpaslík


Červený trpaslík - Epizody - Scénáře - Posádka - Herci - Dabing - Ze zákulisí - Hnidopich - Náboženství - Vesmír - Direktivy - Havárky - Nadávky - Postřehy - Texty - Hudba - Mobil - Kostýmy - Dodatky - Sex - Kuchařka - Filmotéka - Slovník - Kalendář - Obrázky - Film - Quiz - Fantazie - NSFAQ - Vzkazy - Srazy - Download - Merchandising - Kontakty - Diskuse - Facebook
Dnes je 16.07.2024

Naše tipy
Přidejte si nás do položky Oblíbené.

Relaxační folie

Informace
Vzkazy
14863
NSFAQ
1354
Quiz
6

Facebook

Sponzoring

Víte, že...?

LISTER:

Lister
- Lister přišel o panictví ve dvanácti letech? Bylo to na devátý jamce na golfovým hřišti. Když si Michelle Fisherová sundala šaty a stála před ním úplně nahá, byl tak vzrušenej, že při tom upustil skateboard. (14. Trosečníci)

- Listerova kytara má jen pět strun a z toho tři jsou G
? (14. Trosečníci)

- Když Listerovi umřel otec, bylo mu šest let? Dostal od každého kupu dárků jako o vánocích. Přál si aby se to stalo ještě pár lidem aby si doplnil celý lego. Babička mu řekla, že otec je teď sťastný a že šel tam, co jeho zlatá rybka. Tak si myslel, že ho spláchli do záchoda. Myslel, že je hned za tou ohnutou rourou. Posílal mu tam časopisy, aby si měl co číst. Pak ho poslali k dětskýmu psychiatrovi, protože ho našli, jak s hlavou v míse čte fotbalový výsledky. (Lepší než život)

- Lister byl na umělecký škole? Stačilo mu složit opravné přijímací zkoušky, napsat odvolání a chňapli po něm. Byl na ní 97 minut. Stačil mu jeden pohled na rozvrh a byl konec. Měli přednášky už od půl jedné. To ještě cejtíš chuť zubní pasty.... (Kryton)

- Listerův nejoblíbenější předmět byl Zeměpis? (Nýdnol, Bulharsko, rostlinná výroba, nerostné bohatství a blízko Bosny. Lim je bulharsky kilák.) (13. Pozpátku)

- V Listerově šuplíku na čisté trenýrky zemřel na sešlost věkem POLYMORF? (15. Polymorf)

- A víte, že Lister má na zadku vytetovaný srdce protknutý šípem, ze kterýho kape kari omáčka, a s nápisem "I love vindaloo"? Může za to Peterson, kterej Listera namazal, takže nevěděl, co dělá. (Psirény, ale pouze kompletní scénář, v naší televizi byla tahle informace vynechaná.)

- Listerova první kapela se jmenovala Degen a spol., hráli v hadrech, kterejm se říkalo Mistr staniol a jejich prvním opravdu velkým hitem byl singl "OHM". (17. Fotostroj času)

- Lister pomáhá Krytonovi s praním tak, že když jsou jeho spodky špinavé, otočí je naruby a nosí další tři neděle? (31. Psirény)

- Lister poté, co se vysmrká, musí otevřít kapesník a prohlédnout si obsah? Co čeká, že tam najde? Snad Gaugainovy Tahiťanky ? Obličej Madonny ? Neobjevený Shakespearův sonet ? (25. Karanténa)

- Lister má klaustrofobii? V sedmnácti dělal v supermarketu, uklízel vozíky. Po pár měsících se zabouchnul do jedné pokladní. Dvaadvacítka s očima, co tě přímo zvou na masný pult. Držela tak zvláštně snímač kódu, že z toho furt s vozíkama boural. O svačinách se scházeli ve skladu. Byla vdaná za jednoho plešouna, co pracoval u ryb. Byl o deset let starší. Víc než ona ho zajímal dramaťák, který vedl. Jednou měli Lister a ona odpolední a šli do skladu. Začli se milovat na bedně s chřestem. Za pár minut, zrovna v nejlepším (bylo mu sedmnáct), vyjekla, že starej je u dveří a Lister to zalomil do dřevěné bedny. Manžel začal s výslechem, co že dělá na bedně plne chřestu a vůbec nic na sobě nemá. Řekla mu, že se opalovala pod žárovkou, ale to ji nesežral. Zavřel Listera v bedně a ječel, že ho hodí do kanálu. Odvezl ho tam a pak začal ječet Lister. Prosil ho, ať ho pustí. Sliboval mu hory doly, že už se s ní v životě nesejde. Muž se nakonec smiloval. Otevřel tu bednu. Lister vylezl ven nahý jak žlůva na jeviště amatérského představení "Jak je důležité míti Filipa". (40. Zkouška kanálem)

