Klub Red Dwarf (kategorie Televize, 4044 příspěvků celkem, 984 za měsíc 12/2001) moderuje Clouseau.

Odkazy na stránky o Červeném trpaslíkovi:
http://www.cervenytrpaslik.cz - Výsledek týmové práce předních českých dwarfologů.
http://www.reddwarf.co.uk - Oficiální stránka seriálu Red Dwarf.

A nezapomeňte se stavit na IRC kanále #cervenytrpaslik
Pokud nevíte, co je to IRC a jak se tam dostat, zkuste to
tudy. Vymyslete si nick(přezdívku), která však nesmí mít více jak 9 písmen.

Buchar - www.cervenytrpaslik.cz1.12.2001 13:23

Docela rad bych si taky dal Vindaloo. Nejlip v podobe vindaloo bestie. "Je to fakt dobryyyyy....."
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil1.12.2001 15:13

Zatim jsem to jeste nikam nedal, tak trochu jsem doufal, ze to nebude zapotrebi. Sve schopnosti totiz zpochybnuji sam (vcera mi prisli vysledky statnice - tak prej mozna priste - :( )Jsou tam stale koreni ktere mi nic nerikaji.
fenugreek - piskovice recke seno - co to sakra jeeeee????
Ted do sebe jdu hustit narodni obrozeni, ale v nejblizsi dobe zverejnim ten recept. Asi tady, nebo ma nekdo jinej napad?
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!1.12.2001 15:50
plcarrot
Dej to sem a já to koření najdu v lexikonu,koneckonců máme ho asi všechno doma.
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík1.12.2001 15:58

Nechapu vasi oblibu v objevovani chuti jidel z RDW - takrka vsechna (vcetne toastu s hraskem) jsem je vyzkousel a uz chapu, proc ma Lister jen jeden chutovy poharek...

A malinka impertinence na adresu jednoho z ucastniku teto diskuse - pokud chces mit spravne napsane jmeno - melo by to byt DUANE DIBBLEY!!!
Rozruch Ani nahodou, ty zmetku plechovej!1.12.2001 17:21

Kohy: a vesmirnyho mola s cerstvou zeleninou si mel?
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil1.12.2001 18:48

No dobre ale je to asi na stranku, Jsou tam veci kterym A) moc nerozumim, B) mohou mít víc významů. Jedná se hlavně o
Fenugreek - pískovice řecké seno - hmm... hezky - co to je?
Turmeric - podle vsech odhadu by to mela byt kurkuma ale kdo vi...
Toamto sauce - to muze byt protlak i kečup
Black mustard - černá hořčice, nebo podle Case to může být i brukev.
Omlouvám se vsem za zacpání diskuze asi stránkovým receptem. Všem jazykozpytcům za někdy doslovne ( nečeské ) překlady a gramatické chyby.

plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil1.12.2001 18:50

toto je můj pokus o překlad, originál naleznete u Case.

Kuře Vindaloo

(zkratky - tsp - teaspoon - čajová lžička
- Tbsp - table spoon - polévková lžíce
- in - (pravděpodobně myšleno) inch - 2,5 cm
- oz - unce - cca. 30g
- lb - libra- cca 0,5kg )
Přísady ( pro 4-6 osob)
2 tsp celý kmín
1 tsp černý pepř
1 tsp semínek cardamonu
cca 10 cm kousek skořice
1,5 tsp celých semínek černé hořčice
1 tsp celých semínek "fenugreek" ( pískovice řecké seno )
5 Tbsp vinného octa
1 tsp soli
1 tsp cayenského pepře
1 tsp světle hnědého cukru
2 velké žluté cibule - oloupané a nakrájené na půlkruhy
6 Tbsp vody
1 kostka ( 2,5 x 2,5) čerstvého zázvoru, oloupaný a hrubě nasekaný
8-10 stroužku česneku, oloupaný a hrubě nasekaný
1 Tbsp nadrceného koriandru
1/2 tsp nadrcené kurkumy
2 lb kurecích prsíček bez kostí, nakrájené na "akorátní do pusy" kusy
8 oz tomato sauce ( asi kečup, ne?)
1/2 lb ranných brambor, oloupaných a rozčtvrcených)

Příprava:
1) Rozemli kmín, černý pepř, cardamon, skořici, černou hořčici a "fenugreek" dohromady drtiči na koření. V malé misce smíchej rozemleté koření, ocet, sůl, kayenský pepř a hnědý cukr. Odložte stranou
2) Zahřejte olej v kastrolu na středním ohni. Osmažte cibule, často je míchejte, dokud nejsou tmavě hnědé. Odstraňte cibuli a dejte je do "mixeru". Vypněte oheň pod olejem, ten ale nevylévejte K cibuli přidejte 3 Tbsp vody ( případně více, pokud by bylo potřeba) a třete(mixujte) dokud nevytvoříte hladkou pastu. Přidejte tuto "cibulovou pastu" do mísy s kořením a promíchejte - tím vznikne "vindaloo" pasta
3) Dejte zázvor a česnek do "mixéru", přidejte 3 Tbsp vody a třete dokud nezískáte hladkou pastu
4) Zahřejte zbývající olej v kastrolu na středním ohni. Když se zahřeje přidejte zázvorovo- česnekovou pastu. Míchejte dokud světle nezhnědne. Pak přidej koriandr a kurkumu. Pár sekund míchejte a pak přidejte kuře. Počkejte dokud světle nezhnědne.
5) Přidejte "vindaloo" pastu, tomato sauce a brambory do kastrolu. Zamíchejte a přiveďte k mírnému varu.
6) Přikryjte kastrol, snižte žár a poduste asi hodinu dokud brambory nezměknou
7) Servírujte s rýží




Poznámky:
Dejte pozor abyste nedovařili(smažili) cibule. Měli by se dělat dokud nebudou mít tmavě hnědou barvu . Jestli je cibulová pasta spíše šedá než hnědá, znamená to, že jste cibule dostatečně nedovařily.
POZOR ! Toto jídlo je velice, velice ostré. Sice se napoprvé nezdá, ale koření má kumulativní efekt, který se projeví až v průběhu jídla.

Rating:
Obtížnost: Středné těžké
Čas: 30 minut přípravy, 2 až 3 hodiny vaření
Nutná přesnost: přibližné měřeni v pořádku

Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...1.12.2001 18:53

plcarrot: Jojo, fenugreek :-)))))))) Hádej co mě definitivně přimělo říct že to nepřeložím :-))))))) Jinak já to můžu na web hodit, ale toho se nakonec může ujmout i Clouseau a dát to na tu nejvhodnější stránku kde to může být.

Kohy: Takže skutečně Duane? Já viděl jak Duane tak Dwayne a používal jsem Dwayne...Tak to jsem rád že mi to někdo osvětlil.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...1.12.2001 18:55

plcarrot: Udělám Ti laskavost a nebudu to hnidopišsky opravovat, když jsi to narozdíl ode mě alespoň přeložil :-))
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil1.12.2001 18:58

Klidně to oprav, rad se priucim od mistra...
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil1.12.2001 19:01

Jinak me taky prislo, ze to vyslovujou spis jako Dwayne - ale co je psano je dáno. Kdyz uz jsme u toho. Nevite kdy by se daly sehnat scenare v originale - komplet. Na trpasliku sice jsou, ale ne vsechny a ne komplet. Docela mne zklamalo, kdyz ma oblibena Stasis Leak byla utnuta ani ne v pulce...

Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...1.12.2001 19:08

Plcarrot: Mistra? Tak nevím jestli to myslíš ironicky nebo jak...:-/

Scénáře mám v originále komplet někam tuším do šesté série...když mi sdělíš kam, rád pošlu...
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil1.12.2001 19:09

nebo nejake jine trpaslikovske stranky?
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil1.12.2001 19:10

Zalezi na tom jak na tom opravdu jsi. Mozna to ma neco spolecnyho s kovem, mozna ne. Ale jestli jsou tam chyby tak to, hlavne v receptu, docela vadi, ne?
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil1.12.2001 19:24

Stasis Leak je tusim druha serie. ma adresa je p.l.carrot@podvodnik.cz a za kazdy dil budu velice vdecen
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...1.12.2001 19:30

Tady jsem teda nahrál všechny originál scénáře co mám...

plcarrot: Promiň, tak se Ti tedy omlouvám. Nemyslel jsem to zas až tak vážně, proto tam vždycky byly smajly, ale jestli se Tě to dotklo, tak mě to mrzí.
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík1.12.2001 19:36

Jojo, me se Duane taky moc nezdalo, ale uvadi se to tak skoro uplne vsude na anglickych webech. Vubec lidi, co nevi, jaxe pisou jmena z trpaslika je neuveritelna spousta - napriklad:
Kochanska - Kotchanska
Kryton - Kriton, Criton, Cryton (nesmejte se, tak to bylo uvedeno i na strankach kudykam.pinknet.cz, kde moje stranky byly cilem dne!!!)
Dibbleyho neni ani treba zminovat a na spoustu dalsich prikladu uz si radsi ani nevzpomenu...
original Yogurt Ti říkám, zlatá Jáňa1.12.2001 19:45

Case: je to sice otázka jen mé lenosti,ale mohl by si sem hodit adresu na stránky Craiga Charlese?
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...1.12.2001 19:47

Craig Charles

Jeho hudební tvorba se mi líbí víc a víc...
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...1.12.2001 19:49

BTW osobně nechápu proč se Kryten česky jmenuje Kryton...jestli to má být kvůli menší podobnosti s jistým slovem, tak se to IMHO stejně nepovedlo a navíc si nejsem jistý jestli to i v originále není záměr...non nic.
bundaboy vše jde změnit za 24 hodin - ženatý se závazky1.12.2001 19:49

