Klub Red Dwarf (kategorie Televize, 4044 příspěvků celkem, 607 za měsíc 01/2002) moderuje Clouseau.

Odkazy na stránky o Červeném trpaslíkovi:
http://www.cervenytrpaslik.cz - Výsledek týmové práce předních českých dwarfologů.
http://www.reddwarf.co.uk - Oficiální stránka seriálu Red Dwarf.

A nezapomeňte se stavit na IRC kanále #cervenytrpaslik
Pokud nevíte, co je to IRC a jak se tam dostat, zkuste to
tudy. Vymyslete si nick(přezdívku), která však nesmí mít více jak 9 písmen.

Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz1.1.2002 00:00

PF 2002
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy1.1.2002 02:14
už jsem to nevydržel!! :o)
Tak mám novou ikonku a kdo zjistí kdo na ní je dostává bod! :o)
Dave_davidfl Kohnouti nejsou jako čučunezumáci, - rozumíš?1.1.2002 11:59

Nejni to náhodou Rimmer z... ehm... "méně qualitního" US remaku Red Dwarfa?
DeeX 1.1.2002 12:33

Jasně já nemyslel že to navazuje na trpaslíka ale že to je v programu ve stejném čase jak byl trpaslík.....
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy1.1.2002 13:22

Deex: Rozhodně bych řekl, že to nemohlo být míň zábavnější než Bushovy projevy.. :o))

Dave: Správně! :o))

Tak jakou pak první epizodu Red Dwarfa jste si pustili v novém roce??
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o1.1.2002 13:26

Zatím žádnou a ždánou ani neplánuju
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!1.1.2002 13:28
Lokutus
Jak bych si mohla pustit něco jinýho než Paralelní vesmír?
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy1.1.2002 14:04

arlene: co třeba Queega, Roztavení? :o))

Já jsem si ještě žádný díl nepustil. :o( vím, že to je kacířství, ale nemusíte mě hned kamenovat, ne? :o)
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy1.1.2002 14:05

nemrpus: na hranici s tebou, kacíři!! .o))
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!1.1.2002 16:11
Lokutus
Aby tě na příštím srazu za tu ikonku někdo neumlátil :o)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík1.1.2002 16:21

Co se tyce toho nazvu, tak myslim, ze by mozna bylo lepsi Fanklub Cerveny trpaslik, protoze klub by mohl kdekoho mylit, nebot by nevedel cim se zabyvame... mohli bychom treba hrat Bezgravitacni fotbal ;o)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!1.1.2002 16:24

Souhlasím s Kohym, že je lepší Fanklub než Klub.
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz1.1.2002 16:25

Kohy: no já si právě myslím, že název "Klub Červený trpaslík" zní líp, konzervativněji a obecněji. V budoucnu třeba přeroste rámec pouhého fanklubu :)
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz1.1.2002 16:32

dávám hlasovat: kdo je pro název "Klub Červený trpaslík" a kdo pro název "Fanklub Červený trpaslík" ?
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!1.1.2002 16:35

Hlasuji pro fanklub (možná by si mohl udělat anketu na vašich stránkách).
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz1.1.2002 16:48

Hadati: to bych sice mohl, ale pro založení klubu jsou pro mě relevantní názory lidí, kteří byli na srazu, přispívají do tohoto klubu a které znám osobně.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!1.1.2002 16:50
Clouseau
Aha.
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík1.1.2002 17:00

Ja nevim, me se ten klub moc nelibi... prijde mi, ze to je takovy moc obecny a nevyzni to tak, ze sme do toho serialu dostatecne zazrany...
Proste myslim, ze Fanklub je takovy vystiznejsi...
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!1.1.2002 17:05

Když se řekne klub, vidím sdružení, které chce na některých lidech vidělat prachy. Když se řekne fanklub, vidím naopak sdružení, které chce jenom seskupit všechny fanoušky žánru a bavit je.
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík1.1.2002 17:08

To je dost prikry tvrzeni, ale myslim, ze Fanklub je holt fanklub ;o)
bundaboy vše jde změnit za 24 hodin - ženatý se závazky1.1.2002 17:10

Hosi vase problemy bych chtel mit... ;-)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!1.1.2002 17:10

Tohle je zkrátka "můj" vlastní pohled na oba názvy.
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz1.1.2002 17:12

bundaboy: výběr vhodného názvu je to nejdůležitější :)
DeeX 1.1.2002 17:13

zkuste kompromis :o))) nějak to spojte .... třeba
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz1.1.2002 17:13

čekám, že tu někdo stejně nadhodí K.L.I.T.O.R.I.S. :))
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!1.1.2002 17:15

já bych to spojil jako fan a klub, takže fanklub :o)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!1.1.2002 17:15
Clouseau
Takové sdružení by nám asi nepovolili založit :o)
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz1.1.2002 17:16

anketa o název (fan)klubu (už jsem započítal hlas Hadatiho, Kohyho a svůj)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík1.1.2002 17:17

To nejni vubec spatnej napad!!! Co treba "Liga proti slintajicim monstrum"?
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík1.1.2002 17:21

Ale ta anketa neni moc dobrej napad, protoze se da lehce ozulit... radsi bych zapocitaval jen hlasy znamych lidi...
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz1.1.2002 17:24

Kohy: no právě proto jsem říkal, že jsou pro mě relevantní jen názory lidí odsud. Na anketu taky vede link pouze odsud a beru ji spíš jen jako doplňkovou. Počítat budu jen hlasy identit z Lopuchu.
Dr.Dragon Don´t worry, be happy1.1.2002 17:27
fiiilllmmmm
ja chci pokračování Trpaslíka nebo fíííllllmmmmmm
DeeX 1.1.2002 17:29

807
Dr.Dragon Don´t worry, be happy1.1.2002 17:30

co????
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík1.1.2002 17:32

Ja bych toho chtel...
DeeX 1.1.2002 17:35

nic 807
Dr.Dragon Don´t worry, be happy1.1.2002 17:35

To věřim ... to asi každý ... sakra, ale bylo to tak super ... až na to hodnocení jednotlivých dílů na stránce Kohyho červeného trpaslíka ...
Dr.Dragon Don´t worry, be happy1.1.2002 17:36

Co kdyby se to jmenovalo "klub tříselných zásuvek"???
Vego we must prevail...1.1.2002 18:09

no nazdar...pod tříselnejma zásuvka bych hledal cokoli kromě červeného trpaslíka...kdyby to bylo "klub krytonových tříselných zásuvek" tak už bych to asi našel...
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...1.1.2002 18:10

Ano, to je dobrý nápad, ale pojďme ho nechat uležet, ano?

Clouseau: Mě osobně je taky sympatičtější fanklub. Ale zas tak strašlivý rozdíl mezi tím taky nevidím.
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages1.1.2002 18:12

Klub Listrových ilegálních toustů a omelet a Rimmrových internacionálních songů. Jediná nevýhoda je, že zkratka je K.L.I.T.O.R.I.S.
Vego we must prevail...1.1.2002 18:14

jestli chcete názor z "ciziny" tak klub je lepší....
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages1.1.2002 18:15

Odkaď jsi?
Vego we must prevail...1.1.2002 18:17

z rako...myslem jsem názor někoho, kdo tu ještě nebyl...
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages1.1.2002 18:19

Jo tak.

Nebyl by někde archiv všech fotek, abych to nemusel stahovat po jedný?
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil1.1.2002 20:46

ne, ze bych mel neco proti Vikyho "illegalnich toustech", ale fanklub se zda byt schudnejsi nazev, jiz jsem umistil svuj hlas.

Viky: zkus http://mujweb.cz/www/honny/rdw.html

Clouseau: Diiky
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...1.1.2002 20:49

plcarrot: Myslím že Viky měl spíš na mysli všechny fotky v jednom balíku.
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil1.1.2002 20:55

Ty hele Kohy, jak se tak divam na ty tvoje stranky. Mas tam taky obrazek svy plochy... NHL 95, Face off, NBA 99, USM 98. Taky docela sportovni maniak, co? :-) myslis ze by neco z toho slo taky vypalit?
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil1.1.2002 20:57

case: mmno jo jen se do mne strefuj, udelej ze mne jeste vetsiho blbce... :-)))
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...1.1.2002 21:02

plcarrot: Sorry, to nebylo úmyslné :-(
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil1.1.2002 21:08

Ty hele Casi, vis co je to vtip????
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...1.1.2002 21:13

Asi jak kdy. Tak sorry za nepochopení.
anonym 1.1.2002 22:08

Lidi .. jeste k tomu klubu a fanklubu .... myslim, že je to totéž, ale jen to jinak vypadá ... tak proč nevymyslet nějaký originálnější název??
Dr.Dragon Don´t worry, be happy1.1.2002 22:11

?

Kco Stejne budem zit nadosmrti :)1.1.2002 22:49

čau lidi, jsem jeden z těch co si každej večer čte forum a každej večer nestíhá reagovat... teď sem se podíval na ty fotky ze srazu a musel sem zatlačit slzu že jsem tam nemohl být :( doufám že brzo bude další session :)
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages1.1.2002 23:31

Myslel jsem to, jak říkal Case. Prostě jeden archiv ke stažení(tim myslim ZIP, RAR atd.), kde by byly všechny fotky.
Bismarck už nikdy se nebudu hádat s Jarodem... - Osobní stránky1.1.2002 23:52
doufám že se líbí
ty obaly jsem dělal asi tři hodiny. jsou to přední strany originálních angliských VHS slepené k sobě. ten střední pruh je vlastní výroby. nebudete věřit, ale pátou sérii jsem sehnal jen jako malý obrázek, takže i po úpravách má horší kvalitu než ostatní.
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages1.1.2002 23:53

Jdu sledovat Trpaslíka, sbohem.
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages2.1.2002 00:29

Na většině scénářů sedmý a hlavně osmý série se podílel Paul Alexander, podílí se i na filmu? A co Rob Grant?
anonym 2.1.2002 07:59
crome
a proc to tlacit do nejakych oficialnich pozic,nejni lepsi zustat v krasne neorganizovane ilegalite?Hlasuji pro svobodu pryc s kluby a fankluby!!!))
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...2.1.2002 08:33

K tomu anonymu 22:08 - přemýšlel jsem o tom a napadlo mě něco podobného, jestli by nebylo dobrý pojmenovat to tak jako to dělají v zahraničí, třeba po nějaké epizodě nebo v tom smyslu. Ovšem zatím netuším jak.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!2.1.2002 12:19

Rimmerosvět :o)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...2.1.2002 12:30

Nojo, ono to v češtině nějak moc nefunguje. Mě se ale třeba hodně líbí britský Dimension Jump, i když to není název fanklubu. Ovšem z českých by se takhle dal použít tak možná Uroboros, a to ještě mizerně.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...2.1.2002 12:41

Na druhou stranu, jak koukám, tak fanklub se jmenuje prostě jen 'The Official Red Dwarf Fanclub"
DeeX 2.1.2002 19:22

no a co třeba zpátky v červeném 1 - 3 :o)))
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík2.1.2002 19:27

Rimmerosvět neni az tak spatny... ale tezko z toho nekdo neco pozna. Jedine kdyby to byl treba "Oficialni fanklub serialu Červený trpaslík - Rimmerosvět", tak bych tomu asi rozumněl, ale je to trochu delsi... mozna, ze by to vyresila zkratka - OFSČTR!

:o))) ale spis je to blbost...
Vego we must prevail...2.1.2002 19:29

to je zkratka do nějaký politický strany, a ne zkratka pro klub...:-/
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík2.1.2002 19:32

Ja bych rek, ze to je zkratka na ho... a ne pro politicky strany ;o)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!2.1.2002 19:35

Když jsem uviděl tu zkratku, vzpoměl jsem si na Občanské Fórum :o)
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy2.1.2002 19:42

Tak založíme politickou stranu, ne? :o)) nebo alespoň Red Dwarf TV.. :o))
Dr.Dragon Don´t worry, be happy2.1.2002 19:43

sakra ... musi to byt kratky jinak si to nikdo nepřečte a stejně z toho nic nebude :-) ...
Dr.Dragon Don´t worry, be happy2.1.2002 19:43

jo a prosim ... udělejte přiště ten sraz fandu v Opavě .... dík .. :-)
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o2.1.2002 19:48

RDW Tv?
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík2.1.2002 19:50

Dr.Dragon - ANI NAHODOU!!!
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz2.1.2002 21:16
fotky v zipu
všechny fotky v jednou zipu jsou tady
original Yogurt Ti říkám, zlatá Jáňa2.1.2002 21:42

pěkná ikonka :-)
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz2.1.2002 21:43

díky :)
original Yogurt Ti říkám, zlatá Jáňa2.1.2002 21:49

moc sice nepřispívám,ale přesto jsem hlasoval ---- pro fanklub.Jinak bude mít to občancké sdužení nějaký zajímavý program??
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz2.1.2002 21:55

original Yogurt: realizovat podporu, propagaci a všestranně popularizovat Red Dwarf v ČR, navazovat a rozvíjet vztahy s tvůrci a protagonisty seriálu atp. (to by mělo být v návrhu stanov, které se předpokládám poupraví na první schůzi sdružení)
Kačka Well, I can`t say I`m totaly shocked...2.1.2002 22:30

Zbláznili jste se? 360 nových příspěvků?! Člověk odjede na pár dní na hory a aby strávil celý večer pročítáním Lopuchu :)

Ke srazu - bylo to báječné, skvělé, děkuji. A zdravím všechny co se účastnili :) (Case a Honny - moc díky za odvoz!)
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz2.1.2002 22:32

Kačka: ne nadarmo je tento klub jedním z nejukecanějších :)
Kačka Well, I can`t say I`m totaly shocked...2.1.2002 22:33

Co se týče fan/klubu - jsem spíš pro fanklub. Ten název dle mého spíš vyjadřuje spolek lidí, co fandí Červenému trpaslíku. Pod názvem Klub Červený trpaslík bych si taky mohla představit házenkářské družstvo...
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz2.1.2002 22:36

ja ti dám házenkářské družstvo ! :)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...2.1.2002 23:38

Nooo, to je nápad!!! :-)))))
Bismarck už nikdy se nebudu hádat s Jarodem... - Osobní stránky3.1.2002 00:26

nebo night club pro méně vivinuté indiány...
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz3.1.2002 00:28

no během příštího týdne to pošlu na MV, tak pokud tady nezazní nic lepšího než (Fan)Klub, tak budu volit jedno z toho...zatím to vypadá na Fanklub Červený trpaslík
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages3.1.2002 01:46

Jsem to pořád já, jen vstupuji do nového roku s novou ikonkou.
I když Koucour je beze sporu nejhezčí kluk na lodi, chtěl jsem
jako ikonu opravdového hrdinu. Váhal jsem:






Ale myslím, že je to jasný.


Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages3.1.2002 01:47

Pánové, kdybyste souhlasili, vymyslel jsem spravedlivý způsob,
jak vybrat nejlepší osobu klubu. Je založen na věku, šarži, odsloužených letech,
prospěšnosti. Abych to zkrátil: jsem to já. Zaskočilo mě to stejně jako vás, proto
jsem požádal o přehodnocení. Co čert nechtěl, zase to padlo na mě!
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages3.1.2002 01:48

Navrhuju nám, co máme doma všechny díly tuto neděli ve 23.30
oficiálně zahájit "třetí reprízu" ať nám Trpaslík nikdy neskončí
a ať si zase můžem povídat o "aktuálním díle".
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...3.1.2002 07:53

BTW teď jsem si četl znova scénář k Polymorfovi a narazil jsem v anglickém na jednu zajímavost, které jsem si předtím nikdy nevšiml - jiný konec (poté co je záběr na druhý kontejner s druhým polymorfem).
"Down the cargo bay, the group walks in line: CAT, KRYTEN RIMMER, LISTER
and ... LISTER! The second LISTER stops, looks into the camera, smiles,
giggles, roars, and turns into the eight-foot slimy creature. Its sucker
reaches toward the viewer."
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!3.1.2002 07:58
Case
Nemohl bys mi to přeložit? Má angličtina je na čtíru (učil jsem se německy).
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...3.1.2002 08:39

Jasně, mě to nějak nedošlo.

"Skupinka odchází v řadě hangárem: Kocour, Kryton, Rimmer, Lister a ... Lister! Druhý Lister se zastaví, podívá se na kameru, usměje se, zachechtá se, zařve a promění se v slizké, osm stop vysoké stvoření. Jeho sosák se natahuje k divákovi."

V televizi to končilo tím skákajícím míčem a nápisem o jeho smrti v šuplíku s prádlem, což ale předpokládám stejně každý ví.
anonym 3.1.2002 08:57
crome
s tim fanklubem to myslite vazne?Muzete me nekdo rici par duvodu PROC neco takovyho zakladat kdyz to funguje i beztoho.To mas clusoue takovy problemy s financema,ze se chces hojit prispevky fanu?)))))nebo co za tim je
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...3.1.2002 09:07

Crome: A proč ne?
anonym 3.1.2002 09:17
crome
to neni odpoved Casei.Jaky jsou plus a minus?Z vlastni zkusenosti vim,ze se fan kluby mohou stat ghetem ci je jakakoli cinost zmrazena neustalym bojem o "moc" ruznych frakci v klubu apod.Proto bych chtel znat predstavy vas vsech jak by to melo jako klub fungovat.A udelat si obrazek.Mozna by nebyla marna nejaka diskuze
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...3.1.2002 09:22

To taky nebyla odpověď, ale otázka. Nevidím důvod, proč oficiální fanklub nezaložit.
anonym 3.1.2002 09:26
crome
je me jasny,ze s tebe nic kloudnyho nevypadne ty proste musiz byt porad v opozici vid))).Nu pockame si na dalsi ohlasy
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...3.1.2002 09:31

Ptáš se proč ho zakládat, já se stejně tak dvakrát ptám proč ne a odpověď jsem taky nedostal. Takže jak říkáš, počkáme na nějaký smyslupný názor.
anonym 3.1.2002 09:37
crome
ja jsem odpovedel svou zkusenosti.Proste tusim jak to muze dopadnout,samozrejme to neni pravidlem,ale me osobne toto volne sdruzeni lidi vyhovuje daleko vic.Uz jsem toho nakecal dost tak ted budu radsi chvily mlcet)))
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!3.1.2002 09:38
Dlouho jsem tu nebyl...
538 nových????? ježíši to přece nebudu všecko číst!!!!
Kačka Well, I can`t say I`m totaly shocked...3.1.2002 12:05
to crome
to crome: ja tedy zadne zkusenosti s fankluby nemam, ale to preci zalezi na lidech jestli se budou tahat o "moc" (tu moc si totiz jaksi neumim predstavit...)
A zlepseni financni situace klubovymi prispevky?! Nenech se vysmat. Osobne nepredpokladam, ze by hodnota kluboveho prispevku presahla postovne za pozvanky na srazy, pokud vubec bude nejaky klubovy prispevek nutny.
Ale jak rikam, moc zkusenosti nemam, narozdil od tebe (jak pises)
anonym 3.1.2002 14:01
crome
Kacko jiste mas pravdu,ze pokud se sejdou ti spravni lide zadny problem byt nemusi,ale....Ja si totiz myslim,ze pokud se tento spolecny zajem stane tzv.oficialnim zacne ho dost lidi brat HODNE vazne a tim se ztrati hodne kouzla spontaniho setkavani.A ja si myslim,ze by to byla velka skoda.Poznamku o vydelavani jsem myslel s nadsazkou(i kdyz znam pripady kdy to vskutku slouzilo jistym jedincum k pravidelnemu prijmu).Setkavani fanu ano rozhodne,ale vykaslat se na nejaky stanovy a podobny hlouposti.Moci jsem myslel spise iluziorni predstavy nekterych zamindrakovanych jedincu kteri potom svym egoismem znechucuji ostatni.(Neberte to nikdo tady osobne mluvim o vecech ktere se me v minulosti prihodily)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...3.1.2002 14:06

Chtěl bych vidět někoho kdo bere Trpaslíka vážněji než třeba Kohy a Rimmer :-))
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!3.1.2002 14:17
crome
Jsem ve fanklubu Terryho Pratchetta. Za rok zaplatím 300 Kč (což se mi nezdá moc). Za to mám ročně předplacené čtyři výtisky Cori Celesti se spoustou zajímavostí, povídek apod. a nevšiml jsem si, že by to ztratilo na "zábavnosti". Díky fanklubu (i když nejen kvůli němu) jsem Pratchett často jezdí. A pokud budu mít štěstí, díky němu také získám karty Mordýřové sudé.
Od tohoto fanklubu bych si sliboval lepší organizaci. Členové by měli předplacen sraz (nebo by o něm alespoň všichni byli informování - nejenom ti, co mají každý den přístup na net). Z vybraných peněz by se dal na tenhle sraz pronajmout dostatečně velký sál, Honnymu by se mohl spravedlivě proplatit zapůjčení promítačky a další větší či menší náklady s tím spojené.
Bylo by jednoduší jednat s "mimočleny", jako jsou např. fankluby v jiných státech. Oficiální klub by mohl dokonce lehčeji přemluvit někoho z dabéru k návštěvě našeho srazu (na srazu byla zejména zmínka o panu Táborském) nebo (když budu hodně přehánět) k pozvání některého z herců.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!3.1.2002 14:19
Case
:o)

Doufám, že na dalším srazu to roztančíme za písně Tongue tied :o)
Legie Srehtorb Esrever Lanoitasnes Eht3.1.2002 14:20

Čau všichni,jak u vás swinguje život?
Sraz už jste náležitě ohodnotili a já abych teď četl těch 400 nových!Ale byla to bomba.....9 káv a pak jsem 2 dny nespal.Spát se mi chtělo,ale rušil mě hlasitý tlukot mého srdce!
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...3.1.2002 14:22

Hadati: Do toho mě ale netahej :-)) To by nebyl pěkný pohled :-))
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!3.1.2002 14:26

Legie: nazdar, mě stačilo to jedno. Já kafe normálně nepiju, takže jsem šel spát až v neděli :o)

Case: neboj napřed tě opijem :o)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...3.1.2002 14:28

Hadati: To by tuplem nebyl hezký pohled :-))
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!3.1.2002 14:30

Case: ale tobě by to už bylo jedno :o)))
DeeX 3.1.2002 14:33

Jo mam ještě lepší název ..... CASSANDRA, dobrý ne? to si určitě většině lidí vybaví epizoda z red dwarfa :o)))
Kohy: to že jsem dostal výstražnej mail že mi příjdou cédéčka v nejbliší době zamená že si je poslal nebo ne? jinak díky za informaci.... 807
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye3.1.2002 15:19

Tak a ja se tak tesil.....
.... a pak jsem nemohl, ach jo....
...doufam, ze jste mi alespon schovali tu veceri, kterou jsem mel objednanou.....
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...3.1.2002 15:24

saybye: Škoda. Večeři máš tuším u Kohyho :-)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!3.1.2002 15:26
saybye
Respektive v jeho žaludku :o)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye3.1.2002 15:34

chtel jsem, moc jsem chtel.... ale...
inu kam cert nemuze, nastrci zenskou :o)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye3.1.2002 15:34

hadati :o))
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!3.1.2002 15:35
saybye
on ti někdo nastrčil ženskou?
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye3.1.2002 15:36

hadati: no jo, nasel jsem ji pod stromeckem :o)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!3.1.2002 15:37

saybye: nafukovací? :o)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye3.1.2002 15:42

nafukovaci bych vzal s sebou na sraz...
tahle byla opravdova :o(
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!3.1.2002 15:44

ale tu si mohl klidně vzít taky sebou
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye3.1.2002 15:52

to jsem chtel, ale nemohla :o((
no zkratka si budu muset pockat na dalsi sraz
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!3.1.2002 15:53
saybye
alespoň se na to budeš více těšit
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...3.1.2002 16:09

Při scéně s Petersonovou rukou jsme na Tebe vzpomínali :-)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye3.1.2002 16:35

case: to ti tak budu verit :o))
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...3.1.2002 16:40

Cítím se dotčen, protože je to pravda. Captain N by Ti to potvrdil, kdyby tu byl a kdyby si to pamatoval.
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye3.1.2002 16:47

no dobre verim ti.
Predstavuju si to asi takhle:
Bezela ta scena, najednou nekdo pausnul video,povstal a pozadal pritomne o minutu ticha na pocest tech, kteri se nemohli zucastnit(zejmena pak jisteho saybye), po minute ticha vsichni smutne povzdechli, devcata utrela kapesnickem slzy a pokracovalo se dal....)
Avsak od te chvile nebyla jiz nalada nikdy takova jako driv....
....ano ano chybel jsi nam sayi....

smrk,fnuk...
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...3.1.2002 16:50

No ve skutečnosti to proběhlo tak že během té scény jsem utrousil ke Captainovi něco jako 'Kde je saybye?' a to bylo všechno, nikdo nebrečel ani nevzdychal :-)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye3.1.2002 16:53

no tak neni to presne tak jak jsem si to predstavoval.....
....ale mas u me male bezvyznamne, zanedbatelne, nicotne mrnave plus
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz3.1.2002 21:08
fanklub
Každé sdružení, fanklub, spolek atp. je takové, jací jsou lidé v něm. Pokud se to někomu nelíbí, nikdo ho nenutí do něj vstupovat, nechť ho klidně ignoruje :)

Pro založení fanklubu myslím hovoří následující věci:
lepší výchozí pozice pro kontaktování zahraničních fanklubů, českých dabérů a v neposlední řadě tvůrců a protagonistů seriálu
(já osobně bych v rámci fanklubu usiloval o to, aby na českou premiéru Red Dwarf Movie přijel někdo z jeho tvůrců)
Dr.Dragon Don´t worry, be happy3.1.2002 21:32

no .... já jsem taky pro fanklub
viky: no, nevim jestli si měl byt zvolenej ty :-), lae tvuj druhy napad je super, pustit si to od začátku ... já to doma mám ... tak proč ne?
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy3.1.2002 21:32

Clouseau: Jestli bude vůbec nějaká česká premiera, tak by se mi to taky moc libilo.. :o)))
Dr.Dragon Don´t worry, be happy3.1.2002 21:36

jj .... bylo by to fajn :o)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!4.1.2002 08:00
saybye
Já si na tebe vzpoměl, když jsem hledal lidi, co si objednali kuře vindaloo :o)
captainn the Game Master4.1.2002 15:22

Jelikož je zde má přítomnost nezbytná, ač už jistou dobu nelopuším, tak jsem tu. case skutečně mluvil pravdu a nepřítomnost saybye byla při scéně s Petersonovou rukou vzpomenuta.
captainn the Game Master4.1.2002 15:25

Obávám se, že schíza dvou tlachacích serverů mě ničí a zase musím zmizet.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...4.1.2002 16:26

Já totiž mluvím pravdu vždycky.