- Lister prováděl za mlada nedovolenou sklizeň? Jako kluk v Liverpoolu chodíval sklízet. S partou občas sklizeli i auta.

- Lister si vzal z hotelu postel? Spustil ji klukům na kladce. Pronajal si byt a nebyl zařízený...

- Listerův kalendářní věk je 25 let, ale biologický 47 let? (25. Hololoď)

- Lister žádal nejméně 500x o pracovní neschopnost z důvodu průjmu? (4. Čekání na Boha)

- Lister vyměnil Rimmerovi zubní pastu za antikoncepční gel? (6. Já na druhou)

- Lister zapsal Rimmera na seznam čekatelů na experimentální operaci hemeroidů? (6. Já na druhou)

- Lister nikdy nečetl knihu? (2. Ozvěny budoucnosti)

- Listera jednou vylili ze školy, protože jeho babička, která ho vychovala, praštila ředitele když Lister propadl z francouzštiny? (2. Ozvěny budoucnosti)

- Lister v paralelním vesmíru otěhotněl s Listerovou a porodil dvojčata? (12. Paralelní vesmír - 13. Pozpátku)

- Lister už není nejmladší? Ani jeho spermie. Za chvilku budou potřebovat turbopohon, aby se vyšplhaly vejcovody? (49. Televize Kryton)

RIMMER:

Rimmer
- Rimmerovi rodiče byli Vířiví adventisté sedmého dne? Věřili, že musí každou neděli vířit. Vířili cestou na mši, vířili při kázání a vířili cestou domů. Věřili všemu, co stálo v bibli. Adam a Eva a jablko, věřili každému slovu. Bohužel byla v jejich verzi tisková chyba. Všechno bylo založeno na první epištole Korintských: Vír, Naděje a Láska. Největší z té trojice je Vír a tak to dělali každý sedmý den. (18. Posledni den)

- Rimmer byl v minulém životě eunuchem na dvoře Alexandra Velikého?

- Rimmer strávil jedno dopoledne jako služba na lince důvěry? Volalo mu pět lidí a všichni spáchali sebevraždu. A to si jeden chudák spletl číslo. Volal si o výsledku kriketu. Byly toho plné noviny. Říkali tomu "Den Lumíků".

- Rimmerovo druhé jméno je Jidáš, ale říká si Jonatán?

- Rimmer podepisuje úřední dopisy "A. J. Rimmer, BPD", což znamená "Bronzový diplom za plavání"?

- Rimmer považuje za klasiku Mozarta, Mendelssohna a Mötörhead? (Rovnováha sil)

- Rimmer dokázal nejíst 3 miliony let a dva roky?

- Rimmer má svou sbírku telegrafních sloupů z 20. století.

- Rimmer nade vše rád poslouchá recitály na Hammondovy varhany.

- Rimmer byl obviněn za vraždu druhého stupně, protože jeho vědomá nedbalost při opravě tepelného štítu způsobila smrt celé posádky kosmické lodi Jupiterské důlní společnosti Červeného Trpaslika? 1167 bodů obžaloby. Každý bod představuje dle zákoníku 8 let donucovacích prací. Vzhledem k jeho holografickému stavu nastoupil k nepřetržitému trestu odnětí svobody, jenž činil 9 328 let. Diky Krytonově obhajobě byl však zproštěn viny. (21. Spravedlnost)

- Rimmer skládal a propadl u důstojnických astronavigačnich zkoušek nejméně třicetkrát?

- Rimmer jedinou, která s ním sdílela důvěrné okamžiky, propíchl?

- Rimmer si věší slipy na ramínko?

- Rimmer si po večerech našívá jmenovky na sve kondomy z lodních přídelů?