Case: Jestli hraje na kytaru jak v RDW, tak to musi byt vazne narez... ;-)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...1.12.2001 20:02

bundaboy: kamarád který ty písničky včera slyšel prohlásil 'Tak k takovýmu pošukovi bych takovej styl muziky fakt netipoval'. Nechci se pořád opakovat, ale ty ukázky jsou fakt nádherný...Vidět někde CDčko, okamžitě kupuju.
original Yogurt Ti říkám, zlatá Jáňa1.12.2001 20:02

je to aspoň stejně chytlavé jako "Ohmm" od Degenu a spol. ?
original Yogurt Ti říkám, zlatá Jáňa1.12.2001 20:03

jo a dik za adresu
bundaboy vše jde změnit za 24 hodin - ženatý se závazky1.12.2001 20:09

Case: Jasne - jen jsem si delal srandu :) - uz jsem si ty jeho songy nahazel do GR ke stazeni...
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages2.12.2001 01:03

Tak jsem si stáhnul všechny hitofky z www.cervenytrpaslik.cz, nevíte ale někdo, kde by se dali stáhnout i takovýty doprovodný zvuky a zvukový podkresy (např. ze začátku a konce dílu Uroboros, z dílu Pekelně ostrý výlet atd.)?
kůže volodroid2.12.2001 10:39
kůže se vrací v bývalé parádě
Jak se máte? Co děláte?
Ještě máte ty koule pro uklidnění, nebo jste je prodřeli na prach jako já?
TheGen ... čtou to degen, ale co - Peachoviny?2.12.2001 10:40
asi to uz vite
... ale pristi tyden jsou dva dily RD najednou. Dohaneji resty:-))
kůže volodroid2.12.2001 11:15



kůže volodroid2.12.2001 11:15

Zapoměl jsem tam napsat, že je to pro Vikyho.
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy2.12.2001 11:16

kůže: co to je?
kůže volodroid2.12.2001 11:23

Odkaz na stránku s MP3.
bundaboy vše jde změnit za 24 hodin - ženatý se závazky2.12.2001 14:45

TheGen: Ted na to koukam :) - parada! Jen musim doufat, ze se s tim VPS nejak vyporada....
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages2.12.2001 15:24
kůže
Pěkný stránky, ale kde jsou ty všechny mp3? Tam jsou jenom 3 písničky a scénky v angličtině. Já myslel takovýty různý melodie, co podkreslujou atmosféru, např. začátek a konec Urobora apod.
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o2.12.2001 15:30

900
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages2.12.2001 15:31

was?
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o2.12.2001 15:34

900 příspěvků
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík2.12.2001 15:46

Viky, to asi tezko nekde sezenes... bud rad za to, co je vubec k sehnani!
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages2.12.2001 15:47

Já vim, můžu si to třeba nahrát přímo z CD i když s řečma přes to.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...2.12.2001 16:02

Tak sem jsem nahrál upravenou verzi toho receptu na vindaloo. Hlavní zásluha ovšem patří plcarrot-ovi.
Vrhejte kameny, kdo chcete.
kůže volodroid2.12.2001 18:07
Viky snad už konečně!!!
Zkus to


TADY



Když nic, tak
TADY


Jinak už nevím!!!
Lucifer zabít krtka! - Infernal machine2.12.2001 18:32

Kurna, co je to prodabla to "recke seno" ? :o(
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages2.12.2001 19:49
Kůže
No nevim, ale zajímavý stránky. V díle Uroboros jsem v tý Krytonově hlášce o tom italským taxikáři ve škodovce myslel že tu škodovku tam dali při překladu a vono je to v originále takhle:

"Careful sir, the linkway's about as stable as an Italian taxi driver who's got stuck behind two old priests in a Skoda."
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o2.12.2001 20:06

to je zajímavý :-o
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík2.12.2001 20:08

Jojo, odkazy na Cesko a ceky veci vubec jsou tam asi 4...
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages2.12.2001 20:12

Vim ještě o tom ve Fotostroji času, ty Hitlerovi úkoly ..., napadnout Československo atd.
co dál
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík2.12.2001 20:25

Pak jedna narazka, ktera v ceskym dabingu chybi - Pomocnik tasmanskeho policisty mimo sluzbu je ve skutecnosti pomocnik CESKEHO policisty!

A dalsi odkaz je zase jen v cesky verzi - Si moje mama naprosto postaci! ;o)

Navic sem asi pred tydnem zjistil, ze Howard Goodall, ktery je zodpovedny za veskerou hudbu v serialu pochazi z Ceske republiky!!!
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages2.12.2001 20:30

S tim pomocníkem tasmanskeho policisty, to je fakt? - proč to vyškrtli? Jsi moje máma, to je jasný.
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy2.12.2001 20:47

Kohy: A taky má na svědomí hudbu k většině projektů Rowana Atkinsona (Black Adder, Mr.Bean, 4 svatby, 1 pohřeb....) hlavně hlavní motiv Mr.Beana je taky docela dobrej...
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...2.12.2001 20:51

Kohy: No to víš, někdo to těm západním imperialistům musí ukázat, jak se dělají věci pořádně :-)) Navíc co Čech to muzikant, ne?

Lokutus: A hele, to jsem nevěděl! Hudba z Black Adder se mi vždycky hodně líbila...
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy2.12.2001 20:53

A co teprve autor hudby k Battlefield Earth, Stigmata, Ronin.... Ellia Cmiral... taky čech, i když jinak pěknej debil.. :o)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík2.12.2001 20:56

Howard je vrchni hudbar BBC... proste je videt, ze bez Cechu by nemohlo byt niceho, ani trpaslika!
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages2.12.2001 20:56

Skvělý je Ace Rimmer theme. A moc se mi líbí umělecká kvalita nejen hudby v 7. sérii, jenom vtipu je zas míň.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...2.12.2001 21:01

Mimochodem, Rimmer Munchkin Song zpívá právě Howard Goodall, nikoliv Chris Barrie. Teď mě napadá, že má Goodall i poměrně povedené jméno :-))
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy2.12.2001 21:04

Case: to bude určitě pseudonym - pochybuju, že by se nějakej čech jmenoval Howard Goodal, ale když se móhl brňák jmenovat Erich Wolfgang Korngold tak jo možný skutečně všechno... :o)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík2.12.2001 21:26

to Case: ja myslim, ze Howard to jen napsal...
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...2.12.2001 21:37

Kohy: Tady se tvrdí něco jiného...
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!2.12.2001 22:42

Umřel mi počítač na pouštění trpaslíka, odešel bez slůvka rozloučení.Jedu na záložním (PEPA 486),ale už mám absťák.Žádám o duševní podporu !!!!!
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages2.12.2001 22:43

Zavolej Rimmrovi na linku důvěry. Nebo si kup relaxační fólii, příp. čínské koule pro uklidnění.
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!2.12.2001 22:47
Viky
Ty nezklameš :)))) Pošli číslo na Rimmera a já si zatím najdu pevný konopný provaz.
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík3.12.2001 00:24

To s tim Howardem vidim prvne... zkusim se zeptat na koimpetentnich mistech.
Lucifer zabít krtka! - Infernal machine3.12.2001 02:05

ehm, co tady kdo spominal ze pujdou 2 (??) dily po sobe ? kdy? doufam ze to propasnu a bude mi neco na VHS chybet :o( BTW-Kohy nevim-vracel s mi tu kazetu co jsem ti pujcoval? Ja si uz fakt nepamatuji... ;o))))
anonym 3.12.2001 08:13
crome
detska nevite kde se daji objednat ty origos videa od bbc?help pleaz
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...3.12.2001 08:26

Arlene: Možna nějaká pomoc, krom podpory, nebo je to ztracené?

Kohy: Zeptej. Fakt je že podle hlasu by to stejně dobře mohl být Chris Barrie. Nicméně na těch stránkách jinde je ještě věta ve smyslu 'Jestli se vám líbil zpě H. Goodalla v RMS, poslechněte si...' a odkaz na nějakou další netrpaslíkovou MP3, kterou jsem zatím neposlouchal. Ale ta stránka se zdá celkem důvěryhodná, byli třeba v kontaktu s člověkem co hrál kytary v Theme Songu a Opening Theme...

Lucifer: Od příště, tj. 9.12. půjdou vždy dva díly po sobě. Jinak by to nestihli odvysílat.
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!3.12.2001 10:53

Nevíte co bude po RD?
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...3.12.2001 10:55

Konec světa?
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!3.12.2001 11:01

To ne, ten bude podle jehovistů až v roce 2012 :-)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...3.12.2001 11:14

Ten někdo předpovídá pomalu každý den, a pořád nic, sakra.
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!3.12.2001 12:32
Case
Je vymalováno ! Oprava asi 5000,- a já jsem švorc. Ještě k Vindaloo- pískavice je oficiální název koření a lze ji koupit ve spec. prodejnách.
Lucifer zabít krtka! - Infernal machine3.12.2001 12:38

Hm, piskavice-nikde jsem to zatim nevidel :o( Ale rozhodne to nekdy zkusim uvarit-az to seno sezenu :o) (nevypada to na prvni pohled moc os¨tre, ale udajne zdani klame ;o) )
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...3.12.2001 12:39

arlene: No potěš, to je pěkná 'oprava', za 5000,-...co tomu bylo, jestli to můžu vědět?