;-)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík4.1.2002 16:35

Ty kurvy z Telekomu me pro vcerejsek sproste odpojili od netu, aniz by k tomu mely duvod, procez jsem vcera nemohl reagovat na nic, co se tu probralo. Dneska sem je na Telekomu serval tak, ze breci urcite jeste ted, takze konecne muzu reagovat, ale zase nemam cas... :o) Sem fakt slozita osoba, ale vecer se sem stavim a potesim vas svym nazorem...
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...4.1.2002 16:39

Kohy: Zkus na to aplikovat logiku Artura Denta - pokud pravidelně a včas platíš účty, budou Tě neustále odpojovat. Když přestaneš platit, získáš v podstatě zdarma pevnou linku :-)
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz4.1.2002 20:49

Já si myslím, že Clouseau to řekl naprosto přesně. Rozhodně se bude lépe jednat s případnými hosty jako evidentně schválený a naprosto oficiální fanklub, než jako sice dobrá, ale přece jenom parta nadšenců.
Jinak jsem hlasoval pro fanklub, který mi přijde výstižnější.
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík4.1.2002 20:57

Presne tak - fanklub nezakladame proto, aby nekdo neco vydelal, nebo abychom se rvali o nejakou medialne viditelnou funkci - to je proste blbost... Jednoduse bude vsechno jednodussi... svolavani srazu, pozvanky celebrit apod. Nevidim zadnéj zadrhel...
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...4.1.2002 21:23

Já s těma názorama na fanklub souhlasím, ale nechtěl jsem je Cromemu říkat, protože jsem s nimi nepřišel sám a nejsou vlastně moje, prostě jen souhlasím s vašimi.
DeeX 4.1.2002 21:28

Dobře, a kdy to s tím fanklubem začnete? 807
Dr.Dragon Don´t worry, be happy4.1.2002 22:27

no, už bylo těch řečí o fanklubu dost ... nemyslíte? teď to chce činy .. pěkně ho založte a ať funguje, lae stejně pořádně nevím, o co v něm přesně pujde, já bych se tam třeba chctěl taky dostat, ale protože jsem z Opavy, tak nemůžu jezdit na srazy (kuře vindaloo bych si dal) co pak mám dělat??? možná že se časem na nějaký taky dostanu ... časem
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík4.1.2002 22:42

Fanklub ale nejsou jen srazy, ja myslim, ze tim, ze budeme jednat jako obcanske sdruzeni, muzeme dosahnout spusty vyhod. Muzeme treba zaridit tricko pro kazdeho clena a nejen to - pokud nas bude vic, vzdy bude jednodussi jednani s firmami, které by nam mohli leccos zaridit...
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz4.1.2002 23:19
fanklub
Jak jsem říkal před tím, než jsem byl tak hrubě přerušen, nechával jsem si čas na vaše názory ohledně názvu toho občanského sdružení. Příští týden se byrokratická mašinerie rozjede na plné obrátky.
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz4.1.2002 23:29
Clouseau
Pokud by jsi potřeboval postrčit na MV, například osobní návštěvou tak se ozvi (mám své nedobré zkušenosti s jejich vztahem k poštovním a elektronickým zásilkám).
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...4.1.2002 23:30

Ještě bych možná zvážil do názvu to slůvko 'Oficiální' po vzoru jiných fanklubů. Když už organizovaný fanklub....
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz4.1.2002 23:43

Case & Honny: beru na vědomí, díky
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz4.1.2002 23:46

Case: s tím slůvkem "Oficiální" si nejsem moc jistej. Podle mě, když bychom chtěli být "Oficiální", museli bychom mít nějaké požehnání od tvůrců, nějakou jejich přímou podporu nebo něco v tom smyslu, vite jak to myslím...
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...4.1.2002 23:52

Clouseau: Je pravda že nad tím jsem taky přemýšlel, jak to s tím je.
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík5.1.2002 00:03

Taky sem se tim sluvkem "oficialni" zabyval a myslim, ze bez nej to bude precijen lepsi...
Dr.Dragon Don´t worry, be happy5.1.2002 00:33

no .. ja sem se nad tim sluvkem moc nepozastavoval, ale stejně si myslim, že ho tam raději nemáte dávat ...
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages5.1.2002 01:48

Rozhodně se hlásim, i když se akcí daleko od domova nemůžu, doprčic, účastnit. Škoda, že už je pozdě, přemlouvat další lidi, ať se dívaj. Dneska jsem taky prováděl Trpaslíkovskou osvětu, ale když uý to nedávaj, to nemá smysl. Ale já osobně v neděli začínám "3. reprízu"
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages5.1.2002 03:34

Zvuk z těhle dvou scének jsem si prostě musel nahrát:

Rimmer vypráví, jak házel kostky
Rimmerův spravedlivý, způsob, jak vybrat toho, kdo přežije v jednomístném modulu
Setman nechci skončit jako dvoukříďák... - ???5.1.2002 18:25

Hmm, napadnul me príma nápad - nas fanklub by mohl sehnat listky na premieru filmu vsem zucastnenym - v urcitem predstihu a blizko u sebe... Myslim ze by to nebyl problem... Mozna i nejaka sleva...:)
Dr.Dragon Don´t worry, be happy5.1.2002 18:34

nooo .... tohle je skvělej nápad ... hromadná sleva ... ale stejně na to fanklub musí někde vzít peníze .... ale kde??? jedině z členských příspěvků .... na ten film bych jel klidně až do Prahy ... :-)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík5.1.2002 18:52

To by samozrejme nebyl zadny problem, ale vsechno tohle kolem vyuziti prostredku se bezesporu provede na ustavujici schuzce, ktera se bude muset usporadat, takze vse si dobre promyslete a pak to probereme...
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o5.1.2002 19:26

jo, je to interesantní nápad...
original Yogurt Ti říkám, zlatá Jáňa5.1.2002 20:14

Taky mě napadlo přizvat do fanklubu Craiga Charlese (nabídnout třeba čestné členství).Na svej stránce je docela sdílnej,tak proč by nemoh, třeba každou druhou středu v měsíci udělat se členy fanklubu online diskusi? Je to moc nereálný??
DeeX 5.1.2002 20:19

Jo jasně zabereme půlku kina 807. Toho se musim ucastnit!
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!5.1.2002 20:22
original Yogurt
Bohužel myslím,že absolutně nereálné.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!5.1.2002 20:22

DeeX: Jakou půlku kina? Celé kino
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!5.1.2002 20:23
arlene
Já věřím, že by jsme ho dokázali přemluvit (aspoň tak jednou za měsíc)
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!5.1.2002 20:28
Hadati
Jeho stránky nejsou aktualizovaný už půl roku,pochybuju,že má čas na cokoliv.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!5.1.2002 20:30
arlene
Aha, tak to jsem nevěděl. Ale jedna návštěva by ho nezabila :o)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...5.1.2002 21:13

Anebo produkovat speciální epizodu RD...;-))
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!5.1.2002 21:15

Case: to myslíš speciálně pro nás?
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...5.1.2002 21:29

Hadati: Ano :-)))
Dr.Dragon Don´t worry, be happy5.1.2002 22:00
k tomu kinu
no .. celé kino ... to určitě a další musí ještě sedět na zemi nebo židlích které si přinesou .. tak velké kino totiž v Čr není

Ale ten dil spec. pro nás .. paráda ...
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!5.1.2002 22:05

Dr. Dragon: a co letní kino? To je dost velký.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...5.1.2002 22:08

Letní kino na film který má mít premiéru o Vánocích je zajímavý nápad. Diváci budou sedět jako přimražení.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!5.1.2002 22:10

:o) a potom se nebudou moci ani hnout
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages6.1.2002 01:37

Až mě konečně rodiče pustěj do Prahy. Ale kámoš by se taky do fanklubu hlásil a s jeho pomocí bych snad moh´ oťukávat rodiče.
Speciální díly Trpaslíka určitě. Mohli bysme ňáký napsat a odrovnat Douga Naylora :-)) a nebo aspoň rozhlasovou versi s Kamilem Halbichem atd. :-))


Ale Kryton má taky dobrý hlášky. Hádejte z kterých jsou dílů:

1.
Co čekáte, že tam uvidíte? Snad Gauguinovy Tahiťanky? Obličej Madonny?
Neobjevený Shakespearův sonet?

2.
Prásk, bum, pic ho, zhebni v posteli, ty trojskej prasopse, bác, plesk.
Vycházejí z původního textu. Jsem si jist, že by Vergilius souhlasil.

3.
Teď klidně stůjte, ať Vás můžu praštit.

4.
O to bych vás nerad připravil. Ani o ta kvanta modré tekutiny, která budete rozlévat.

a jeden dopis od něj
5.
Už teď se dost, bavím, protože vím, že vaši celu budou kontrolovat a umim si představit tu hrůzu,
která vás jímá.


-na tyhle jsem přišel dneska náhodou, ale nebylo by špatný udělat na www.cervenytrpaslik.cz
kvíz výroků z Trpaslíka
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz6.1.2002 01:52

Viky: kvíz výroků z Trpaslíka by byl až příliš jednoduchý
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages6.1.2002 01:59

Ale jdou vybrat i těžký (možná). I když je fakt, že stačí říct 2 slova "a už jsem doma".
Kámoš, kterej sleduje Trpaslíka možná jen o trošičku míň, než já taky hned poznal - "Co čekáte, že tam uvidíte?" :-)

Kdysi sem někdo psal o tom, že konec Polymorfa zní v originále jinak. Určitě by se takovýhle odlišností našlo víc (už třeba jen v některých vtipech). Nevíte někdo, jestli se o tom píše na ňákých českých stránkách?

(Myslim zásadnější věci než "všechny písničky od Lunetiků" (Pekelně ostrý výlet) nebo "Clapton se vrátil" (Psirény), kde je v originále Axeman, ale ono už se stačí podívat na písničky na www.cervenytrpaslik.cz)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...6.1.2002 15:15

Když jsme u těch písniček, myslím že překlad 'Jsi má radost, slunce zář' se zrovna moc nepovedl...
Toxy - Perry Rhodan & Ren Dhark download6.1.2002 17:41

Viky: Přesně vydim ty scény, ale na jména epizod jsem blbej, ty si nepamatuju :-)) Ale:

3. - Legie
5. - Pete? ( ale nevim jakej :-( )
original Yogurt Ti říkám, zlatá Jáňa6.1.2002 19:26

5 byla "Jenom sympaťáci"
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages6.1.2002 19:37

3 Legie
5 Jenom sympaťáci

1 a 4 je úplně jednoduchá. 2 bych taky asi nevěděl. Tak hádejte!
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o6.1.2002 19:48

hele a o co de?
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages6.1.2002 19:56

Muj příspěvek 2096
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík6.1.2002 20:00

Ja samozrejme vim, ze kterych dilu jsou ty vyroky, ale ten kviz by byl fakt moc lehkej a kazdej podvodnik by si to nasel...
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages6.1.2002 20:05

Ale jsou dokonalý!
Nemusel by to bejt kvíz, kterej by se někam zapisovat do tabulky, ale ať si každej zkusí, co ví. Nemusely by to bejt celý citáty, třeba jen 2 slova. Já z těch svejch bych u toho Vergilia váhal.
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík6.1.2002 20:26

Nemuzeme po radovych fanouscich chtit, aby znaly jmena dilu, ve kterych bylo neco receno ;o) To by bylo jen pro par vyvolenych a pro zbytek by to byl Tipsport...
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages6.1.2002 20:31

Asi máš pravdu.

P.S. Musel jsem si prostě změnit textík za nickem. :)
anonym 6.1.2002 22:41
Od Tezi
Ahoj Kohy, jak jdaživot?
anonym 6.1.2002 22:43

Mohla bych se přidat do diskuze?
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík6.1.2002 22:56

Aby ne - jeste si zkus vkladnout nakou ikonu a bude to super ;o)
Zivot jde porad stejne - vyhrivam se neustale na poli cti a slavy ;o)
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz6.1.2002 23:28
grabování trpaslíka
kdo z vás tady říkal, že bude grabovat všechny díly v DVD kvalitě ? tuším, že padlo něco o 1 dílu na 1 CD ?
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...7.1.2002 00:05

Clouseau: Někdo tuším něco takového říkal na Okounu, protože jsem se ho ptal jak to vyrábí.
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz7.1.2002 00:49

Case: dík, hodil jsem tedy tu otázku i na Okouna
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...7.1.2002 08:07

Clouseau: Já tomu nerozumím. Prošel jsem svoje příspěvky ve všech tématických klubech a nikde ten rozhovor není. Jestli ono to nebylo ještě na Průvodci, když skomíral...Mám v těch duplicitních klubech na několika serverech trochu guláš.
JohnyG 7.1.2002 09:28
Cápitán Nůďo to tu obsadil
Ocekával sem trochu zivjejsí komunikaci o trpaslikovy!!!§
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...7.1.2002 09:43

Já bych taky u lidí očekával znalost pravopisu, a někdy mám prostě smůlu. Co naděláš.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!7.1.2002 12:16

Včera jsem sledoval díl 7. Kryton a až včera jsem si všiml, že z těch Listerových lunárek se "kouří". Někdy mi připadá, že se na to můžu kokat klidně stokrát a vždycky se najde něco, co jsem přehlídl.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...7.1.2002 12:21

To sis fakt předtím nevšiml?
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!7.1.2002 12:22

Ne. Já tenhle díl viděl jenom na PC a mám strašně malej monitor. A spíše jsem sledoval Rimmerův oblyčej než Listerovi lunárky.
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye7.1.2002 13:05

JohnyG: 2116 prispevku ti pripada jako malo ziva diskuse????
captainn the Game Master7.1.2002 15:45

Volal mě zase někdo? Ale N není jako nůďo. Bych si vyprosil ...
original Yogurt Ti říkám, zlatá Jáňa7.1.2002 19:09

V dnešních Lidových novinách byl na poslední straně článek o Červeném trpaslíku. Četl to kromě mě ještě někdo?
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!7.1.2002 19:09

Ne, co tam bylo?
original Yogurt Ti říkám, zlatá Jáňa7.1.2002 19:22

Reakce na to,že trpaslík v televizi skončil. Dalo by se to chápat jako oslava trpaslíka a britského humoru.Padlo tam,že rájem pro fandy je internet a uváděl,co všechno lze nalézt na stránkách.Zaujal mě autor článku --- Petr Kučera (že by příbuzný??)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík7.1.2002 21:21

No, muj pribuznej to fakt neni ;o) Ani to neni muj pseudonym ;o)
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!7.1.2002 22:38
Kohy
Jenom jestli nekecáš!
Hodina BK mi už došla.Možná nejsem nejrychlejší,ale nakonec ...
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík7.1.2002 22:45

Sem sice trochu podrazak, ale kdyz o neco jde, tak mluvim pravdu ;o)
captainn the Game Master8.1.2002 14:37

Pro zájemce o církve

http://www.epravo.cz/pdf/sb002-02.pdf
original Yogurt Ti říkám, zlatá Jáňa8.1.2002 19:27

Když se tady prováděl výčet hlášek Krytona, tak tady nepadlo :

To byla důležitá informace a bylo nutné ji sdělit, avšak navrhuji, aby od této chvíle byla další jednání vedena těmi, co mají mozek větší než angrešt.