- Rimmerův první pohlavní styk trval 12 minut. Stalo se to s Yvonne McGruderovou 16.března mezi 19:31 a 19:43. Do styku Rimmer počítá i snědení pizzy.

- Rimmerovi trvalo rok, než se naučil zatloukat stanové kolíky.((Rimmerosvět))

- Rimmer byl tajemníkem spolku Hammondových varhan a je velkým fanouškem Reggieho Wilsona a popového Delia. (23. Jiná dimenze)

- Rimmer cvičí skoro každý den nekrobic, tedy aerobic pro mrtvé? (5.Sebevědomí a Mindrák)

- V kapitánově zprávě o Rimmerovi bylo slovo "imbecil" v jedné větě čtyřikrát? Kromě toho v ní bylo ještě Rimmerovo jméno a dvojtečka. (51. Pete 2)

- Rimmer podal na Listera 247 stížností. Z toho 123 za urážku nadřízeného technika, 39 za zanedbání povinností, 84 za všeobecnou neposlušnost a 1 za vzpouru! To, když mu Lister šlápl škodolibě na palec s úmyslem Rimmera zranit. Nutno podotkout, že Arnold je tak velkomyslný, že nežádá trest smrti. (1. Konec)

- Rimmerova nejmilejší knížka je "Jak balit holky pomocí hypnózy"? Takhle dostal Lorraine. Pomocí hypnózy. Stačil ten starý trik: "Něco ti spadlo do oka, zlato." Upřel na ni svůj pohled a bác ho! Šla s ním na rande. Šlo o velmi atraktivní a chytrou slečnu, měla umělý nos. Velmi vkusně udělaný, ušlechtilý kov, žádný zmetek. V taxíku začalo být trochu dusno. Rimmerovy vtipy o jejím nose nepadly na úrodnou půdu. A byly dobré, inteligentní. Jako: "Co ti to přelítlo přes nos?" Nic slaboduchého. A když dorazili do restaurace, řekla, že jde na záchod a utekla záchodovým okýnkem. Určitě ne proto, že by o Rimmera nestála. druhý den volala a říkala, že by si s ním ráda zas někam zašla, ale že se teď stěhuje na Pluto. (12. Paralelní vesmír)

- Rimmerovo milování je jako japonské jídlo? Malé porce, ale tolik chodů!

KRYTON:

Kryton
- Krytonovo křestní jméno je 2X4B? Celým jménem je to Kryton 2X4B 523P.

- Kryton je naprogramovaný tak, aby zvládl všechny známé vesmírné stravovací techniky, včetně používání Saturnskeho mluvícího nože, často smrtící Marťanské bumerangové lžíce a taky Mimosianských hůlek z antihmoty? (32. Legie)

- Kryton může do své tříselné zásuvky připojit mimo jiné vysavač, cirkulárku, vrtačku nebo dokonce šlehač?

- Krytonovi oči jsou staré 509tky s automatickou rohovkou, ohnisková vzdálenost 15? (19. Kamila)

- Kryton používá na své krční matky SuperMogul? (19. Kamila)

- Krytonovi programátoři se mylně domnívali, že tabulky frekvence střevních pohybů dinosaurů nebudou potřeba. Imbecilové! (51. Pete 2)

- Krytonova pravá bradavka slouží k regulaci tělesné teploty a levá k nastavení krátkovlnného rozhlasového přenosu. (20. D.N.A.)

- Kryton si vyrobil ze staré elektronové desky, role toaleťáku, modelíny a límečku od pánského roláku penis? (51. Pete 2)

KOCOUR:

Kocour
- Kocourova Máma byla chromá? A že jeho Otec byl hlupák, který snědl svý vlastní nohy? (4. Čekání na Boha)

- Kocour má šest bradavek? Když je vzrušený, má je všechny v pozoru. (Kryton)

- Kocour má všechny vnitřní orgány barevně sladěné? (46. Zpátky v červeném 2)

- Kocour si onduluje chlupy na nohou? Ale jen proto, aby zvýraznil přirozené vlny.