Vindaloo aktualizováno, díky...
Legie Srehtorb Esrever Lanoitasnes Eht3.12.2001 13:38

Hlásím se taky na kuře vindaloo!!!
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages3.12.2001 14:09

Dost dobrej díl. Hlavně Rimmsey.
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy3.12.2001 17:55

Viky: To už je tradice, ne? :o)
original Yogurt Ti říkám, zlatá Jáňa3.12.2001 19:42

ta pasáž, kdy byl Rimmer u Hollistra + narážka na německé turisty byla ganz gut
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...3.12.2001 20:45

to je ale velká pravda, německý turisty člověk fakt potká všude.
Vopruz ...moc tady nejsu, ale občas se stavim.3.12.2001 21:19

Ale hlavně to salutování! Já myslel, že se z toho opravdu...
Hodně, hodně povedený.
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!3.12.2001 22:30
Case
Z počítače přežila jen vypalovačka,DVD a pár drobností. Jinak: "Všichni jsou mrtví,Dave."
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...3.12.2001 23:37

Arlene: Ouch! To Ti do toho uhodil blesk, ne? :-/
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye4.12.2001 00:16

Arlene: To vypalovacku bych si s dovolenim vzal....
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...4.12.2001 00:17

saybye: Jak šlechetné :-))
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye4.12.2001 00:20

case: Prece nenecham zenu v nesnazich....

Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!4.12.2001 07:55

Eso Rimmer by ženu v nesnázích nenechal - viz princezna Bonjella
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!4.12.2001 08:48
Citace z dnešního iDNESU - nové album Robbieho Williamse
"K natáčení písně Things, známé u nás v Matuškově provedení jako Láska je lék, si přizval mladou britskou herečku Jane Horrocksovou." Nirvanah???
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye4.12.2001 10:32

kdyz ty jsi on a on je on a on neni ty, jsem ja vubec ja???
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík4.12.2001 13:18

Pokud jde o to vindaloo, připište mě do seznamu, ale bojím se o stav podlahy.

Oddjob: No jo, Nirvanah. Už to tak vypadá. Zas tak mladá už ale není. O 10 let starší než v Hololodi.
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík4.12.2001 13:24

Víte, že choreografa Kocourova tance s Kosmiky v příští epizodě dělá tentýž člověk, jenž dělal choreografii písni Tongue Tied? (Charles Augins, představitel Queega.)

Pokud jde o Dibbleyho. Já bych řekl, že je to Dwane.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...4.12.2001 13:43

Rimmer: No, já chtěl hned ráno říct, že to asi nebude ona, protože by na ní asi moc neplatilo to mladá, ale je to asi dost neslušné tvrzení...:-/ :-)

A Duane jsem to viděl psát na více stránkách, obvykle britských...
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye4.12.2001 18:49

No muzeme mu familiarne rikat :"Nevkusnejtroubasezubamajakodruidskasvatyne" , Abychom se nehadali jestli Dwane nebo Duane
Kco Stejne budem zit nadosmrti :)4.12.2001 20:10

Hoši hoši vy se tady pořád hádáte, tak bych si dovolil říci že je topravdu DUANE :) at mate dalsi hlas do hadky :)
original Yogurt Ti říkám, zlatá Jáňa4.12.2001 20:50

no,mě se líbí,co vymyslel saybye,ale říkejte si,co chcete, je to Dwane
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye4.12.2001 21:48

Yogurt: mas u me malinke, temer nepostrehnutelne avsak ne nicotne plus.
Legie Srehtorb Esrever Lanoitasnes Eht5.12.2001 08:33

Co tahle Dwejn?Nebo Dveyn?
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...5.12.2001 08:50

Apage satanas
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík5.12.2001 12:42

Radši bych nosil puky nakřivo a polyesterovou kravatu, než abych souhlasil s original Yogurtem, ale bude to Dwane. Je to tak v britských scénářích.
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye5.12.2001 12:44

Nerad to rikam, ale nozdry jako viteznej oblouk maji pravdu...
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...5.12.2001 12:44

Rimmer: To ale nic neznamená, ty scénáře sepisovali fandové, ne?
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík5.12.2001 12:51

Case, to jo, ale myslím, že to maj potvrzený Naylorem.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...5.12.2001 12:55

Takže vážení, je to skutečně Duane. Doporučuji pro ověření oficiální stránku, sekci Blackbox, Episode guide, Season V, a dole u Back to reality je následující:

The Cat discovers he is really Duane Dibbley, sandal- wearing, thermos-toting
loser. "So this is really me?" he asks. "A no-style gimbo with teeth the
druids could use as a place of worship?

Pochybuju, že existuje důvěryhodnější místo než oficiální stránka.
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye5.12.2001 12:58

case: ty jo ty ses nejak rozohnil :o))
mas na tom nejakej osobni zajem, aby to byl Duane??
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz5.12.2001 13:03
Trochu OT
Už se tady o tom kdysi mluvilo.
Kdo má zájem o zvonění pro Nokie s tématem RDW, tak na požádání (nejlépe v poště) rád zašlu.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...5.12.2001 13:04

další ze stejného zdroje:

Duane Dibbley lists his belongings: "Thermos, sandwiches, corn plasters,
telephone money, dandruff brush, animal footprint chart and one triple
thick condom. You never know..."

saybye: Rozohnil? Že jsem řekl 'vážení'? Kdepak. A zájem na tom mám jen ten, že mě to nedá a že jsem to celou dobu psal Dwayne :-)))
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...5.12.2001 13:06

Honny: No ono kdybych nebyl línej zjišťovat jak se to zapisuje na Nokiích a přepsal to z toho Ericssona...:-)) Teď mi vyzvání Ace Rimmer Theme :-))
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye5.12.2001 13:09

case: tak to mame stejny zvoneni :o)))
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík5.12.2001 13:53

V mých scénářích je "Dwane"! Do kosmu! Neváhám, vyšplhám se na svý nejvyšší boty a skočím do náruče smrti!
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye5.12.2001 14:08

Rimmer: zkus pred tim zavolat na linku duvery, treba te z ty depky dostanou...
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...5.12.2001 14:25

Jsem si OT s depkou vzpomněl na Marvina ze Stopařova průvodce...

"Mohu Vám nějak pomoci, pane?"
"Mě nemůže nikdo pomoci."

:-)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye5.12.2001 14:28

case: :o)))
Marvin byl bozi
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík5.12.2001 14:52

ČT to s těmi double epizodami moc nevymákla. Kdyby začla zdvojovat o týden dřív. Mohli by dát za sebou Zpátky v Červeném 2 a 3, nemuseli by roztrhávat Petea na dva kusy a závěrečnou srdceryvnou epizodu by mohli dát samotnou...
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages5.12.2001 14:53

já mám taky všude Dwane a basta. Vyzvánění pro Nokie jsem našel na těch stránkách, co mi sem napsal Kůže. Až vyřídim všechno ve všech klubech, napíšu sem kdyžtak ještě jednou tu adresu.
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye5.12.2001 14:54

Jo jenze to by na CT muselo nekoho zajimat co se v tech dilech vlastne odehrava....
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík5.12.2001 14:59

Takhle je to prostě blbý.
"Zpátky v Červeném 3" a "Kassandra"
"Televize Kryton" a "Pete 1"
"Pete 2" a "Jenom sympaťáci"

Kdyby se o to zajímali, mohla být v podstatě jedna hodinová epizoda "Pete".
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages5.12.2001 14:59

Hold má saybye pravdu.
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík5.12.2001 15:04

Jako vyjádření smutku bychom si mohli zítra v poledne dát minutu nadýmání.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...5.12.2001 15:04

Nebo vysílat TV Kryton až po double Pete-ovi. V tomhle případě bych jim to prohození odpustil.
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages5.12.2001 15:06

Rimmer :-))
Case No to by asi neudělali, hold tomu nerozumněj.
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík5.12.2001 15:06

Kdepak. To já zas ne. Udělali by mi maglajz na VHSkách.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...5.12.2001 15:51
Sebevědomí a Mindrák :-)

Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!6.12.2001 08:41
Saybye
Na ČT jsou samí intelektuálové, ty zajímá akorát Šípková Růženka... :-)
kůže volodroid6.12.2001 08:43

Po Červeném trpaslík jedině zase Červený trpaslík!!!
Hlavně, aby to nebyl ten Americkej TRAPASLÍK.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...6.12.2001 08:52

kůže: jen jestli se ho brzo nedočkáme na Železné televizi...
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!6.12.2001 08:56

Žeby?
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye6.12.2001 11:04

oddjob: no muzeme byt radi, ze to vubec koupili.... Vubec nechapu jak jsem bez trpaslika tech dvacet let mohl zit....????
cobra_ Brejlatej had... - s padem v rukach(?)6.12.2001 15:06

Case: nestras, reklamy v Trpochovi??? ;-)
Wog 6.12.2001 15:08

cobra: copak reklamy, ale dokážeš si představit jinej dabing? Já teda ne.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...6.12.2001 15:10

Cobra: Já myslel toho emerickýho. V tom by reklamy zřejmě byly ta zábavnější část.
cobra_ Brejlatej had... - s padem v rukach(?)6.12.2001 15:11

Case... americkyho? Tak to potom nevim o cem mluvis ;-)
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!6.12.2001 17:49
Reklamy
Třeba na novou videohru "Lepší než život"
Kačka Well, I can`t say I`m totaly shocked...6.12.2001 17:57

cobra_ - tak to bud rad, ja videla jen obrazek a stacilo mi to.
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye6.12.2001 18:00

Tu bych si zahral..., ale s Rimmerem nehraju :o((
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!6.12.2001 18:02

Hmmm, jaký autíčko bych si tam asi vybral... no myslím že by mi stačil RollsRoyce :-)
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!6.12.2001 18:03

Toto je přesně 997. příspěvek - kdo bude ten tisící?
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye6.12.2001 18:12

kacka: coze??? ono to fakt existuje?
Kco Stejne budem zit nadosmrti :)6.12.2001 20:04

Ještě bych se vrátil k tomu Dwane versus Duane... Nemslíte že Dwane by bylo prostě moc maĺo ulítlí? Je to Duane :)

Emerickyho trpaslika sice neznam, ale dost sem o tom slysel, rozhodne by to byla zjmava skusenost (zalezi jestli v dobrem nebo ve zlem...spis ve zlem)

Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...6.12.2001 20:12

Kco: Proč je Duane víc ulítlý než Dwayne?