Kdo uhádné dil??

Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy8.1.2002 19:43

Yogurt: Rimmerosvět!!!!!!!!! :o))))))))))))
Dr.Dragon Don´t worry, be happy8.1.2002 20:30

kde se dá přihlásit do fanklubu??? a kdy dostanu lístek do kina? :-) ... a kdo mně tam hodí?
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...8.1.2002 20:39

Přijde na to kam...
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!8.1.2002 20:57
Case
Buď opatrnej s tim házením!Přišels o celej díl. :))

Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...8.1.2002 21:12

Arlene: Teď jsem přemejšlel jak souvisí s házením to, že jsem opět neviděl Květináče, protože jsem usnul...:-) Ach jo, mě to dneska zase pálí...;-)
Každopádně teď jsem to myslel o něco víc doslovně :-)
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy8.1.2002 21:29

Květináče mají skvělý úvod, ale pak se to celý nějak zasekne - takže tak 60%
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík8.1.2002 21:32

Naper si nacka, kamarade!
Dr.Dragon Don´t worry, be happy8.1.2002 22:10
nachystejte mi květináče ... na snídani jsem zpátky ...
prvni kino kde to budou dávat ... :-)
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy8.1.2002 22:28

"...a máš po eintomfu, nácek!" nebo tak nějak.. :o)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík8.1.2002 22:34

Myslim, ze ma spis po "eintopfu" ;o)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye8.1.2002 22:34

Das War Ess Rimmer!!!!
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík8.1.2002 22:39

:o) Ja vas nechci opravovat jako nejakej nevrlej duchodce, ale rika Ace (Ejs) ;o)
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz8.1.2002 22:42
článek v Lidových novinách
zmiňovaný článek o Červeném trpaslíkovi si můžete přečíst zde
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye8.1.2002 22:49

Kohy: anglicky ještě umim..... :o))
jenže tam to byla němčina, takže když už jsi mě chtěl opravit, měl jsi mi říct, že to má být Ass Rimmer
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye8.1.2002 22:56

Dobrej clanek. ten clovek na to bud fakt koukal a nebo to dovede mistrne predstirat....
...jenom zapomel zminit mezi dabery Kamila Halbicha...
jo a fajn narazka na seznam nadavek a strance tymu RD :o)))
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík8.1.2002 22:57

Ja chapu, ze umis anglicky, ale on to rek presne tak, jaxem ti to napsal - ciste, jasne a zretelne rek Ace ;o)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík8.1.2002 22:58

To me tam dostava nejvic... ja se s tim pachtim a on nas tam ani neuvede... skoda ;o)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye8.1.2002 23:01

tak jsem si to hned pustil a porad mam pocit, ze to je nemecky Ass Rimmer :o)) Kazdopadne se shodneme, ze tomu krokodylovi uz to bylo jedno :o))
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye8.1.2002 23:02

kohy: ten seznam nadavek jsi delal primo ty?
mas mou osobni pochvalu :o)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík8.1.2002 23:07

Ten sem delal primo ja - ani nevim, jak me to napadlo... ale je to klasika ;o)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye8.1.2002 23:09

Kohy: ty jo ty jses frajer..... :o)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík8.1.2002 23:17

Třesky plesky, kamaráde. Každej vůl ti nadlítne nad černou díru, pak lopingem kolem vířící singularity při dvojnásobku rychlosti světla a nakonec vypálí z kolabující zóny! To ty a tví hoši s kouzelnými francouzskými klíči lámete rekordy. ;o)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye8.1.2002 23:22

:o)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...8.1.2002 23:52

saybye: Slyšíš špatně. Je tam Ace.
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye8.1.2002 23:55

dobre, dobre vzdavam se asi tam to j skutecne je :o)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...9.1.2002 00:26

Ovšem tím že v tom článku používají slovo Česko u mě hluboce klesli.
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye9.1.2002 00:37

jo taha to za usi...
(Picky by mohl vypravet) :o)
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!9.1.2002 14:44

Česko je hezko!
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík9.1.2002 14:44

Nazdar hošani!

Už jsem vám řekl, jak jste mi drazí, jak mé srdce zazáří jako nova, když pohlédnu na vaše líbezné ikonky?

Rád bych Caseovi a ostatním objasnil ty dva rozdílné závěry Polymorfa. To, co tu Case citoval, byl původně navrhovaný konec. Avšak Listerova dvojníka si tvůrci nakonec nechali až do Psirén. Takže český konec byl úplně stejný jako ten anglický. Tedy alespoň v počítačem upravované verzi (což I. až III. série jsou).

Pokud jde o Smeg Ups. Záleží na Zombovi, jestli nám ho půjčí. A jestli ne: "Rasputine, přines neoprenový oblek v rozkroku vystřižený a vypusť ty zuřivé, divoké bestie."

Divím, že se tu Clouseau nepochlubil, ale napsala nám na web Eva Štorková, autorka českých dialogů. Byli jsme z toho úplně vedle! Opět jsem si musel udělat čaj z novýho pytlíku. Žena, která způsobila, jak skvělý český dabing je. Samozřejmě, Halbich a zbytek dabérů jsou borci, ale text který četli napsala právě Eva Štorková. To ona poprvé poskvrnila papír onou památnou větou: "Nevejrej na mě, Ghándí!" a jinými perlami. Obsah emailu tu zveřejňovat nebudu, je soukromý, nicméně pochvalný. Myslím, že bysme mohli Evu ukecat k příštímu srazu. Především ona udělala z Trpaslíka to, čím je.

Ten článek z lidovek je skvělej! Až na to, že Rimmer není voják.




Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!9.1.2002 14:49
Rimmer není voják...
... ale kdyby mu všichni neházeli klacky pod nohy, neshazovali ho, nestahovali ho k zemi, mohl z něj dneska být admirál!!!
Wog 9.1.2002 14:51
Rimmer není voják...
... a kdyby věděl že polévka Gaspacho se podává studená.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...9.1.2002 14:51

Rimmer: Předpokládal jsem, že to tak nějak bylo. A jinak skvělé zprávy, gratuluju celému týmu cervenytrpaslik.cz!!
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!9.1.2002 14:55

Taky gratuluju!! ale aby tento příspěvek nebyl podlézavě vychvalující - kdy už tam konečně bude český překlad "Jiné dimenze"? :-) Chci se kochat tím, jak to Arnie natře Esovi :-)
Kačka Well, I can`t say I`m totaly shocked...9.1.2002 16:24

Přidávám se ke gratulaci týmu RD! Pozvat Evu Štorkovou na další sraz ještě s jedním z dabérů by byla skutečně bomba!

Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy9.1.2002 17:14

"Tvůrci filmu doslali k dispozici 19 milionů liber a do hlavních rolí obsadili klasickou seriálovou sestavu, tedy i s Barriem, Annettovou a Lovettem" a kde je sakra Listy????
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...9.1.2002 17:30

No jeho bude ve filmu hrát ten amík, aby byl film komerčně úspěšnější.
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy9.1.2002 18:09

Super! O tom se mi ani nesnilo! :o)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík9.1.2002 21:03

Sem nedavno cet, ze ten herec, co hral v americky verzi Listera hraje dost casto v serialu Sex ve meste, takze jestli chcete videt svalovce... A jestli koukate na Sest v tom - jednu z hlavnich roli hraje nas stary dobry Todhunter!
Dr.Dragon Don´t worry, be happy9.1.2002 21:08

taky musím pogratulovat k Evě Štorkové .... super ...
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík9.1.2002 21:15

Jsem rad, ze to vi vsichni, krome me ;o)
Dr.Dragon Don´t worry, be happy9.1.2002 21:21

ty to vis zase jako posledni? :-) no jo ...
Dr.Dragon Don´t worry, be happy9.1.2002 21:27

sakra ... ja sem nenasel ten clanek :-(
bundaboy vše jde změnit za 24 hodin - ženatý se závazky9.1.2002 23:18

V dnesnim Mladem Svete uz je na konci v "Co bude priste" upoutavka na clanek o RDW... :)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...9.1.2002 23:18

A hele...:-)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík9.1.2002 23:21

Jojo, volal mi david a rikal, ze pristi tejden to bude!
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...9.1.2002 23:25

Kdy vychází MS? Ve středu?
bundaboy vše jde změnit za 24 hodin - ženatý se závazky9.1.2002 23:30

Case: Jo, ve stredu.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...9.1.2002 23:31

Bundaboy: Jasně, přehlédl jsem v Tvém příspěvku to slůvko 'dnešní'. Jsem tupej. Sorry.
Legie Srehtorb Esrever Lanoitasnes Eht10.1.2002 08:42

Saturne dobrý! Moje drahá polovička definitivně a totálně propadla RD. Dalo mi to 2 roky práce.UF!
anonym 10.1.2002 09:13

Ahoj Lidi mate cas
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz10.1.2002 11:05

Legie: tak to už jste kompletní :) a vidíš, naplnilo se "nikdy není pozdě" :)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye10.1.2002 13:21

legie: gratuluju :o))
Dr.Dragon Don´t worry, be happy10.1.2002 19:40

legie .. paráda ... další fanda ....
anonym 10.1.2002 20:55

tak co lidi, jak se vede?
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye10.1.2002 20:58

anonym:vede se vselijak
anonym 10.1.2002 21:06

to: saybye> a to je jak??
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz10.1.2002 21:13

Anonym: jestli máš chuť si jen tak pokecat, tak si na to najdi jiný klub, další OT příspěvek mažu !
Dr.Dragon Don´t worry, be happy10.1.2002 22:49

clouseau: no to je dobrý nápad .. docela na nic takové to jak se wede? a pak jakto ze ?? atd .... :-)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík10.1.2002 22:55

Legie: Na pocest noveho clena jsem si prave zapel vsech 23 slok Vesmirneho sboru!
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!10.1.2002 23:00
Kohy
To už ale trošku chraptíš,ne?
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík10.1.2002 23:02

Kdepak, dokonce jsem si dal repete - je to skoro tak chytlave, jako legendarni "OHM"! ;o)
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages10.1.2002 23:56

Po poslechu se taky zakládají terapeutické skupiny?
captainn the Game Master11.1.2002 10:02
Viky
Pokud to někdo přežije, nechť si terapeutickou skupinu založí ...
Dr.Dragon Don´t worry, be happy11.1.2002 10:06

jeste ze sem u toho nebyl ... tohle bych asi nezvlad a dopad bych hur nez nejaky polymorph
Legie Srehtorb Esrever Lanoitasnes Eht11.1.2002 14:08

Děkuji vám všem přátelé!Bez vás bych byl doslova nula!
Plánujeme nový přírustek a ikdyž jsem učitel,mám jistý didaktický problém.Jaký věk je vhodný k započetí výuky dwarfologické? Myslím si,že nic nepokazím,pokud bude můj potomek sát alespoň z jednoho prsu polévku gazpacho.
captainn the Game Master11.1.2002 14:09
Legie
Zde se snad není třeba předčasného zahájení výuky třeba obávat ...
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages11.1.2002 14:15

Od mala mu pouštět Ohmmmmm, dávat mu papat kuře Vindaloo, číst mu před spaním elektronickou Bibli atd.
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye11.1.2002 14:16
legie
z jednoho prsu polevku gazpacho a z druheho studenou omacku Vindaloo
anonym 11.1.2002 14:33

Helllo lidi, jak se vede? Nemáte někdo slova tech 23 slok VS???
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye11.1.2002 14:34

anonym: nemyslim, ze nejaka slova existovala.....
nebo se pletu???
anonym 11.1.2002 14:43

To já právě nevím. Ale jestli jsou, musím je sehnat...
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages11.1.2002 14:57

Na co že?
Legie Srehtorb Esrever Lanoitasnes Eht11.1.2002 15:05

Konec amatérismu

Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...11.1.2002 15:14

O jakou skladbu tu jde? To mě zajímá...
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye11.1.2002 18:39

no prece hymna Vesmirneho sboru
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages11.1.2002 19:07

Říkal jsem si že VS je Vesmírný sbor, ale když někdo napíše 23 slok VS...
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye11.1.2002 19:09

nam chapavejsim to doslo, viky :o))))))
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages11.1.2002 19:14

Víš co, vono sloky vesmírného sboru, to je docela blbost :-)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye11.1.2002 19:16

no jasne ze to je konina, ale kdyz zapojis predstavivost da se z toho usoudit, co mel anonym na mysli :o)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...11.1.2002 23:03

saybye: Cítím se skutečně nasycen informacemi, po tom co jsi mi tak šokujícím způsobem odhalil pravdu o té skladbě...
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz11.1.2002 23:42

Legie: výchovu nesmíš podcenit, záleží na tom budoucnost tvého potomka. Mohla by z něj být úplná nula, která na tebe bude vzpomínat se slovy:
"Nikdy jsem se neodrazil ode dna. A víš proč? Protože jsem neměl ty správné bohaté rodiče. Vsadím se, že Todhunterovi servírovali gazpacho, hned jak ho odstavili. Ne, vsadím se, že to sál z prsu. Z jednoho prsu polévku gazpacho, z druhého zdarma dobře vychlazené šampaňské!"
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz12.1.2002 00:48

no nejsou hezké ?


Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz12.1.2002 00:52

Pokud o ně máte zájem, pak vězte, že stojí 28 liber a jsou z limitované série ! Více se dozvíte zde.
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye12.1.2002 03:49

Case: co vic by jsi chtel vedet???
Dr.Dragon Don´t worry, be happy12.1.2002 13:45

clouseau ... super .. hned je beru .... bude se to hodit :-)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík12.1.2002 16:12

No, hodinky jsou to skvely, ale kdybych je mel, porad bych se na ne musel divat a nedelal bych nic jinyho ;o)
Co se tyce Hymny Vesmirneho sboru, muzu vam jeji slova dodat, ale nejsem si jist, ze budou puvodni ;o) Spis bych si je vsechny vymyslel (Ale to je tajna informace ;o))
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!12.1.2002 23:36
A je to tady!
Leoric zalozil klub Antiklub Red Dwarfa,takže kdo si vzpomenete na nejakou super hlášku,tak mu tam přispějte,ať má hoch radost :)))
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye12.1.2002 23:47

arlene: tou nejlepsi hlaskou uz jsi prispela ty.... i kdyz v trochu upravene podobe :o)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye13.1.2002 00:12

Nevim jak vy ale ja si jdu pustit RD :o))
Dr.Dragon Don´t worry, be happy13.1.2002 14:10

:-) .... antiklub .. ten bude mit ale uspech ... :-) ...
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík13.1.2002 15:24

Okamzite mu to tam jdu zdevastovat... Antiklub - to musi bejt snad vtip!!!
Tro 13.1.2002 20:50

Já nevěřím svým očím! To musel z někoho polymorf vycucat veškerej smysl pro humor a veškerou inteligenci. Antiklub Rd, to bych byl radši na dovolené s partou Němců.
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages13.1.2002 21:21

Jejich příspěvky budou nudnější než palubní časopis Belgických aerolinií.

Mě a Johnymu5 začína Red Dwarf až ve 23:00, ale Tro je v jiným časovým pásmu. vysílá JTV - Red Dwarf vás baví... JTV uvádí "ČErvený Trpaslík" ....
Tro 13.1.2002 21:33

Tady u nmě v časovym pásmu -16046,1864866 hodin už Trpaslík skončil. Tahle epizoda byla prostě fantastická, ale víc neprozradim, abych vám nezkazil překvapení. :)
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages13.1.2002 21:36

OK, zejtra si o ní budem povídat. (No to asi bude Deja-vu, zní to tak)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík14.1.2002 19:20

Nevideli jste tady nekde moje nohy?
Replikátor ....já lžu víc..... - Knight rider14.1.2002 19:30

Jo, tve genitalie pobihaly po kuchini..
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil14.1.2002 21:24

Ja nevim, co proti antiklubu mate. Sorry, ale vase reakce byly ponekud prehnane. Vypadate jako by jste nesnesly konkurenci, pripadne, ze si nedokazete delat ze sebe srandu. At si pisee co chce, my mu tam taky budeme psat co chceme, ale proc hned slovni utoky na tvurce klubu?
Leoric B5 má pár slabších dílů, ST sezon. - Hrajte Overland!!!14.1.2002 21:48

he he he
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík14.1.2002 21:56

To nesjou slovni utoky, to je VZPOURA, pane Queegu!!!
Leoric B5 má pár slabších dílů, ST sezon. - Hrajte Overland!!!14.1.2002 21:57

he he he
Vopruz ...moc tady nejsu, ale občas se stavim.14.1.2002 22:04

he he he říkájí jenom lidé, co nemají smysl pro humor..
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy14.1.2002 23:02

Kohy: Mluvíš mi z mota! :o)))
captainn the Game Master15.1.2002 09:56
Vopruz
Ano, ti co ho mají říkají buhehe ...
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...15.1.2002 10:10

a ti co si myslí, že ho mají, říkají muhehe
anonym 15.1.2002 10:52
crome
myslim,ze anti klub je scela lagitimni politicky prostredek odporu proti oficialnim a schvalenym klubum)))
captainn the Game Master15.1.2002 11:11

A máte lagitky ???
anonym 15.1.2002 11:19
crome
no jo pan se nikdy nepreklepl
captainn the Game Master15.1.2002 12:04
crome
překlepl, ale stejně jsem si tě raději hnedle proklepl
Vladoborec Storm the front15.1.2002 12:06

jojo, kde by byly překlepy bez proklepů
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!15.1.2002 12:39

Stejně do toho antifanklubu chodí jenom fanoušci RD a Leoric :o)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...15.1.2002 12:50

Možná je Leoric fanoušek a stydí se za to...
captainn the Game Master15.1.2002 12:57

Rest well king Leoric ... nebo jak to v tý blbosti bylo
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...15.1.2002 13:11

Rest in pieces

No z nás bude mít Clouseau radost, až to tu uvidí...
Leoric B5 má pár slabších dílů, ST sezon. - Hrajte Overland!!!15.1.2002 15:05

Case: Víš, že jsi velice blizko? A navíc, ten klub není zaměřen proti seriálu, ale proti lidem, kteří tu infikují všechny kluby nesmyslnými hláškami z RDW...
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages15.1.2002 15:50

Nesmyslnými? Já je obvykle píšu tam, kam chodí lidi, co sledujou Trpaslíka, abych se trochu vytáh :))


TRO - Ozvěny budoucnosti super. "Vsadím se, že s léčbou smrti začali hned po tom, co jsme opustili zem. Tak, pane Johnsone, tohle berte třikrát deně a brzo budete zase žít."
A ještě koláč sledovanosti naší - vaší televize :)))

Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages15.1.2002 15:53


DeeX 15.1.2002 19:27

co je JTV?
Dr.Dragon Don´t worry, be happy15.1.2002 19:56

JTV????
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil15.1.2002 20:33

co to je JTV ???
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...15.1.2002 20:36

Jednota tělovýchovná Viky
Leoric B5 má pár slabších dílů, ST sezon. - Hrajte Overland!!!15.1.2002 21:27

Case: Fakt? Nebo tipuješ?
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík15.1.2002 21:32

Ja to nahodou vim - je to zkratka jmen tri maniaku, ktery davaji trpaslika potreti sami u sebe na kompech v priblizne stejnej cas ;o)
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!15.1.2002 22:30

a chybí tam moje zkratka :(((
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages16.1.2002 00:27

Výborně Kohy Johny5 - Tro - Viky s tim, že to TV na konci je zároveň jako televize.

Arlene, my s Johnym (to je kámoš ze třídy, na Lopuch napsal asi celkem 5 příspěvků) v časovém pásmu Pardubice začínáme buď v 23.30 nebo ve 23.00 přičemž se prozváníme, abysme začali stejně a mohli se prozvánět o nejlepších scénkách. A Tro v časovém pásmu Plzeň to má tak okolo devíti. Připoj se k nám, už dávali Konec a Ozvěny budoucnosti. Tak to do neděle dožeň a začni s náma pak od 3. dílu. Bude to AJTV /aj týví/ :)))
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!16.1.2002 07:32

Tak už jsem si přečetl ten článek v Mladém světě... super reportáž.
Je tam jediná chybička. U fotky, kde stojí Rimmer v pozoru a salutuje ostatním příznivcům, je napsáno toto: "Tomáš Kučera alias Kohy jako Rimmer na srazu milovníků RD"
Asi nikdo nedokázal pochopit, že Rimmer je samostatně myslící (a žijící) osoba :o)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...16.1.2002 07:35

Sakra, předběhl jsi mě :-)))
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!16.1.2002 07:35

... Někdejší ředitel ČT Chmelíček po prvním odvysílání seriálu prohlásil, že něco takového jako Červený trpaslík nepatří do programu veřejnoprávní televize. A vidíte, Chmelíček zmizel v propadlišti času a Červený trpaslík dál pluje, jak říká počítač Holly, "bezbožným, pustým, nepřátelským a nesmyslným vesmírem". ...
- Mladý svět
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!16.1.2002 07:36

Case: kdo dřív přijde... :o)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!16.1.2002 07:37

Kačka tam vypadá jako když cucá kyselý bonbon :o) Bože můj, ještě že tam nejsem :o)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...16.1.2002 07:40

No, ale ještě - při vší úctě k Rimmerovi, myslím, že kdo ze čtenářů tu fotku uvidí, napadne ho jediné - Tak ten je jasnej...:-))))

Jinak na druhé fotce prožívají svůj okamžik slávy Kačka (zachycená ve výborný moment, právě se dusí smíchy ;-) ), Kohy, Clouseau, Crudo (!), Tro, P.L. Carrot a Legie. Ostatní nejsem schopen identifikovat, zas tak si účastníky nepamatuju.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...16.1.2002 07:41

DO KOSMU!!! :-))
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!16.1.2002 07:42

Case... :o)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!16.1.2002 07:42

dokonce je tam vidět i Rimmerova ségra
Legie Srehtorb Esrever Lanoitasnes Eht16.1.2002 08:00

Saturne dobrý,proč mě fotili.Celé to tím pokazili.Ale jinak-článek dobrý.Teda až na tu výměnu osobností.Doufám,že Rimmer a Kohy použili mentální dávidlo.
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz16.1.2002 08:07

Legie: dost ti tom sluší, tak co se čílíš???
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...16.1.2002 08:10

Legie: Ano, připomínáš tam humanoida :-))
Legie Srehtorb Esrever Lanoitasnes Eht16.1.2002 08:14

No tak hoši,přivádíte mě do rozpaků.Vždy jsem chtěl být humanoidem.Kam se hrabe sex!!!
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík16.1.2002 13:24
Holly? Čí je tohle jméno? Tohle není moje! Kde je moje jméno?
Článek je to dobrej, je to hezky napsaný, ale ten popisek David opravdu zeslonil. My víme své, ale na příštím sessionu budu muset marně vymlouvat lidem, že jsem Kohy, a Kohy jim to bude zase marně namlouvat.

Jinak pár chybek. Shora se píše se "s", spravit se píše taky se "s" a Lovett se píše s "v".

Jak se teď můžu chlubit s tím, jak jsem zmedializován, když jsem zmedializován pod cizím jménem? Že bych je žaloval?
captainn the Game Master16.1.2002 13:34
Rimmer
Jasně. Žaluj!
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...16.1.2002 13:47

Rimmer: Hele já bych se fakt k tý fotce zas tak hrdě nehlásil...:-))
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye16.1.2002 13:59

nejak mi uniklo: nebyl tady na ten clanek link??? nebo je to jen v papirovem vydani?
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík16.1.2002 14:00

Mladý Svět 4/2002

Velmi a upřímně se omlouváme za neomluvitelnou chybu, již jsme udělali v předchozím čísle. Pohledný muž na fotografii nebyl Kohy, který pouze vyčuhoval zpoza jeho ramena, ale jak jistě všechny jeho obdivovatelky poznaly, šlo o Rimmera. Děkujeme za pochopení.
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye16.1.2002 14:01

Mlady svete neni zac
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!16.1.2002 14:29

Pohledný muž??????????
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages16.1.2002 14:37

Rimmrova ségra. Je aspoň hezká jako Peteova ségra? (z Psirén)
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík16.1.2002 14:38

O tomhle dogmatu tu vůbec nehodlám diskutovat... :))
Oddjob: Z každého tvého otazníku se do mě zapichují další a další jehly napuštěné sarkasmem...
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!16.1.2002 14:43

No, nevim, na mně Peteova ségra moc nezapůsobila. To spíš ty, co to zkoušely na Kocoura (Jsou nás jen tři tisíce a jestliže máme přežít, je nezbytně třeba, aby do nás muži zaseli své sémě )

Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...16.1.2002 15:01

Tak jsem sem chtěl onu inkriminovanou fotografii nalinkovat, ale zbytky mojí úcty k autorským právům mě včas zarazily :-)
captainn the Game Master16.1.2002 15:05
Case
takže je jen papírová ?
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages16.1.2002 15:09

No na mě, taky zas tak nezapůsobila, ale při Rimmrova ségra mě napadla Peteova ségra.
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!16.1.2002 15:11


Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!16.1.2002 15:13
Ale nejkrásnější je stejně

Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages16.1.2002 15:16

A co naše Chris
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!16.1.2002 15:17

Ta???? vždyť víte co o ní říká Kryton... a Krytonovi já věřím, i když je to jen android s hlavou jako hypermoderní kondom...
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz16.1.2002 15:27
článek
Článek hodnotím kladně, ovšem záměna Kohyho za Rimmera resp. Rimmera za Kohyho je...to slovo ještě nevymysleli.
Ale jinak se mi ten článek líbí a hodně jsem se zasmál u toho, jak David glosoval tu diskotéku :))
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!16.1.2002 15:35

Jo, článek je velmi dobrý. Zvlášť proto, že pomáhá zprostředkovat atmosféru srazu nám, co jsme tam nebyli.
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy16.1.2002 16:55