- Kocour má tak dlouhej šatnik, že když je u sak 3 odpoledne, u košil je 7 ráno

- Kocour, si musí alespoň desetkrat za den schrupnout? Jinak nemá dost sil na hlavní spánek dne. (Queeg)

- Kocour až zemře hodlá přenechat své tělo Louvru. (20. D.N.A.)

- Kocour je chytrej jenom, když je z plastelíny?

- Duane Dibbley vypadá tak ujetě, že by se ho lekli i na konferenci o science-fiction. (34. Emocuc - Polymorf II)

OSTATNÍ:

- Roku 1546 se samovznítil starosta Varšavy? (5. Sebevědomí a Mindrák)

- Robíci mají komůrku polepenou plakáty Johna Wayna? A nejen to, dokonce vedou jeho fan klub. (8. Lepší než život)

- Víte, že ke Králi Bramborových Lidí se lze dostat jen na létajícím koberci? (28. Karanténa)

- Kochanská u toho sténá jako rezavá branka?

- Ackerman má skleněné oko? Bez svého oka je Ackerman poloviční fešák!
- Hollister získal přístup k důvěrným záznamům posádky, které pak využíval, aby získal vyšší postavení? Takhle to dotáhl na kapitána. Jestli posádka zjistí, že je obyčejný pekař, je vyřízený.

- Kochanská umí říkat Rimmere tak, aby se to rýmovalo s póvlem? (3. Rovnováha sil)

- Zkratka KLITORIS znamená "Komise pro Legalizaci Integrace Teroristických Organizmů a jejich Rehabilitaci ve Společnosti"? (15. Polymorf)

- Holly dokáže neskutečně plasticky předvést měsíc. (Zpátky v červeném 3)

- Voskova Matka Tereza to dotáhla na podplukovníka? (24.Roztavení)

- Den polévky Gaspacho je 25.11.?

- Rimmerova teticka Meggie ma narozeniny 17.7.?

- Ležák je jediná věc, která rozpustí vindaloo?

- Bar Papušek je na osmé palubě? V originále na palubě G. (Kamila)

- Íránský kulčík udělá 150 pánevních výpadů za vteřinu. ( To je Kocour na pomalý chod)

- Základní rozdíl mezi androidem a replikantem je ten, android by nikdy neurval člověku hlavu a nenaplil mu do krku? (21. Spravedlnost)

- Někteří Gelfové mají svěračové svaly v obličeji? (34. Emocuc - Polymorf II)

- Rimmerův bratr Frank měl v 11 letech 190 cm, protože ho otec, stejně jako všechny ostatní, natahoval skoro každý den na skřipec.

- Na obalu alba Rastabily skank je varování ministerstva zdravotnictví: Tato hudba vás může podráždit, zbavit zdravého rozumu a vyvolat poruchy nervového systému a střev. (3. Rovnováha sil)

Holly si svou tvář vybral z bilionu možností, původně patřila největšímu a nejplodnějšímu milovníkovi jaký kdy žil! (3. Rovnováha sil)

- Hollister je schopný jedině, když se vyhýbá salátovému pultu. (51. Pete 2)

- Hollister má vlastní automat na cukrovinky v kajutě a mrazák jako kráva? (51. Pete 2)

- Hollisterovy koníčky jsou žvýkání a polykání. (51. Pete 2)

- Hollister má v rodinném erbu dvě koblihy a plněnou bagetu? (51. Pete 2)

- Ackerman tvrdí, že je vyjímečně hodný, vysloveně milý, vřelý, ohleduplný, ale ze všeho nejvíc hodný a že mu proto také říkají "Hodňák Ackerman". (50. Pete 1)

- Hrabě Sandwich vynalezl sandwich? Samuel Morse vynalezl morseovku? Platón vynalezl Plátno? Holly vynalezl Hollyhopský pohon. (12. Paralelní vesmír)

- "Zeslonit" je jako "zkonit", ale mnohem, mnohem víc? (12. Paralelní vesmír)

- Nedojedený chleba s cibulí je zaručený tlumič vášně? (49. Televize Kryton)

- Schopnost zazpívat všechny hity od Lunetiků už dnes není tak zásadní. Pro většinu kulturních akcí "Jsi moje máma" naprosto postačí. (37. Pekelně ostrý výlet)

- Ztráta všech motorů může ohrozit letové schopnosti? (45. Zpátky v Červeném 1)