CHa...1000 :-)))
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye6.12.2001 20:37

sakra case mi vyzral tisicovku...
tak alespon zacnu tu druhou :o))
Hele videl jste to nekdo (toho US Dwarfa)?
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...6.12.2001 20:42

Někdo tu říkal že epizodu viděl. Ona je ke stažení pomocí Kazaa, a docela bych se kouknul, ale...cca 80MB tuším...
BTW jestli Tě to potěší tak jsem tu 1000 nijak neplánoval :-)
original Yogurt Ti říkám, zlatá Jáňa6.12.2001 20:46

já jsem to taky neviděl.Jak říkal Kco může to být zajímavá zkušenost
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o6.12.2001 20:47

emerickej trpaslík, jo?
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye6.12.2001 21:41

No myslim, ze to ani nemusime videt a jednomyslne se shodneme, ze to musi bejt otresny!!!!

(mozna kdybychom neznali original...., ale takhle....)
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o6.12.2001 21:43

no, nevim, neodsuzuj to, kdyžs to neviděl, já bych o to celkem stál, IMHO to máš něco jako nový díly trpaslíka
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages6.12.2001 21:45

To teda ne, viděl jsem obrázek a něco jsem o tom slyšel a čet´ a fuj.
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o6.12.2001 21:46

obrázek? hod sem link
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye6.12.2001 21:48

nemrpus: ja to neodsuzuju... ale je jasny ze at chces nebo ne, budes to srovnavat s RD a pri tom nemuze Hollywood obstat....
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye6.12.2001 21:49

Viky: jasne nejaky linky by se hodily
Lucifer zabít krtka! - Infernal machine6.12.2001 22:39

No moment-pokud vim tak Amici se pokusili o remake RD ale byla to tak nebetycna sracka ze to skoncilo tusin pouze u pilotniho filmu a serial nikdy nenatocili?(aspon doufam-prodabla!) Videl jsem jen par screenshotu a des-hruza! Apage Jezusus!
Kco Stejne budem zit nadosmrti :)6.12.2001 22:53

Mam neco zcela mimo tema - koukal sem do hnidopicha na cervenytrpaslik.cz a neni tam o tom ani zminka, ale:

Kochanska je z jine dimenze ze? Jakto ze tedy na trpasliku ted nepobiha jeji starsi verze kterou podle me meli nanoboti vzkrisit spolecne s trpaslikem ne?

Ja se jenom ptam, jestli mi neco neunika :)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye6.12.2001 22:55

Kco na tom neco bude....

anonym 6.12.2001 23:02
dotaz
nevite nekdo, kde by se daly sehnat videokazety s Trpaslikem??? A jsou v cestine?? Dik popripade CD ??? :-))))
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages6.12.2001 23:02

Nechtěli v tom udělat ještě větší bordel. To by tam museli bejt taky dva Listrové a jeho kočka Frankenstein.
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye6.12.2001 23:24

Konec koncu Hnidopich neni zcela vzcerpavajici... Dost veci tam chybi... ...a dost veci,ktere tam jsou mi pripada jako ze to zadnej paradox neni..... :o))

Cimz samozrejme nechci ktitizovat tym RD, to bych si nedovolil :o))
(jeste by me treba pak mohli vykazat ze srazu a ja bych musel vedle na tu diskarnu) :o(
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye6.12.2001 23:26

Ted jsem si precetl svuj predchozi prispevek. Boze muj, tri roky po maturite a takovej otresnej sloh!!!! jde to se mnou s kopce
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages6.12.2001 23:27

Ale v jednom díle mě fakt zaujalo, že tam letěli v kosmíku. Čelním sklem viděli vesmír a malým okýnkem, na který se asi zapomnělo kousíček normální oblohy.
Ale na hnidopich kašlete, chyby tam jsou, ale o to nejde. Není to žádný naučný snímek (v kterým díle Kryton říká Listrovi, že jsou tu jen naučné snímky "nebijte mě prosím" ?)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye6.12.2001 23:30

kdyz uz jsem u toho srazu: Koukam na seznam prihlasenejch a zda se mi ze tam bude celej Lopuch.
Tim myslim ze jsou tam i lidi, ktery znam z jinejch klubu a tady jsem je snad jeste nevidel...
Kačka Well, I can`t say I`m totaly shocked...6.12.2001 23:56

Z Americkeho RD jsem take videla jen jeden obrazek, ktery nekdo hodil do klubu na pruvodci. Bohate mi to stacilo...
Kačka Well, I can`t say I`m totaly shocked...6.12.2001 23:57

Chlapci chtela jsem vas pozadat, nepujcil by mi nekdo VHS s prvnimi seriemi RD? Mam nahrane jen dva dily a dost stradam, a brzy odcestuji, takze bych se chtela "dobit" ...
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...7.12.2001 00:07

Red Dwarf Food and Drinks Guide
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye7.12.2001 00:08

Kacka: Rad bych ti pomohl, ale mam to jen v digitalni podobe na disku :o))
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...7.12.2001 00:13

Já to tušil, že se něco někde najde!!! :-)))))

Red Dwarf USA

:-))))
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye7.12.2001 00:17

ACH BOZE!!!!!!!!!!!!!!
Red Dwarf USA
http://members.attcanada.ca/~dtpltd/rdusa.html
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!7.12.2001 00:20
Case
Panebože, ani jsem se na to neměla dívat,to je ale hrůza.Ty amíci jsou ale idioti!!
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye7.12.2001 00:22

takhle jsem to chtel :o))
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages7.12.2001 00:23

Věděl jsem, že je to hrozný, ale že je to až takhle hrozný. 2 chlapi a 2 ženský a vůbec pana bože uááááááááá.
Taky že jsem jim tam do názorů něco napsal. Po odeslání se objevil text "Thank You" tak jsem si řek "Neni zač"
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...7.12.2001 00:25

Saybye: To je tak špatný že je to až dobrý :-)))
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages7.12.2001 00:26

A to jsem byl jenom na stránkách co psal Case, Saybye mě úplně utrápil.
A ještě se jim k tomu hnusu propůjčil Llewellyn, ale prej toho lituje.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...7.12.2001 00:28

Doporučuju na stránkách od Saybye přečíst rozhovor s Naylorem a Grantem a pak tu recenzi :-)))
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!7.12.2001 00:28
Viky
Já četla,že nelituje,ale souhlasí,že je to kravina.
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye7.12.2001 00:29


Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages7.12.2001 00:30

Tady je máme. Vlevo je Grant
Kačka Well, I can`t say I`m totaly shocked...7.12.2001 00:30

Bože, to bylo nechutné!!!

Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...7.12.2001 00:31

Viky: A kdo je ten vpravo? ;-)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye7.12.2001 00:32

case na tu od tebe se nemuzu dostat....
a navic se mi nestahuje ten obrazek co jsem sem dal :o((
Kačka Well, I can`t say I`m totaly shocked...7.12.2001 00:32

... mela jsem na mysli americkou mutaci RD. Ne bozske tvurce :)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye7.12.2001 00:33

jo uz se stahuje :o))
hele a skuste tohle
tam jsou i scenare....
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages7.12.2001 00:37

Vpravo je pak pochopitelně Doug Naylor.
Ten článek, jak se tam byli podívat jsem čet tak ňák rychle (za chvíli začíná Jistě pane ministře :)), ale jsou to magoři, Kocour jako ženská, nebo o tom Listerovi. Bejt G&N, rozčílim se, zbalim se a odjedu.
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages7.12.2001 00:38
arlene
Už nevim přesně, jak to bylo, asi máš pravdu.
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye7.12.2001 00:38

chapete jak ten chlapek muze hrat Listera????
vzdyt vypada jako nekdo kdo neuspel v konkursu na striptera.....
Lister ma bejt ujetej zakrslej osklivej hippie... jinak ta postava uplne ztraci smysl.... kdo jim delal casting???????
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages7.12.2001 00:39

Vždyť o tom Listerovi se tam píše, to jim taky Grant s Naylorem kritizovali. Fakt je to hnus.
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!7.12.2001 00:42
Saybye
Mě připadá ,že by na striptéra uspěl spíš jak na Listera !!!
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages7.12.2001 00:43

arlene :-))))
Tak sbohem, za chvíli mi začíná ministr
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye7.12.2001 00:43

viky: aha jeste jsem to necetl
ted ctu scenar prvni epizody :o))) to je dobrej gulas (je tam i Kryton)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye7.12.2001 00:59

ja se musim vybrecet, ten scenar je fakt hroznej....
Vzdyt jsou to jenom vybrakovany hlasky z ruznejch dilu RD (to je ta lepsi cast) doplneny vysvetlujicima scenama jako: toto je RD, je to lod a je velka... (to je ta americka cast)

A jeste jsou tam radobyftipne narazky na Britsky prizvuk....
anonym 7.12.2001 08:11
crome
zabily nam trpaslika ty hajzlove
anonym 7.12.2001 08:12
crome
tahle veta se sem pro tentokrat docela hodi:zabily nam trpaslika ty hajzlove
anonym 7.12.2001 08:13
crom
ehm omlouvam se,nejak jsem se neudrzel to je tim post traumatickym sokem))
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!7.12.2001 08:47
US RD
Náhodou, ten co hraje Rimmera vypadá docela sexy :-)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...7.12.2001 08:59

crome: Já mám z Tvého příspěvku taky post-traumatický šok :-)
anonym 7.12.2001 08:59
crome
oddjob:si snad delas srandu nee)).naseho rimsyho nemuze nahradit nikdo.Bezverec na neeeeeeejjjjjjjj
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!7.12.2001 09:06