Viky: to by si se divil!! jenom doufám, že tady teď nikde není.... protože by mi pak s Rimmerem udělali to, co Arniemu Alexander Veliký... :o)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!16.1.2002 17:57

Rimmerova ségra je daleko lepší než nějaká umělá Petova ségra (a mimoto to byla psyréna)
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy16.1.2002 18:05

Hadati: aby tě neslyšela! ale aspoň v tom už nejedu sám.. :o)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!16.1.2002 18:09

Lokutus: :o) stejně sem nechodí. Jestli jí to nebonzne brácha... :o)
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy16.1.2002 18:40

ale byla tady přece hned po našem promítání Rimmerovy sbírky telegrafních sloupů 20. století.. :o)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!16.1.2002 18:42

Lokutus: to tu byla jenom proto, aby si postěžovala, že si ji nepamatujeme jinak než jako Rimmerovu ségru :o)
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy16.1.2002 18:43

aha,tak to je v poho.. :o)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík16.1.2002 19:26

Jak jsem chtel rict, nez jsem byl tak hrube prerusen... tohle neni moje ruka!!! Dokonce to neni ani muj oblicej a pritom je tam me jmeno!!! :o))) Co nadelam... deticky budou na ulici zastavovat Rimmera a ja jen pro to, ze jsem nemel ty prave rodice ostrouham...
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...16.1.2002 20:44

Kohy: Budiž Ti alespoň malou útěchou, že Tvoje stížnost byla 2222 příspěvkem :-)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík16.1.2002 20:57

Taxem volal autorovi clanku a on mi vysvetlil, ze si celou dobu co spolu komunikujeme po telefonech a tak myslel, ze ja sem ten, co na te fotce salutuje... Proste si nas prohodil ;o) To se dalo cekat... ale co - budu tvrdit, ze jsem si dal sesrotovat auto a zapomnel sem vystupit.
anonym 16.1.2002 21:25
33ri3
..mili rd maniaci sorry ze se vam cpu do diskuse ale nemate nekdo ten clanek z ms naskenovanej? ...sem ho nejak prosvih a jelikoz tuhle diskusi mam prolezlou skrz naskrz tak by me to docela zajimalo.. dik
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík16.1.2002 21:31

Ja sem to este taky necet ;o)
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages17.1.2002 02:13

Hádejte z kterýho dílu je Rimmrovo "Anó" :))) (on to řek určitě hodněkrát, ale tohle se musí slyšet :) )
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!17.1.2002 07:48

Jelikož nemám scaner, tak nemůžu pomoci. Ale je k dostání v jakémkoliv stánku s novinami.
anonym 17.1.2002 07:59
33ri3
...ha tak to sem nevedel ze je jeste v prodeji,dik ... btw neni to anó z dilu kryton?
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...17.1.2002 07:59

Já bych to klidně naskenoval, ale jak říkám - mám ještě jisté zbytky úcty k autorským právům.
captainn the Game Master17.1.2002 09:23
Case
odporný moralisto
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!17.1.2002 11:43
Viky
Hmmmmmmmm vzdávám to. Ze kterého?
Kačka Well, I can`t say I`m totaly shocked...17.1.2002 12:16

Článek chválím, je báječný! Ale ta fotka? Probuh co jsem komu udelala?!... :)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...17.1.2002 12:24

Kačka: No co, je vidět že jsi veselá :-))
crudo vzít tak do dlaní varlata vašeho psa... - crudo.cz17.1.2002 12:35
ad clanek v MS
a) nejvic me dostaly ty FOTAKEM FOCENY monitory.. to sem snad jeste v zivote nevidel =)))
b) zamena Kohyho a Rimmera :)
c) kvalita fotek...
...k textu jsem se jeste nedostal :)

Kačka Well, I can`t say I`m totaly shocked...17.1.2002 12:42

Case: Ale probuh proc pri tom musim vypadat takhle?! :)

Ale jinak byl David velmi vtipny, myslim ze i lide naprosto neznali tematu (je to vubec mozne?:) se dobre bavili :)

captainn the Game Master17.1.2002 12:47
Kačka
pošli mu místo fotky ikonku :)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík17.1.2002 20:32

Taxem si to konecne zakoupil a precet a musim rict, ze kvalita textu je skvela, akorat ty fotky ... to je fakt narez! Trosku to tam zkopali ;o)
DeeX 17.1.2002 21:12

dalsi session kdy???
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye17.1.2002 21:16

jaka session?? neco mi uniklo???
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil17.1.2002 21:18

ty hele casi kasli na autorsky prava, ja uz jsem to prosvih a pochybuju, ze to jeste nekde sezenu. A nemuzu vas tady poslouchat jak se rozplavyte nad necim o ce nemam paru. Je to faaaaaaaaaaaaaaakt hodne neprijemnej pocit...
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil17.1.2002 21:20

aha, on to je mladej svet... to jsem prehlid, jo tak ten bych mel nekde v Plzni snad i sehnat. No ikdyz v Plzni... Ale jo kdyz to sehnali v CB...
Tro 17.1.2002 21:23

Já sem taky z Plzně a už sem si počet.
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík17.1.2002 21:25

Brzy, ale zalezi to na Prazakach ;o)
DeeX 17.1.2002 21:29

skveli ja sem pro nejbliší vhodný datum... na kolika dalsich prazacich???
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye17.1.2002 21:33

ja jsem taky pro :o)) Uz dlouho jsem zadnej sraz neprosvihl... ...naposledy pristi tyden... (ze by ozvena budoucnosti?)
DeeX 17.1.2002 21:36

skveli už sme 2 to se muzem sejit... 807
saybey:byl si na minulem srazu na tom prvnim
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye17.1.2002 21:38

DeeX: Jeste dopoledne jsem si myslel ze na nej jdu :o)) Pak se to nejak zvrtlo :o(( trochu me to nastvalo...
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye17.1.2002 21:39

BTW: 807 je nejaka klavesova zkratka na smajlik??? nebo co?
DeeX 17.1.2002 21:39

... ale snad se prihlasi jeste nekdo 807
DeeX 17.1.2002 21:41

807 to JE smajlik. na jakej sraz??
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye17.1.2002 21:42

807 no s trochou fantazie ho tam vidim :o))
jak na jakej sraz?? na ten prd Silvestrem...
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík17.1.2002 21:44

CHtelo by to nejdriv najit spravne prostory a pak je mozny domlouvat datum - ne obracene ;o)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye17.1.2002 21:46

kohy: my nic nedomlouvame :o) A proc ne stejne prostory jako minule?
DeeX 17.1.2002 21:49

jasne mi jen navrhujeme... to je nejlepsi 807.
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye17.1.2002 21:50

spousta kecu a skutek utek :o)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík17.1.2002 21:54

Ty prostory jako minule nebyly spatny, ale precejenom si myslim, ze jsm,e se tam jen tezko vesli a ted se da pocitat s vetsi navstevou a navic - kvuli diskotece obcas nebyla slyset produkce. Muze to tam sice bejt, ale mozna by se naslo neco lepsiho, takze... pockame a uvidime ;o)
DeeX 17.1.2002 21:55

jak skutek utek??? pokrocili sme do faze beta
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye17.1.2002 22:02

vyhlasil bych modry poplach, ale znamenalo by to vymenit zarovku.... :o(
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy17.1.2002 22:09

purpuroplach! purpuroplach! :o))
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye17.1.2002 22:11

:o)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...17.1.2002 22:32

plcarrot: nascanovaný to mám (i když narychlo a mohl bych líp), ale fakt bych s tím počkal alespoň do příštího čísla. I tak se mi to ale moc nepozdává...

Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages18.1.2002 00:19

Správně. Anó je z dílu Kryton :)))

"Víte jistě, že jsou mrtvé?"
"Anó"
"A co tahle slečna?"
"Stačí jednoduchý test. Tak, děvčata, zvedněte ruku, která jste naživu."


Legie Srehtorb Esrever Lanoitasnes Eht18.1.2002 07:21

Abychom to s četností srazů nepřehnali! Já bych vás taky rád viděl,ale jako (dost) přespolní to není tak jednoduché.Navrhuju až jaro.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!18.1.2002 07:41

Já mám prostory. Společenský sál asi tak pro 150 lidí, sousedící s restaurací. Je tam dost místa, klid a hlavně tam nikdo cizí nepoleze. Je tam dokonce i pódium, jak v divadle. Jenom musím zjistit, kolik by nás stál její pronájem.
Jediné mínus oproti minulému místu je, že je trochu z ruky. Je v Horních Měcholupech, 15 minut autobusem z metra Háje.
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!18.1.2002 08:54

www.cervenytrpaslik.cz nelze zobrazit? No co to???
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!18.1.2002 09:04

Oddjob: mě to jde.
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!18.1.2002 09:06

Mě už teď taky :-)
captainn the Game Master18.1.2002 09:35
Hadati
Stačilo říct, že je to v háji ne ?
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!18.1.2002 09:46
Hmmmmm........

Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!18.1.2002 09:48
A což teprv tohle......

Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!18.1.2002 10:20
Oddjob
nemám slov
captainn the Game Master18.1.2002 10:24

Sice nemám slov, ale za to mám něco jinýho. :))
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!18.1.2002 10:27
captainn
máš plný gatě? :o)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye18.1.2002 10:54
Hadati
captainn to nestihl na hajzlik??
captainn the Game Master18.1.2002 10:55

Nikolivěk, mám plnou termosku čaje vy nepřející ignoranti. A tak si mohu klidně vyslechnout Rimmerovu histroku s kostkami.
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye18.1.2002 10:57

to je asi hodne velka termoska....
captainn the Game Master18.1.2002 12:34
saybye
Větší než tušíš. Samovar hadr.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!18.1.2002 12:52

Tak jsem se byl zeptat na cenu toho místa, kde by mohl být náš další sraz. Majitel by si účtoval 2000 za malý salónek a za velký 3000.
Ten malý salónek je vlastně tančírna a je menší než ten, kde jsme byli posledně, takže to asi nepřipadá v úvahu, jalikož by jsme se tam nejspíš nevešli.
Ten druhý salónek je spíš společenská místnost asi tak 4x větší než tan malý. To že nám to dali tak levně vděčíme jenom za to, že jsem stálej odběratel jejich stravy :o)
Pokud by tedy přišlo alespoň 30 lidí, stálo by to každého jen 100 Kč, což není moc. Teď by se hodil ten fanklub...
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...18.1.2002 13:08

To je sympatický.
captainn the Game Master18.1.2002 13:26

To ano. Ale opravdu bych to s tou frekvencí srazů nepřeháněl.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!18.1.2002 13:29

Já mu sdělil, že to bude až někdy na jaře.
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz18.1.2002 13:35

Nesmi to byt drive jak za dva mesice. Jinak bych se nemohl zucastnit a to jak uznate by byla velika skoda :-))
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!18.1.2002 13:35

Já bych to zorganizoval až v květnu.
DeeX 18.1.2002 13:46

no ten kveten ... to je prave to nejblisi nejvhodnejsi datum...
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík18.1.2002 19:45
NSFAQ
www.cervenytrpaslik.cz zprovoznil novou, tajemstvím zahalenou sekci označenou nic neříkající zkratkou.

Nahlédněte zde.

Někde tady musí být !?
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages18.1.2002 19:49

Sledoval jsem díl "Televize Kryton", tak pár drobností:

1. Na začátku Kryton vypráví, jak je odporné sprchovat se se ženami a ostatní ho přemlouvají, ať
je vyfotí, až nakonec Kryton říká: "Jsem žena a jsem na to hrdá, odcházím za svými sestrami",
které sedí jenom o kousek dál a bylo by dost divný, kdyby jejich rozhovor neslyšely a ničeho
si nevšimly.

2.Jdu se podívat na anglickej scénář protože ve scéně jak Rimmer říká "... a na důkaz, jak mě to
mrzí posílám mouku, která vyhoní těsto sama. S čímž jsem včera pomoct nepotřeboval." je zaprvé
mezi "...sama" a "S čímž jsem..." moc velká pauza, Rimmer dělá ne úplně hodící se obličej a je
tam až moc velký smích a po tom "S čímž jsem včera pomoc nepotřeboval.", kam by se hodil
pořádný smích, je smích stejný jako předtím, ne-li menší. A ono je vůbec z toho rozhovoru znát,
že bylo obtížný to přeložit do sruzumitelný češtiny aby zústal vtip. Takže si jdu přečíst
originál i když se to bude dát určitě těžkoi srozumitelně přeložit.