Našeho Rimmseyho? Toho dokázala v 7. sérii nahradit i Kočanská, tak co... :-)))
anonym 7.12.2001 09:22
crome
cerveny poplach,cerveny poplach vsichni jez zovou se rimmer vrhnemez se na oddjoba.hrrr na tebe
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!7.12.2001 09:26

červený poplach? Jsi si jistý? To znamená vyměnit žárovku!
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...7.12.2001 09:27

Pořád lepší než hnědý...
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye7.12.2001 10:04

modry, zeleny i cerveny svetla blikaji, co to znamena?
Bud na nas nekdo utoci, nebo mame diskoteku......
anonym 7.12.2001 11:00
crome
no a co to je?
anonym 7.12.2001 11:01
crome
to byl jen for!
anonym 7.12.2001 11:05
crome
kdyz jsme u toho vyhlasuji anketu o nejvtipnejsí hlasku trpaslika u mě vytezí predchozi kocourova replika
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages7.12.2001 11:12

Tak jsem to risknul a modlil se, aby mi bohové přáli, vzal jsem kostky a hodil 2 šesky, Caldecott byl u vytržení, další dvě šesky. A najednou zvrat! Hodil jsem dvojku a trojku. Caldecott vzal kostky a hodil dvě jedničky. Nevzadal jsem to. Atd. atd.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...7.12.2001 11:22

Vybrat z Trpaslíka nejvtipnější hlášku je asi jako najít vodu, která je nejmokřejší...
anonym 7.12.2001 11:28
crome
opravuji ktera subjektivne zpusobila,ze jste se smichy valely po zemi(v pripade,ze jste se nevalely pri celem trpasliku)a ty case nebut takovej stoura:)))
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...7.12.2001 12:40

Crome: Je mi líto, ale asi neposloužím. Ale ušetřím Tě tedy alespoň opravování toho Tvého posledního příspěvku ;-)
anonym 7.12.2001 13:05

Mě položilo: Kočanská: ...nevím co to do mě vjelo... Lister: bohužel nic A pak taky: Lister: chceš se celej den fintit nebo bejt užitečnej? Kocour: a to si jako můžu vybrat?
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye7.12.2001 13:40

Crome: jsi spadnul na hlavu ze svych nejvyssich bot, ne??
jak chces abych vybral best hlasku???????????

BTW: Proc se nezaregistrujes (asi uz jsi to rikal, ale me to nejak uniklo...)
Lucifer zabít krtka! - Infernal machine7.12.2001 14:05

No, suverenne nejlepsi je "Vsichni jsou mrtvi, Dave - V S I C H N I __ jsou _ M R T V I !!!"
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages7.12.2001 14:08

Suveréně všechno
anonym 7.12.2001 14:08
crome
protoze me komp nebere cookies.To vis security(
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye7.12.2001 14:09

Lucifer: I Peterson???
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye7.12.2001 14:10

Crome: hmmmm, tak v tom pripade je ti odpusteno :o))
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages7.12.2001 14:11

Všichni jsou mrtví Saybaji
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye7.12.2001 14:14

Viky: Gordon snad ne...?
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages7.12.2001 14:17

Všichni jsou mrtví, saybaji.
anonym 7.12.2001 14:21
crome
ale napriklad epizoda inkvizitor nebyla moc humorna,teda ja si nepamatuji ze bych se necemu smal.Pribeh,dobrej,akce dobra,ale jakso smich nebyl.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...7.12.2001 14:25

Crome: No vidíš, já jo.
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye7.12.2001 14:25

Viky: I Tod Hunter???
anonym 7.12.2001 14:26
crome
no ty abys neoponoval vid)))))
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...7.12.2001 14:28

Saybye: Ta postava není Tod Hunter, ale Todhunter :-)) Nešikovné jméno :-) Zrovna včera jsem na to myslel
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye7.12.2001 14:29

case: No hlavne ze neni mrtvej!!!!
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages7.12.2001 14:31

To bylo slabší no. Ale dobrá byla z toho ta Listerova teorie, že ho nemůže vymazat, protože by mu jinak nemohl pomoct a inkvizitor na to, že kdybyho vymazal nikdy by nebyl v ohrožení života a Lister - a sakra.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...7.12.2001 14:33

"No Dave, Kochanská by Ti teď na Fiji moc platná nebyla. Leda že tam vlivem změn klimatu sněžilo a potřeboval bys posypat chodník."
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages7.12.2001 14:34
saybye
Všichni jsou mrtví, Saybaji.
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye7.12.2001 14:37

Viky: pockej, snazis se mi rict, ze jsou vsichni mrtvi???
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages7.12.2001 14:43

Všichni jsou mrtví Saybaji - mám hlavu ve tvaru legrační kostky ledu?
anonym 7.12.2001 14:45
crome
a co k promitani trpasliku prihodit monthy pythony kdyz uz tak uz nee?
Lucifer zabít krtka! - Infernal machine7.12.2001 14:47

SAYBYE- " i Peterson je mrtvy, V S I C H N I jsou M R T V I!"
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye7.12.2001 14:47

viky :o))
Legie Srehtorb Esrever Lanoitasnes Eht7.12.2001 15:16
Viky
Nesnažíš se mi tady namluvit,že jsou všichni mrtví?
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages7.12.2001 15:18

V žádném případě vám tu nechci naznačit, že jsou všichni mrtví a už vůbec nemám ikonu kocoura a to čim teď píšu je samička hrabáče.
Legie Srehtorb Esrever Lanoitasnes Eht7.12.2001 15:22

Přitom hrabáč kapský vůbec není ovoce!
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages7.12.2001 15:25

:-))
Kačka Well, I can`t say I`m totaly shocked...7.12.2001 15:58

to crome: neblbni, musim v pondeli do prace :)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...7.12.2001 16:08

Kačka: Jo, taky jsem tuhle smutnou pravdu zjistil :-/
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil7.12.2001 19:54

Coze, oni jsou MRTVI ????
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o7.12.2001 20:05

ten US Dwarf je zajímavej, ten vobrázek :-o no každopádně by to stálo za shlédnutí
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy7.12.2001 20:08
To je vážně, ale hnus! brrrrr!!

Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...7.12.2001 20:08

nemrpus: Můžeš si nainstalovat Kazaa Multimedia Desktop a začít stahovat. Má to jen 250MB.
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o7.12.2001 20:10

Case: šílíš? 250 Mega po modemu?!
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o7.12.2001 20:10

BTW ty baby sou pěkný :)
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy7.12.2001 20:12

mhl by mi někdo vysvětlit kdo má být jako kdo? listera i arnieho nejspíš poznám, ale co ty ženský??!!! :o)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...7.12.2001 20:12

nemrpus: No já nejsem z nás ten kdo to vzal vážně a doslovně :-)
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o7.12.2001 20:13

ženská obdoba kocoura a starší série krytona :)))))
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...7.12.2001 20:13

Lokutus: Stojící je Kočka (nebo jak to), sedící Holly.
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o7.12.2001 20:15

co? Holly tam neni počítač?
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy7.12.2001 20:17

tak to je fakt horší než jsem čekal... :o)


nemprus: tak si přečti ty scénáře! holly tam je, ale otázka je, co ten bude vůbec zač!! :o)


Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...7.12.2001 20:17

nemrpus: no zjevně to není fotka přímo z 'akce'.
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy7.12.2001 20:17

otázka je, kdy se toho taky dočkáme na železné televizi!? :o)))))
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o7.12.2001 20:18

case: jak myslíš
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...7.12.2001 20:20

Lokutus: No vzhledem k tomu že se natočily jen ty dvě verze pilotního snímku a ani ty se nevysílaly, tak se to snad do železných spárů nedostane

nemrpus: to radši nechtěj vědět
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy7.12.2001 20:21

Case: tak to je záchrana! jenom doufám, že tímhle nenavážou po skončení RD.... víte už někdo co bude dáL?
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o7.12.2001 20:23

ja bych bral Halo Halo
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy7.12.2001 20:24

to já taky... :o)
Rozruch Ani nahodou, ty zmetku plechovej!7.12.2001 20:45

Nebo Cernou zmiji. Ani Tenka modra linie by nemusela byt spatna...
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy7.12.2001 20:55

Tenká modrá linie byla dost slabá, ale černá zmije by myslím byla na čt přece jen, poněkud drsná....
bundaboy vše jde změnit za 24 hodin - ženatý se závazky7.12.2001 20:58

Ja chci taky Halo Halo, ale co vim, tak tam misto RDW nepojede nic... :(
Rozruch Ani nahodou, ty zmetku plechovej!7.12.2001 20:58

a co Futuramu!
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!7.12.2001 21:39

Já chci Monty Pythony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages7.12.2001 21:49
nemrpus (starší příspěvky)
No, bylo by zajímavý se na to podívat, ale spíš ze zvědavosti a určitě bysme to zkritizovali.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...7.12.2001 21:53

No IMHO by takový nějaký vychytralý plán po Trpaslíkovi vůbec neuškodil...
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages7.12.2001 21:56

No nevim, navíc Trpaslíka dávali v blbou hodinu (teda mně to vyhovovalo, ale spoustu lidí se na to kvůli tomu nedívá) a to proto, že je to opakování, takže by museli zase dávat něčeho opakování a kdoví dokdy a na co zas maj práva. Po skončení premiéry Trpaslíka navázal Ministr a toho dávaj teď ve čtvrtek........... ???
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...7.12.2001 21:59

No třeba tématicky navážou a budou dávat Spadla z oblakov, co my víme. Akorát by to asi museli posunout o kousek dřív.
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!7.12.2001 23:34
ještě k hláškám
L:Je to jenom ženská kopie tebe. R: Nesmysl.Tahle je narušená. To jsem celý já. Skončím s úchylem,zatímco ty máš tu, co má kozy jako vozy.
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages7.12.2001 23:37

:-))))
kůže volodroid8.12.2001 00:08

Dost by mě zajímalo, jestli slečna Kocourová má šest ňader. To by zase nebylo k zahození.
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o8.12.2001 12:58

no jo, na tom něco bude
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!8.12.2001 21:02

kůže: už chápu,proč máš za jménem VOLODROID :))))
nemrpus:ty máš snad šest ručiček ?

Téměř jako ze Swifta : Jemná jako dýka,že pánové?
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...8.12.2001 22:25

kůže, nemrpus: přesně tak, všeho moc škodí.
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o9.12.2001 00:12

arlene: 6 ručiček nemám, ale vzhledem k tomu, že kocour má 6 bradavek, tak by...jak řekl kůže
Lucifer zabít krtka! - Infernal machine9.12.2001 02:05

presne tak nevim v kterem dile rikal kocour ze ma vsech 6 bradavek v pozoru :o) (nebo tak nejak) - takze "pani Kocourova"=prsa pjekne ve 3 radach :oD
Rozruch Ani nahodou, ty zmetku plechovej!9.12.2001 16:57

navic je to v 8. serii pri lekarsky prohlidce kocoura.
doktorka:"Ma sest bradavek."
Hollyster:"Moc by me zajimalo, jaka je samice."
kocour se probouzi z anestezie: "Desne nenarocna v posteli."
...ackoliv jak to moh vedet, kdyz (jak mu to rikal i Holly) si jeste nevrznul?... kocici porno? a jaky? cichovy, jako knihy?:))
original Yogurt Ti říkám, zlatá Jáňa9.12.2001 17:05

Možná už ten dotaz padl, ale může mi někdo racionálně vysvětlit, proč červéný trpaslík změnil několikrát tvar?(Nemyslím změnu tu od nanobotů)
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!9.12.2001 17:55

Já se tak těšila na Kassandru a zase mi přinesla smůlu. posledně jsem se při Rimmerově :Jak umřu? smála tak, že mi prasknul žal. vřed a dneska mě jeden kůň kopnul,druhý shodil a další porazil. Dosáhla jsem heroického výsledku 2 žebra zlomená,naštípnuté zápěstí a zlomeniny několika bezcenných kostí na noze.Chtěli si mě ve špitále nechat, ale těžko by mě tam nechali koukat na TV od půl dvanácté večer. :)))))) Tak napište něco povzbudivého ať je mi líp.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...9.12.2001 17:55

Rozruch: No asi z vyprávění od jiných koček, ne?

Original Yogurt: A kdy?
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...9.12.2001 18:01

arlene: Teda, máš moc 'pěkné' zážitky...:-/
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...9.12.2001 18:12

BTW včera na ČT daboval v Od soumraku do úsvitu Kamil Halbich Quentina Tarantina. Docela zvláštní zážitek, když ho už má člověk tak nějak zažitého k obličeji a výrazům Chrise Barrieho :-))
DJ Slamák Vault budoucnosti ŽIJE - Ale jakž takž... <:)9.12.2001 18:18

Hmm... ten IRC kanál, na kterém je serveru?
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...9.12.2001 18:25

DJ Slamák: Já tam byl přes irc.felk.cvut.cz...
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages9.12.2001 19:37

Něco povzbudivého? Promiň, ale nic mě nenapadá :))

DJ Slamák - Vlez tam přes www.cervenytrpaslik.cz a vono si tě to spojí.

Tak dneska nás čeká dvojitá dávka :-)
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz9.12.2001 22:37

arlene: teda, ty seš šikula :)
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!10.12.2001 12:15

Kochanská: Žádná síla na světě mě nedonutí, abych se svlíkla a vlezla do téhle postele! :-)
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages10.12.2001 14:20

Gut díly, hlavně Kassandra
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy10.12.2001 15:52

L: Tak to je ten nejstupidnější nápad se kterým si přišel tento týden...
H: Tak mě hned nezatracuj, je teprve pondělí...
:o))))))))))))
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages10.12.2001 15:58
Lokutus
Pošli sem a nebo radši do klubu Out of Theme pro zajímavost všechny svoje ikonky, co jsi kdy měl ná Průvodci, Lopuchu i Okounovi.
original Yogurt Ti říkám, zlatá Jáňa10.12.2001 19:26

Zpátky v červeném 3 opět nezklamal--- tak jsem se neválel smíchy už dlouho.
Jinak v prvních seriích má loď tvar šestibokého hranolu,ale v seriích kolem prostředka je ke spodku lodi přilepen nějakej ?šutr? nebo co
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...10.12.2001 19:27

original Yogurt: Já mám pocit že tam byl i předtím...
bundaboy vše jde změnit za 24 hodin - ženatý se závazky10.12.2001 20:25

Mno nevim, me se posledni dva dily moc nelibily, par vtipnych scenek tam bylo, to jo, ale treba ten tancici kocour vs jejich lod - to mi pripadalo dost trapne... ;(
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o10.12.2001 20:33

No jo, to záleží na pohledu, mě příde jakýkoli humor úplně super :)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye10.12.2001 22:00

Case: Yogurt ma pravdu, na nekterejch fotkach ten sutr neni na nekterejch jo...
IMHO Jupiterska dulni pracuje tak, ze pripevni nejakej asteroid ke spodku lodi, a pak v nem vrtaj sachty primo z lodi..... :o))
kůže volodroid10.12.2001 23:52

original Yogurt: Odejmutý kus skály bývá zpracováván při vysokých teplotách uvnitř lodi. Proto, aby nedošlo k přehřátí lodi musí být v pravidelných intervalech ochlazován ve vzduchoprázdu. No a teď záleží, při jaké fázi ho zrovna zaberou. Viz. 53. díl Red Dwarf, 9. série, díl metalurgie.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...10.12.2001 23:57

Kůže: :-D

Tak jo, přesvědčili jste mě.
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!11.12.2001 07:43

A blíže je o typech "šutrů" pojednáno v 54.dílu - "Šutry"
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye11.12.2001 09:24

ja osobne mam rad hlavne 13. serii. Jak tam Lister v osmadevadesati letech sundava tu podprsenku zubama, ktery si k tomu ucelu vyndal ze sklenicky a u toho jeste ridi letadlo... ...to je moje favourite scena. Kdyz nepocitam tu, jak Kocour hleda svuj pricesek a najde ho v botniku mezi prusvitmejma sandalama..... :o)
Legie Srehtorb Esrever Lanoitasnes Eht11.12.2001 10:48

saybye:To je dost dobrý díl.Američané už jistě chystají remake!
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye11.12.2001 10:49

legie: jo ale listerovi tam prej bude 15 a kocour bude skutecne zvire a bude prej mit skvostnej monolog:"mnau, mnau"
anonym 11.12.2001 11:34
NAZDAR

Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages11.12.2001 19:23

Naprosto bez konkurenční je 108 díl, jen škoda, že už tam nehraje nikdo z původních herců, Rimmer a Lister už tam nehrajou a Trpaslík je od 87. dílu modrej.
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o11.12.2001 19:29

nechcete toho nechat? ;-D
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages11.12.2001 19:34

A tos ještě neviděl 64 díl, jak Rimmer jí vindaloo a olizuje se za ušima. :)
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o11.12.2001 19:44

Ten jsem náhodou viděl, fakt dobrej!
original Yogurt Ti říkám, zlatá Jáňa11.12.2001 19:48

Byl dobrej až na scénu, kdy si Lister stříha nehty.Nůžkama.
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o11.12.2001 19:49

jo, to mě taky dostalo :(
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages11.12.2001 19:57

Tak to byl vedle z tý Kočanský, že měla něco s Rimmerem
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!11.12.2001 20:06
Viky
To jako : Ten je k sežrání... a Udělej mi dítě!! ?
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages11.12.2001 20:08

V tom 63. díle to bylo tisíckrát horší, tam nemluvila jen konala.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...11.12.2001 20:09

Skonala? Ono z ní je taky hologram?
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages11.12.2001 20:12

Ne jen něco konala s Listrem, skonala až v 85. síle, když jí přepadli replikanti, ale v 94. díle ji sestavili nanoboti znovu s menšími změnami a její hologram vypli.
Tro 11.12.2001 21:12

To je potom, co se Holy 3, kerej bezi pod Windows 30005236, zblazni, ovladne telo Krytona serie 6000 a znici vesmir?
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages11.12.2001 21:14

A když Kraton pak přebírá kontrolu nad svým tělem, málem mu vypadnou zrakové obvody z důlků.
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye11.12.2001 21:47

no jo ale az potom, co slysi Listera hrat na kytaru opravdovej akord....
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz11.12.2001 22:19

kontaktujte Naylora, třeba se ty vaše fantasmagorie ujmou v Red Dwarf Movie :P
Tro 11.12.2001 22:20

TO NE! Já chci starýho DOBRÝHO RD. :)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye11.12.2001 23:43

Tro: se ti ten nas snad zda SPATNEJ???
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...11.12.2001 23:50

Clouseau: Když řeknu že jsem jim to už předtím chtěl poradit, budeš mi to věřit? :-)
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz11.12.2001 23:56

Case: budu :)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye12.12.2001 00:26

Case: jsi tak uzasny, hrabac dokonce ani neni ovoce.....
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...12.12.2001 00:28

Saybye: Já vím. ;-)
Legie Srehtorb Esrever Lanoitasnes Eht12.12.2001 08:29

Debatu bych ukončil tím,že od 53.dílu (Red Dwarf Nová generace)už to není co to bývalo.Nenašli náhradu za Jimmiho křečka!
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!12.12.2001 09:27

Clouseau: Fantasmagorie???? Vyzývám tě na souboj!!
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye12.12.2001 09:33

oddjob: Lahve s moci na dvacet metru???
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!12.12.2001 09:33

Nebo holobiče na 5 metrů
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík12.12.2001 14:40

Tyhle série mi asi nějak unikly :)

To je šílený. Vždycky se vrátím a jsou tu další stovky příspěvků. (Byl jsem pryč jen dvě minutky.)