Jo a co bude s tím fan-klubem Trpaslíka?
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages18.1.2002 19:56

originál:

I can just see her reading the card:
"Dear Kris, I'm really sorry for ogling you and the girls in the shower yesterday for three gob-smacking hours of steamy fun. To make up for it, and to indicate how truly sorry I am, here's two bags of self-raising. Something I didn't need any help with yesterday."

takhle je to anglicky "self raising", no to bych nevěděl jak převíst do češtiny aby to dávalo smysl a vtip zůstal
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil18.1.2002 21:01

no, malem jsem Plzen prechvalil. Musel jsem oblezt asi 10 trafik, nez jsem MS sehnal.hezky napsany, a taky to prilaka dalsi fandy, ne?
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz18.1.2002 21:03

Viky: fanklub bude již velmi brzy
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy18.1.2002 21:07

Clouseau: A je to teda už oficiální a kontaktovali jste už někoho z RD? :o)
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz18.1.2002 21:25

Lokutus: právě probíhá řízení o registraci občanského sdružení

A ješte pro Lokutuse ale i pro ostatní: co furt máte s tím slovem "oficiální" ? :)) Uvědomte si, co to slovo znamená. Vy ho cpete bezmyšlenkovitě všude možně :)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...18.1.2002 21:53

Oficiálně prohlašuju, že od posledního Tvého oficiálního zamítnutí slovo oficiální už oficiálně nepoužívám.
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages18.1.2002 21:57

To je dobře, doufám, že to myslíš oficiálně
Dr.Dragon Don´t worry, be happy18.1.2002 22:11

nestiham .. prijdu po dvou dnech a je tu 100 novych zprav ... pane boze ... delo se neco duleziteho? napriklad okolo fanklubu nebo tak?
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye18.1.2002 22:56

DR.Dragon: oficialne prohlasuju, ze kolem neoficialniho fanklubu se oficialne nic nedelo
Dr.Dragon Don´t worry, be happy19.1.2002 19:14

a sakra :-) takze porad zadna zmena ....
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil19.1.2002 20:44

oficialne muzu prohlasit se tu posledni dobou oficialne nic kolem (ne)oficialniho fanklubu nedelo. Tedy krome oficialni konverzace na tema oficialnost slova "oficialni", a jeho oficialniho pouciti v oficialni mluve.
BTW: co to vubec znamena slovo "OFICIALNI" ?????
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy19.1.2002 20:50

oficialni neznamená nic, nýbrž oficiální znamená.... znamená... no to sakra vůbec nevím, co to znamená, ale hezky se to píše. :o)
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!20.1.2002 13:44
pro Vikyho a spol.
Nemohla jsem se rozhodnout,zda Trpaslíka sledovat v plzeňském časovém pásmu,či v nymburských 23.30.A najenou zvrat!Hodila jsem 2 a 3.Takže já na sebe budu maximálně tvrdá a budu ho sledovat v obou časových pásmech!A pak bysme to mohli zhodnotit na IRC, co vy na to ?
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye20.1.2002 13:48

Arlene: Nevzdal jsem to. Vzal jsem kostky...
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz20.1.2002 13:52

RIMMER: Abych vás dlouho nenapínal. Hodil jsem pětku a čtyřku, což přebilo jeho pět a další dvě šestky. Po nich dvě čtyřky a dvě pětky. Když pak hodil trojku a dvojku, padla mi šestka a trojka.
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy20.1.2002 14:35

Hele, kdy a kde jsou nějaký akce na IRC?
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz20.1.2002 14:38

Lokutus: prakticky každý všední den večer, na kanále #cervenytrpaslik
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy20.1.2002 14:48

Od kolika? na jakým serveru?
original Yogurt Ti říkám, zlatá Jáňa20.1.2002 19:31

Mám pro skalní fandy jednoduchou otázku: ve kterém díle pronesl A.J.Rimmer slavnou hlášku : mmmm NE!!!

no, tak kdo to ví??
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o20.1.2002 19:32

sakra, to jsem věděl...
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages20.1.2002 20:06

Arlene - to je pardubický pásmo! Jo, o to mi šlo, abysme o tom pak mohli kecat.

original Yoghurt - sakra to vim. To bylo "Stejně nakonec řekneš ne."... sakra.

nemrpus - co že poslední dobou bejváš offline na ICQ
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o20.1.2002 20:07

Já jsem invisible...
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages20.1.2002 20:09

was?
sakra já na to o.Y. přijdu...
Setman nechci skončit jako dvoukříďák... - ???20.1.2002 20:11

jednoduchy, je to Sebevedomi a Mindrak, ale Vikyho pomoci by sjem byl mimo:)
kůže volodroid20.1.2002 20:26

Navštivte bulharský pivovar a ochutnejte naše pivo.
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages20.1.2002 20:32

A víte z kterýho dílu je "Hele autobus." "Jakej autobus?"
Tro 20.1.2002 20:37

To je díl Poslední den.
Tro 20.1.2002 20:40

Ale "mmmmmm-ne" je podle mě z 3. dílu Rovnováha sil.
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages20.1.2002 20:47

Tro správně. Rovnováha sil nás dneska čeká.
original Yogurt Ti říkám, zlatá Jáňa21.1.2002 19:12

a správně odpověděl....... Tro. Na důkaz uznání ti Lister složí písničku...
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík21.1.2002 19:20

Taxem dneska udelal dalsi kviz. Ted ho ma Clouseau a prochazi schvalovacim zrizenim a pak ho uz budete moct vyzkouset i vy ;o)
myslim, ze je o neco lehci, nez minule, ale uvidime, jestli studujete i po skonceni TV vysilani...
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík21.1.2002 19:23

Mimochodem - doufam, ze jste zaznamenali nove oddeleni NSFAQ, protoze si myslim, ze je skvele! ;o)
Tro 21.1.2002 21:06

Zaznamenal, ale asi to neocenim, protože se odstěhuju na Pluto, až mi totiž Lister složí tu písničku...
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík21.1.2002 21:21

To chapu, ale muzes se treba zeptat, jak je na Plutu :o)
Tro 21.1.2002 21:31

...až mi Lister složí písničku, tak bych se nerad vyskytoval v blízkosti jeho kytary :)

Lucifer zabít krtka! - Infernal machine21.1.2002 21:37

Ommmmmmm! :o)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík21.1.2002 22:02

Furt lepsi, nez Rimmerovi oblibenci - treba "Nakupni TOP 20" bych asi nerozdejchal...
Legie Srehtorb Esrever Lanoitasnes Eht22.1.2002 10:26
AHOJKO TROJKO

Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!22.1.2002 12:35

Ježíši, to jsou ale sviňuchy :o)

Už jsem sice tuhle fotku viděl, ale stejně mě pořád dojímá.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...22.1.2002 12:51

Mimo jiné dokazuje že oni se ani normálně netváří normálně.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!22.1.2002 12:52

Já bych řekl, že už se neumí tvářit normálně.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...22.1.2002 13:01

Čímžtopádem se pořád tváří normálně.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!22.1.2002 13:07

Přitom však vypadají nenormálně.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...22.1.2002 13:09

To je právě o tom, nakolik je u nich vypadat nenormálně normální.
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye22.1.2002 13:38

Tak to si asi dam na plochu :o))))))
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye22.1.2002 13:39

Uz to tam mam. A jdu si pustit RD :o)))
Vopruz ...moc tady nejsu, ale občas se stavim.22.1.2002 16:41

To je fakt síla!
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye22.1.2002 16:51

Holly je fakt bozi :o)
original Yogurt Ti říkám, zlatá Jáňa22.1.2002 19:10

Holly s Rimmerem vypadaji strašně zestárle, nebo se mi to jen zdá?
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík22.1.2002 19:19

Vzdyt uz sou to starsi panove, ale myslim si, ze ve filmu to nebude ani poznat. Vzdyt posledni serie se tocila v roce 1999 a to neni tak dlouho...
DeeX 22.1.2002 20:54

No, v Tomb Raiderovi hral taky rimmer a takhle stare nevypadal...
btw:kolik je mu let???
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík22.1.2002 20:57

Letos mu bude 42 ;o)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye22.1.2002 20:58

Ty brdo....
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík22.1.2002 21:01

No, to neni zas tak moc :o)
DeeX 22.1.2002 21:06

no tak Arnimu Swarzenegru je pres 60... takze todle jeste jde
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye22.1.2002 22:15

To jo, ale ja mel proste z RD pocit, ze tak nejak kolem 28-29... nejak jsem si neuvedomoval, ze se to tocilo deset let :o))
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...23.1.2002 00:07

DeeX: Víš to jistě? :-)))
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík23.1.2002 14:29

Však se taky na VIII. sérii podívejte.
Nabarvený vlasy, tuny make-upu.
Tvé svaly to vzdají, zamávají bílou vlajkou a bez varování je z tebe hnedle tlustý dědek.
original Yogurt Ti říkám, zlatá Jáňa23.1.2002 19:05

a o jeho spermie začínám mít taky strach, za chvilku budou potřebovat turbo-pohon, aby se vyšplhaly....
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil23.1.2002 20:26

no ja nevim, jeho spermie me prilis nezajimaji, ale kazdemu podle jeho gusta...
BTW. Kdo je ten gentleman uprostred - Robert Llevelyn ?
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...23.1.2002 20:32

Ovšem.
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages23.1.2002 23:48

Jasně že Llewellyn. A co náš Listy, Kris a Kocour (ale toho radši vidět nechci, vůbec to neni fešák :-( )
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye23.1.2002 23:50

Kocour, byl prece nedavno v Praze....
BTW nema dlouhy vlasy... V RD byly jeho nebo paruka???
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages23.1.2002 23:53

Já ho viděl na fotce s fousama ;-((
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye23.1.2002 23:54

jo jo jo+, presna tak.... a sedivyho....
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík23.1.2002 23:54

Ja myslim, ze aspon zpocatku byly ty vlasy v serialu jeho... Dneska uz to nikdo nerozezna, ale na tej fotce v Lidovkach mel pekny haro i v Praze...
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye23.1.2002 23:55

kohy: haro to bylo, ale do culiku by to nedal :o))

BTW Listerovo dredy byly taky puvodne pravy, ne?
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages23.1.2002 23:57

Ale háro Billyho Doyla bylo určitě pravý!
Legie Srehtorb Esrever Lanoitasnes Eht24.1.2002 07:36

Co udělá jedna fotka!
Tato je taky docela známá,ale určitě stojí za prohlédnutí.Zejména kocour

Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!24.1.2002 08:44

Pane bože.....vypadají hůř než ta posádka z "Mimo realitu"...
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík24.1.2002 13:57

To mi připomíná (zcela vyjímečně) citát z Garfielda:

Jo, Matka Příroda k tobě byla opravdu hodná.
Škoda, že se totéž nedá říct i o Otci Času.

Ale teď už zase jen z Trpaslíka...
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík24.1.2002 17:35

Co porad mate? Vzdyt vypadaji skvele!
Ace Rimmer Říkal někdo, že jsem z kinder vajíčka?!24.1.2002 17:52

No aby tu nebylo málo Rimmrů...
Lucifer zabít krtka! - Infernal machine24.1.2002 21:53

.... (ja jen aby vas nebylo tolik za sebou-rusim radu) ....
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages25.1.2002 11:27

Lucifera smažte, já navazuju.
Jo tuhle hroznou fotku kocoura jsem myslel.
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz25.1.2002 22:21

Právě vyšel Quiz č.5
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík25.1.2002 22:43

Ted jsem na vas zvedavej! Kdo bude mit na prvni pokus dvacet, ma u me jedno mistrovske dilo - vypinac!
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages25.1.2002 22:46

Já jsem to dělal v rychlosti a při jídle ale měl jsem tak příšerně málo, a to jsem všechny díly viděl aspoň tisíckrát...
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík25.1.2002 22:53

Neboj se uvest cislo, tady se nikdo krome me smat jiste nebude... budou na tom i hur, to mi ver! ;o) Mimochodem, ja to stejne vim, ale jen tak pro poradek, at vidime, jakej jsi hrdina :o)
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages25.1.2002 22:54

Neříkej to.............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík25.1.2002 22:59

Aspon vidis, ze se je stale co ucit! :o) Nikdo neni dokonaly! Ale nepropad si nahodou v 1.D?
Setman nechci skončit jako dvoukříďák... - ???26.1.2002 12:22

jezis ja se stydim! 7 bodu! fuujjj!! Protestuju!!!! Problem byl, ze sem vzdycky dve moznosti naprosto urcite vyloucil a volil sem mezi pitomejma dvouma.... A stejne niiiic moooc (spis nic nez moc) aachhjjjoo! Ja du zase studovat...
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy26.1.2002 14:27

hmmmm, takže 7/20 :o((((((((((((
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil26.1.2002 18:50

jesusmarja, takovy znalci a tak málo??? to abych se do nej ani nepoustel...
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil26.1.2002 18:58

9/20 to jeste jde, mohlo to byt horsi. Mel jsem stejnej problém jako |Setman. 2 vyloucit a pak tip mezi dalsima 2.
original Yogurt Ti říkám, zlatá Jáňa26.1.2002 19:50

tak ja si dám taky quiz...
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages26.1.2002 19:55

neblbni
original Yogurt Ti říkám, zlatá Jáňa26.1.2002 20:01

... 10/20 tak to je totalní krach
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages26.1.2002 20:07

To je úspěch. Já jsem měl... no míň, ale to proto, že se mi nad tim nechtěl přemejšlet a dělal jsem to tak rekreačně.
DeeX 26.1.2002 21:55

7/20... Tak to je machrovina!! RD sem viděl od 34. dilu 807
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages26.1.2002 21:57

Já viděl všechny a měl jsem no.... míň
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík27.1.2002 00:35

Panove, pripadam si jako ucitel, kterej dal pisemku tride, ktera vubec nevedela, ze je ve skole :o)))) Jak uz rikal clovek, jez byl ve fasistickych diktatorech fesakem mesice cervna - Lenin - Ucit se, ucit se, ucit se! ;o)
anonym 27.1.2002 15:51
Totalní krach!!!!
Možná jsem hloupější než syn venkovského sedláka a televizná rosničky, ale že v testu ze seriálu který tak dobře znám dopadnu hůř než z písemky z matiky to jsem nepředpokládal ani já... Najde se nějaký machr, který měl více než 15 bodů??
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil27.1.2002 16:22

a kolik jsi mel z pisemky z matiky??
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík27.1.2002 17:26

Pokud mohu prozradit, tak se zatim nikdo neprehoupl ani pres 12 ;o)
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy27.1.2002 18:08

No já jsem měl z testu RD o celých 7 bodů víc než ze čtvrtletky z matiky, takže jsem měl celých..........7 bodů!!! :o)))
Leoric B5 má pár slabších dílů, ST sezon. - Hrajte Overland!!!27.1.2002 18:10