Ke změně tvaru Trpaslíka: Je to jednoduchý. Do prvních tří sérií byly záběry lodi dodány dodatečně roku 1998, ještě před natočením VIII. série. Trpaslík v I., II., III., a VIII. sérii je stejný. Zbytek záběrů (série IV. a V.) není dělán počítačem ale s modely, proto vypadá loď jinak. - Jak prosté, hochu. Natáhneš brka, pusinko.

Bundaboy, teď už asi chápeš naši kritiku VIII. série. Podle mě byly tyhle dva díly dost slabý. Přesto stále byly tím nejlepším, co běželo tento týden v televizi. Nicméně to nejhorší z poslední série už máme za sebou. Ten zbytek už je ucházející.

nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o12.12.2001 20:32

Nejlepší je Pete I a II a to mi nevyvrátíte :) něco, jako když jsme se hádali o němčině, že u knížky záleží, jestli ji držíš svisle nebo vodorovně
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...12.12.2001 20:33

U německé knížky je to myslím úplně jedno.
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye12.12.2001 20:35

Case: :o)))
Me teda jo
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o12.12.2001 20:37

ne, když chceš říct "na stránce..." tak záleží na tom, jestli je to na vodorovné nebo svislé ploše, to určuje, jestli tam dáš předložku an nebo auf :) jsem první, kdo tohle vymyslel :)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye12.12.2001 20:40

mluvite esperantem kapitane Rimmere?

Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...12.12.2001 20:40

To jen dokazuje jak je němčina nesmyslná a zbytečná.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...12.12.2001 20:41

Saybye: A všichni myslím dobře víme co to znamená! :-))
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye12.12.2001 20:41

Das war Es Rimmer...
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye12.12.2001 20:41

case: jo to vime:o))
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o12.12.2001 20:47

Ano, němčina je pitomá, už se těším příští rok na latinu
Tro 12.12.2001 20:47

Já si myslim, že je u německý knihy úplně jedno, jak jí člověk drží. Tak jako tak, nikdo jí nerozumí. :)
original Yogurt Ti říkám, zlatá Jáňa12.12.2001 20:53

Mám takový pocit jen já,nebo jsem se opravdu ocitl v klubu germanobijců?:)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye12.12.2001 20:55

Hele nechte toho. Ja jsem se pred hodinou vratil ze zapoctove pisemky z Francouzstiny a reknu vam, ze zlata nemcina :o))
Rozruch Ani nahodou, ty zmetku plechovej!12.12.2001 21:10

uz jsem dohodnut na reformu francouzstiny (vse se bude psat tak, jak se rika a nektere obzvlastni odpornosti se zcela rusi).
ale nemcina taky neni v zadnym pripade zlata "...svolavej si hromy blesky, kdo neumi hezky cesky, musi musi z kola ven!"
jeste tak akorat spanelstina, ktera je stejne jednoducha, jako anglictina. a kterej zvrhlik se tu dovolaval latiny?! uzijes si suprmanepozpatku (doufam, ze se ti budou vsechny ty deklinace a konjugace moc libit)
tim bysme mohli lingvistickou debatu uzavrit:)
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o12.12.2001 21:10

mě němčina nevadí, ale je taková...divná
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz12.12.2001 21:15

jste malinko mimo rámec diskuse v tomto klubu
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye12.12.2001 21:17

latinu znam z krizovek: Bratr Nostradama... ...Laudamus
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye12.12.2001 21:17

prominte inspektore
Rozruch Ani nahodou, ty zmetku plechovej!12.12.2001 21:21

SEEEFINSPEKTRE!
jinak sorry za OT
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz12.12.2001 21:22

saybye: SEFinspektore !
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye12.12.2001 21:42

ajeje mam pruser... :o)
DJ Slamák Vault budoucnosti ŽIJE - Ale jakž takž... <:)12.12.2001 23:24

Was ist hier los? Warum magt ihr Deutsch nicht? Was habt ihr dagegen?

Umm...
Starr nicht auf mich, Gandhi!

:):):)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...12.12.2001 23:45

Apage Satanas!
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages13.12.2001 01:18

saybye - dávné příspěvky
O té lodi jsem to chtěl taky napsat. Ty počítačový efekty jsou dost gut, mohli ale upravit i 4.-6. sérii (nebo stačí do pátý 5. v 6. Trpaslík není). Viděl jsem někde na fotce ten model Trpaslíka.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...13.12.2001 07:50

Mě zase přijde že to ty počítačový záběry docela kazí, působí v tom kolikrát jako pěst na oko. Nejsou tak zázračné aby nebylo poznat že to není počítač, a v takovém seriálu člověk ani počítačové efekty nečeká. Když si vezmu 'ubohost' zbytku rekvizit...(i když o ty tu samozřejmě nejde, naopak IMHO dokreslují atmosféru).
Star Trek se taky za svoje kulaté obrazovky osciloskopů a zvonková tlačítka nestydí.
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!13.12.2001 09:40

Žádné cizí jazyky!!! V tomto klubu je dovoleno pouze Esperanto! :-)
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík13.12.2001 12:20

S češtinou vystačíš možná zaživa, ale co po smrti? To je jako být na dovolené s partou Němců...

Ještě ke srazu (jenž už se blíží), na který se moc těším... Rimmsy na plátně! Třesou se mi z toho kolena.
Měli bychom si ještě zrekapitulovat, co kdo poskytuje a zda všechno máme. Abysme tam pak neseděli a nezjistili, že nemáme třeba video.
Já čapnu kompletní VHSkografii Trpaslíka. Je ten zbytek zařízenej?
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík13.12.2001 12:25

Já bych po skončení Trpaslíka nejvíc uvítal Halea & Pacea.
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz13.12.2001 12:27
Rimmer
Plátno a projektor+nějaké kabely bude připraveno.
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík13.12.2001 12:30
Honny
To jo, ale kdo slíbil to video?
Eventuálně bych ho mohl čapnout já, protože podle všeho budou v televizi 28. prosince už všechny díly odvysílány. Navíc by to byla jistota, že se moje kazety s tím videem snesou.
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz13.12.2001 12:37
Rimmer
Mluvila o tom Kačka 21.11.2001 23:25
Ale je tam poznámka - pokud se to nedoví doma :-(
anonym 13.12.2001 18:29
crome
tak to vypada,ze z trpaslika nic nebude jsem v pr.... a nevypada,ze by se to melo lepsit((((((((((
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...13.12.2001 19:19

Crome: Nepřijdeš na sraz? Tak to máme chápat? :-/
original Yogurt Ti říkám, zlatá Jáňa13.12.2001 20:11

Halea & Pacea zrovna nemusim, i když našli se i světlejší chvilky.Mě by se líbilo,jak už tady padlo, opáčko Haló,Haló
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...13.12.2001 20:29

Já bych asi nejradši zase protočil Poletující cirkus Montyho Hroznýše.

Anebo by mohli zopáknout všechny filmy Woodyho Allena.
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!13.12.2001 20:35
Case a original Yogurt
Po TRPASLÍKOVI jedině TRPASLÍKA , vy neznabozi !!!!
DJ Slamák Vault budoucnosti ŽIJE - Ale jakž takž... <:)13.12.2001 20:57

Na blbce a německé turisty narazíte všude.
Ace Rimmer Říkal někdo, že jsem z kinder vajíčka?!13.12.2001 21:26

Čau šroubi!
Lucifer zabít krtka! - Infernal machine13.12.2001 21:37

To je frajer! :o)
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o13.12.2001 21:45

jo, bral bych Halo Halo nebo Halea&Pacea
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...13.12.2001 23:18

Arlene: No, to je ale asi dost nepravděpodobné. Ostatně ale moje dva návrhy taky.
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages14.12.2001 01:11

Jen té tu hovadinu Hale & Pace.
anonym 14.12.2001 12:23
crome
case:pochopil jsi spravne neb ma soucastna situace je dosti podobna nalade pornography a mozna jeste hur(((
Kačka Well, I can`t say I`m totaly shocked...14.12.2001 14:00

Video beru, jak jsem slibila. Jen bych se jeste rada domluvila s Hadatim (on to tam zajistoval, ze) jestli je potreba nejakych specialnich kabelu. Bylo by smutne, mit kazety, video, promitacku i platno... a koukat z okna...
Kačka Well, I can`t say I`m totaly shocked...14.12.2001 14:05

A jak pise Honny, nejake kabely budou pripraveny, takze nezbyva nez doufat ze se nam podari to zprovoznit. Je mozny zajit tam s nekym z vas (Honny?) driv a zkusit to zapojit?
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...14.12.2001 20:24

Videokabely bych nějaké měl. Počítám že na videu bude SCART nebo CINCHE a na projektoru pravděpodobně pouze CINCHe...Alespoň tak je to obvyklé.
Tro 14.12.2001 21:02

Mam problém. Na IRC #cervenytrpaslik nemůžu posílat zprávy (napíše mi to "#cervenytrpaslik Cannot send to channel"). Já vim, že tam z vás moc nechodí (alespoň ne ve stejnou dobu jako já :)), ale rád bych věděl, jestli se to děje jenom u mě, nebo i ostatním. Jiný kanály mi dou bez problémů.
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages14.12.2001 21:07

Tak teď mi to taky nejde. To asi bude ňáká momentální chyba
Tro 14.12.2001 21:22

Včera to taky nešlo.
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages14.12.2001 21:24

Jdu to napsat do vzkazů na www.cervenytrpaslik.cz, přece si nezasedli zrovna na nás 2
Tro 14.12.2001 21:25

Viky: Hele, zkus se připojit na #reddwarfcz.
Tro 14.12.2001 21:53

Takže pro všechny: "Vypadá to, že #cervenytrpaslik nejde víc lidem. Kdo by si ale chtěl zachatovat a #cervenytrpaslik by mu taky nefungoval, tak ať de na #reddwarfcz. Ten, kdo tam první příde, tak ho založí (tim, že tam příde :)) a bude doufat, že se tam někdo připojí.:)"
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík14.12.2001 23:38

Me to taky nejede, ale Clouseau to jiste brzy da do poradku...