Kde je ten test?
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy27.1.2002 18:21

Na stránkách red dwarfa, dáš Quiz a tam na to máš odkaz.. :o)
Leoric B5 má pár slabších dílů, ST sezon. - Hrajte Overland!!!27.1.2002 18:30

Díííík
Leoric B5 má pár slabších dílů, ST sezon. - Hrajte Overland!!!27.1.2002 18:35

6 bodů :(((
original Yogurt Ti říkám, zlatá Jáňa27.1.2002 19:46

quiz je fakt hustey, protože v minulých quizech většina získavala okolo 14-15

líbí se mi zařazení netradičních obrázkových otázek :)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík27.1.2002 20:10

Takhle se na vas musi ;o) Obrazky budou asi castejsi :o)
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages27.1.2002 20:14

no comment ;((((((((
Leo - ty už se zaučuješ, nechceš vypálit taky Trpaslíka, jestli se uvidíme. Sakra, on je tu pan Kohy!
anonym 27.1.2002 20:26
Quiz
16(!!!!) bodů!!! Rimmer zemřel při výbuchu bomby????????
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...27.1.2002 20:26

ještě by na těch obrázcích mohlo být trochu líp vidět, co na nich je...
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages27.1.2002 20:31

To taky v díle "Fotostroj času", ale poprvé snad ne..
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages27.1.2002 20:32

Ale napište mi někdo, proč by nemohl být ten obrázek ze Psirén
Dave_davidfl Kohnouti nejsou jako čučunezumáci, - rozumíš?27.1.2002 21:18

Eeehm, Viky, tos nemusel říkat...
No, ale napište mi to taky, please:-)
anonym 27.1.2002 21:41
33ri3
..rek bych,ze v Psirenach nemel Rimmer modrou uniformu ale cervenou... muj nazor,ale v kvizu sem to mel samozrejme blbe :) .. napadlo me to az kdyz sem to ted znova videl.. prosim taky odborniky o vysvetleni...:)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík27.1.2002 22:04

Vysvetleni spravnych odpovedi jsou bile napsany pod timto textem:
Vysvetleni je spravne - Rimmer byl v Psirenach jeste z mekkeho svetla, tudiz v cervenem ohozu. Rimmer, ten Rimmer, ktery pak odletel jako Eso vstric vesmiru zemrel pri vybuchu bomby v dile Fotostroj casu - stejne jako ja, tak i Holly tvrdi, ze nevi, jakto, ze je Rimmer zivi, tudiz finalni smrt nastala az po vybuchu Von Stauffenbergovi bomby ;o)
Jeste nejaky dotaz?
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík27.1.2002 22:06

Ty obrázky jsou takhle hnusne naschval, aby to nebylo tak lehke... ale uhodnout se to jiste dalo ;o)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!28.1.2002 07:37

Juhů 11/20. Už se začínám lepšit.
captainn the Game Master28.1.2002 09:39
Hadati
Neboj, to přejde.
Legie Srehtorb Esrever Lanoitasnes Eht28.1.2002 10:12
SAMOŽERSKÝ REŽIM!!!
16/20
Tak to je teda síla.Jsem v šoku.úúúúúúúúúúúáááááááá
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy28.1.2002 10:46

Náš drahý kolega Rimmer už není mezi námi???
Projevme mu všichni nejhlubší soustrast v den jeho smrtozenin...
:o)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye28.1.2002 12:29

jezis marja, nikde nezverejnujte, kolik jsem mel bodu!!!!!1
captainn the Game Master28.1.2002 12:33

ZVEŘEJNIT! ZVEŘEJNIT! ZVEŘEJNIT!
captainn the Game Master28.1.2002 12:34
saybye
Jinak ta 1čka je !ovej překlep a nebo tvůj úžasný výsledek ?
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye28.1.2002 12:34

captain: to jsem jenom brzo pustil shift :o)))))
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye28.1.2002 12:35

ale nejsem na tom o moc lepe :o)
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy28.1.2002 12:36

to by byl hodně divnej překlep, ale to se stane, ikdyž to je pomsta nejvyšší!! :o)
captainn the Game Master28.1.2002 12:40
Lokutus
Jak říká saybye, stačí pustit shift.
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy28.1.2002 12:44

shit nebo shift? :o)))
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye28.1.2002 12:46

:o))))))))
captainn the Game Master28.1.2002 13:56

Same shit, another day.
original Yogurt Ti říkám, zlatá Jáňa28.1.2002 19:18

Leckdo si možná řekne, že jsem seschlá obojživelná škeble, která má méně rozumu než mekkýš, ale je v otázce 1 slovo "zabít" správně??
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz28.1.2002 19:32

original Yogurt: v otázce číslo 1 je "zabit" psáno krátce, protože "byl zabit" je příčestí trpné ! Škeble většinou českou gramatiku nezvládají.
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil28.1.2002 19:38

ono tech otazek, podle mne spornych, je tam vic. At je to smrt Rimmera, nebo pocet listerovych deti. Docela se tesim, az bude dalsi quiz a nekdo mi vysvetli odpovedi tohohle...

Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz28.1.2002 19:41
quiz
Veškeré dotazy ke kvízu směřujte na quiz@cervenytrpaslik.cz
Kačka Well, I can`t say I`m totaly shocked...29.1.2002 01:54

Zdravim z UK :}
Dlouho jsem tu nebyla, takze pokud je tato informace trochu pase, omlouvam se. Ale vite jste o tomhle? {p. Tomas Chvala zda se tak trochu zkopiroval praci prednich ceskych dwarfologu... }

http://www.filmweb.cz/r-art.asp?id=1020125179&t=filmweb
captainn the Game Master29.1.2002 09:33
Kačka
Ono už to příjmení napovídá.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!29.1.2002 13:30

To máš Chvály :o)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík29.1.2002 19:19

Nemyslim, ze by nam chtel neco ukrast - je to spis recenze... tohle by mi az tak nevadilo, i kdyz by mel asi uvezt zdroj!!!!
Rozruch Ani nahodou, ty zmetku plechovej!29.1.2002 19:22

Tak sem se dostal ke quizu... 8 bodu :(
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...29.1.2002 20:33

Kohy: On by ho asi neuvezl :-P
original Yogurt Ti říkám, zlatá Jáňa29.1.2002 21:08

v otázce mi nešlo o příčestí, ale jestli se tam nehodilo " zmlácen"
Vopruz ...moc tady nejsu, ale občas se stavim.29.1.2002 22:03

Světe, div se, z testu mám již populární počet bodů: 7.
Otázky, u kterejch sem si byl jist byly špatně a ty votipovaný zas dobře. :-)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík29.1.2002 23:24

Aaaa, evidentne nejsem schopen kontrolovat na netu svuj pravopis :o)
Mily Yougurte, ne - skutecne tim spravnym slovem je zabit ;o)
captainn the Game Master30.1.2002 09:35

Je známá věc, že sázka do loterie je často jistější ...
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!30.1.2002 12:09

Sázka do loterie? To je jako kdybys strčil své nádobíčko lvovi do tlamy a třel mu přitom rozkrok mokrou žínkou...
captainn the Game Master30.1.2002 13:00
Oddjob
Aha, proto tam mám, to co tam mám. :((
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík30.1.2002 14:43

Můžete vyhrát zájezd na Mauricius, sporťák či nádhernou sadu kalíšků na vejce.
Setřete a uvidíte, zda vyhráváte...

Ace Rimmer Říkal někdo, že jsem z kinder vajíčka?!30.1.2002 15:12

Tááák. Konečně jsem tady... a proč jsem se tu vlastně tak dlouho neobjevil? Toť otázka. Byl jsem lehce zaneprázdněn, znáte to. Svrhnul jsem pár diktátorů (včetně Džazawyckýho), zachránil pár vesmíru, odmítl tucty nevěst a taky si nechal seřídit světla. Tákže vítej zpátky, Rimsey!
Blackadder I am going slightly mad ...30.1.2002 15:28

Hmm, tak také jenom 7 bodů. To jsem fakt nečekal.
captainn the Game Master30.1.2002 15:28

Ale já ano. :)
Vopruz ...moc tady nejsu, ale občas se stavim.30.1.2002 15:52

Ta sedmička bude nějaká prokletá.
Blackadder I am going slightly mad ...30.1.2002 16:01

Divím se, že nikdo nenapsal do testu RYBA a pak se nesložil :-)
No ono vlastně nebylo kam :-(
captainn the Game Master30.1.2002 16:12
Vopruz
Šťastné číslo, se nediv.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!30.1.2002 17:57

Ale já bych se alespoň složil... na Rimmerovy narozeniny, ale co dneska koupíte za padesát pencí.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!30.1.2002 18:36

Nevíte někdo, jak přesně zní text písničky Tongue Tied ve 12. díle Paralerní vesmír? U sloky 5 a 7 nevím, jak to přesně zní.

1. sloka: When I...

2. sloka: My hands...

3. Girl you...

4. I saw...

5. Tady u té sloky nevím právě, jak přesně to tam je.

6. Oh,...

7. Yes you make... tahle je úplně stejná jako v originál verzi?
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík30.1.2002 20:11

Presny text Tongue Tied najde kazdy, prosim pekne KAZDY, na strankach www.cervenytrpaslik v sekci Texty!!!
A pokud nekoho zajima, jak to vypadalo na srazu trpaslikovcu v Praze, tak zatim je vse tady!!!
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!30.1.2002 20:27

Kohy: Jenže tam je právě ta úplný orig. text. Jenže já chci vědět, jak to zpívali v tom díle. Tam totiž byla zkrácená verze.

Když už mluvíme o těch stránkách, taky vám někdy tak blbnou? Někdy se tam vůbec nemůžu dostat.
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík30.1.2002 21:20

Ja nevim jak vam, ale me behaj spolehlive - jeste nikdy se mi nestalo, abych se tam nedostal. Ten zkracenej text si presne nepamatuju, ale snad mas nahravku, ne? Tak si to najdi ;o)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...31.1.2002 00:35

When I saw you for the first time (first time)
My knees began to quiver (quiver)
And I got a funny feeling (feeling)
In my kidneys and my liver (digestive system baby)

My hands they started shakin' (shakin')
My heart began a-thumpin' (boom boom boom)
My breakfast left my body (huey huey huey)
It all really tells me something

Girl you make me tongue tied (tongue tied)
Tongue tied, whenever you are near me (near me)
Tied tongue (tied tongue)
Tied tongue (tied tongue)
Whenever you're in town

I saw you 'cross the dance floor (dancing)
I thought of birds and bees (reproductive system baby)
And when I tried to speak to ya (talk talk)
My tongue unraveled to my knees (flippety-flippety-flop)

I tried to say I love you (love you)
But it came out kind of wrong, girl (wrong girl)
It sounded like "Nunubididoo" (tongue tied)
Nuh mur nuh murh ni nong nurl

Cause you make me tongue tied (tongue tied)
Tongue tied, whenever you are near me (near me)
Adobbee durgle Adobbee durgle (tongue tied tongue tied)
Whenever you're around

Oh I'm beggin' on my knees
Sweet, sweet darling, listen please
Understand me when I say
Bedurble-diggle-doggle-dooby-doggle-durgle-day

I'm trying to say I'm nungy-nangy (nangy-nungy)
Ningy-nongy, why can't I tell you clearly (clearly)
Be-dobby-durgle (dobby-durgle)
Durgle-dobby (durgle-dobby)
Whenever you're around (around)
Whenever you're around girl…
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!31.1.2002 07:30

Kohy: jelikož nejsem angličtinář, tak se bohužel bez textu neobejdu. Zkrátka nerozumím, co tam přesně zpívají.

Case: díky, přesně tohle jsem potřeboval.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...31.1.2002 07:45

BTW je to jen poskládané z původního textu, takže gramatické chyby nejsou na mě.
Legie Srehtorb Esrever Lanoitasnes Eht31.1.2002 08:18

Nechcete někdo poslat text Ohm? Jelikož umím anglicky,znám ho celý nazpaměť.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...31.1.2002 08:44

Proč s tím neprorazíš do hudebního průmyslu? (Hmm, smutné je, že dneska by to nejspíš nikdo nevydal, protože by jim to přišlo příliš textově rozmanité)
captainn the Game Master31.1.2002 09:44
Case
Tak tak.
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye31.1.2002 10:36

Legie: snad mozna kdybys tam obcas mezi ty Ohmm vlozil nejake to "Oh baby, baby", mel bys sanci dostat se s tim do radia...
S_M_O - Moje Pagesy...31.1.2002 10:41

Fuj, degradovat uzasny duxaplny text pisne Ohmm nejakym trapnym "Oh baby, baby".. hanba by te musela fackovat!!!
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...31.1.2002 10:45

Ohm megamix featuring DJ Ouroboros
S_M_O - Moje Pagesy...31.1.2002 10:46

leda tak... mozna doplneno zaznamem kocourova srdecnihho tepu...
Rozruch Ani nahodou, ty zmetku plechovej!31.1.2002 12:58

Prekecame mistra Fandu Bilka, aby to naspival do radia Agara :o))))
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye31.1.2002 14:41

Rozruch :o))
captainn the Game Master31.1.2002 14:49

To vážně bude rozruch.
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík31.1.2002 20:22

Hadati, ze nejsi anglictinar, to nevadi, hlavne, ze jsi casto k zastizeni na Lokutusu ;o) Kdyz jsem psal ten zapis, taxem se u toho malem pridusil ;o)
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy31.1.2002 20:36

cože? Už jsem tady! :o)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...31.1.2002 20:52

A kde máš Hadatiho?