Jinak uz mam spravenej comp a nyni i spoustu casu, takze "Holkyyyyyy, treste seeeee"!!! Vrhnu se na veci kolem trpaslika!
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz15.12.2001 02:19
IRC
uz je to v poradku
anonym 15.12.2001 13:51

Jak se dá zobrazit víc příspěvků najednou? Na MAGEU přidám k URL &n=999 a je to, jak tady?
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages15.12.2001 13:57

Na to musíš bejt přihlášenej/á. Pak je to v tvým osobním nastavení.
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o15.12.2001 21:01

jo
K5 je prostě z kreteni.cz - já za to nemůžu!15.12.2001 23:00
DivX to je moje potěšení
Existuje na britský RED DWARF nějaký TRAILER? To by mě docela zajímalo (nejen na nově chystaný film, ale i na seriál)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...15.12.2001 23:52

K5: Sotva může existovat trailer na film který ještě není natočený...
K5 je prostě z kreteni.cz - já za to nemůžu!15.12.2001 23:59
...trailer nejen na film, ale i na seriál...
(nejen na nově chystaný film, ale i na seriál)
když se něco prodává na kazetách, tak by to teoreticky mohlo mít nějakou propagaci a reklamu, ne?
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...16.12.2001 00:01

K5: Ano, já umím číst a vím na co ses ptal. Reagoval jsem jen na část o filmu. Nicméně tedy ad seriál - pokud není nic na oficiální stránce, tak zbývá jedině projít fanovské.
K5 je prostě z kreteni.cz - já za to nemůžu!16.12.2001 00:23
beru to zpět
Měl jsem to na mysli asi takto: pokud se zde v tomto diskusním klubu vyskutuje někdo, kdo pracuje/pracoval (studoval, bydlel...) ve Velké Británii a je fanouškem tohoto seriálu a něco takového jako upoutávku, reklamu, ... viděl, tak aby to napsal. Jaké to bylo a o čem to bylo. Například takto si "pokecávám" s pár lidma, co pracují/studují v USA a propíráme seriál Simpsonovi a tudíž vím, na co se mám dva roky těšit :-(
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages16.12.2001 09:51

Už jsem se lek´, že jsou tu úplně cizí lidi. Case - gut ikona a s K5 jsem ještě neměl tu čest.
kůže volodroid16.12.2001 11:29

Já se nemůžu dočkat dnešní noci a nových dílů.

Přemýšleli jste někdo, že by jste vzli na sraz notebook, ať to máme mi co nemůžem on-line.
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík16.12.2001 12:27

Vy, kteri nemuzete mate smulu :oP Budete se muset spokojit jen s oficialnim zapisem...
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...16.12.2001 12:56

Viky: Rozhodl jsem se ikonu pohřbít s Průvodcem alespoň virtuálně, když už jsem ji na Pohřbu nemohl pohřbít skutečně.

Sorry za OT
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages16.12.2001 13:06

Zase jsem sledoval "Pekelně ostrý výlet", i když tam žádný až tak dobrý vtipy nejsou, ten námět je fakt zajímavej a chytře napsanej a celý je o nádherně natočený, hlavně ta hudba. (Že je toho pro Trpalíka až škoda :) )
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages16.12.2001 13:21

Taky budu do svý ikonky víc prosazovat Dwana Dibbleyho, ale nechci přijít o hlasy v klubu "Nejhezčí ikonka". Tohohle kocoura jsem si tam dal jenom narchlo ve škole. Dal bych si Rimmera, ale těch už je tu asi 6.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...16.12.2001 13:32

Duane!! Bohajeho, vždyť se to tu nedávno řešilo!! ;-)))
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages16.12.2001 13:34

Vim, já byl na straně Dwana :-))
Moje verse textů jsou vždy s Dwanem.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...16.12.2001 13:36

AAAArrrrrggghhhh.....
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!16.12.2001 20:22
K 5
Viděla jsem upoutávku na 8. serii a je dost dobrá.Je tam ten extra Rimmerův pozdrav pro kapitána a před tím je titulek,a doufám,že mě nebudete kamenovat za to, když to nebude přesně,ve smyslu,že každá generace má svého magora. :)))))))) Možná,že to ještě mám stažený na počítači,ale ne na tomhle.
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík16.12.2001 20:42

Viky, tvoje verze textu psal IMHO nakej plesnivej chomacek rektalnich chloupku ;o)

Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages16.12.2001 20:42

Mám pocit, že to bylo na www.cervenytrpaslik.cz :-))
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages16.12.2001 20:45

RIMMER: Moment. Jak víš, že tu není Dwane Dibbley, Listy? Třeba jsi to ty.

SESTRA: (Vrací se) Ano, je to tak. Dibbley. Tohle je skupina pana Dibbleyho. Který z vás je Dibbley?
----------------
Autor přepisu: Pavla Volfová (Nirvanah) + Jiří Charvát (Rimmer)


NURSE: Is there a Dwane Dibbley in here?
LISTER: Pardon?
NURSE: Dwane Dibbley?
LISTER: No, sorry.
RIMMER: Wait a minute. How do you know there is no one called Dwane
Dibbley in here? It could be you.
NURSE: (Returning) No, this is right. Dibbley. This is the Dibbley
party. Which one's Dwane Dibbley?

The camera focuses on CAT.

CAT: No! No, no, please, no! I don't want to be Dwane Dibbley!

The nurse finds DIBBLEY's bag with his ID on it, and gets it for him.

NURSE: It's you. Here are your party's clothes and possessions. The
medical officer will be down in 20 minutes.
DWANE: Dwane Dibbley?! How can I be called Dwane Dibbley?
--------------------------------
Guide By Neil Postlethwaite
Heriot-Watt University,
Edinburgh, UK.

Kamera se zaměří na KOCOURA.

KOCOUR: (Zděšeně) Ne! Ne, prosím vás, ne! Já nechci bejt Dwane Dibbley!

Sestra mu ukáže identifikační kartu na Dibbleyově zavazadle.

SESTRA: Jste to Vy. Tady jsou šaty a věci vás všech. Zdravotník přijde za dvacet minut. (Odejde)

DWANE: Dwane Dibbley?! Jaktože já jsem Dwane Dibbley?

Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages16.12.2001 20:46

Koukám, že jsem omylem zkopnul, jenom část tý pasáže v češtině, každopádně všude bylo Dwane
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík16.12.2001 20:48

Jo, psal to Rimmsey a Nirvanah, ale to jsem je na to jeste nestacil upozornit! Nekdo proste zije v omylu a cilem kazdeho rozumneho cloveka by melo byt vymanit ho z nej ;o)
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages16.12.2001 20:50

DWANE: (Nejdřív potichu) Dwanea Dibbleyho? (Zoufalý výkřik) DWANEA DIBBLEYHO!! Áááááááá!!!!!

Střední sekce

RIMMER: (Vynoří se z kokpitu) Co se děje? Co je to za hluk?

DWANE: (Vstupuje) Podívej, co mi provedl. Je ze mě Dwane Dibbley - největší trdlo pod sluncem.
-------------------
Autor přepisu: Pavla Volfová (Nirvanah) + Tomáš Kučera (Kohy)

Originál zní už ovšem:

Duane: (Enters) Look what it did to me, it's turned me into Duane Dibbley - the Duke of Dork.

Rimmer: Oh my god, where is it?

Duane: I lost it, it came in here somewhere.


Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages16.12.2001 20:51

Zase jsem zkopíroval něco jinýho česky a anglicky, ale snad je to jasný.
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík16.12.2001 20:54

Dyt rikam, nekteri lide ziji v omylu - i ja jsem v nem zil ;o)
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages16.12.2001 20:55

A já v něm žiju stále :-)
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages16.12.2001 21:02

Dneska nás čeká Televize Kryton. Hurá.
V kterým díle to přeje Kryton Kochanský hezké měsíčky?
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o16.12.2001 21:26

v posledním
Jana Miluji databáze (a Petra) - Janin Harlequin, MySQL a něco málo o mně17.12.2001 08:43
OT - pro anonyma (a nejen pro nej)
Jak se dá zobrazit víc příspěvků najednou? Na MAGEU přidám k URL &n=999 a je to, jak tady?
K URL je treba pridat display=99
Tuto fintu mohou pouzit i registrovani uzivatele, prebije hodnotu z Nastaveni.
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!17.12.2001 09:49
Hezké měsíčky
"Jenom sympaťáci"
anonym 17.12.2001 11:03
Jméno melodie
Nevíte jak se náhodu jmenuje melodis z Back in red II. kdy se všichni převlékou za Duana Dibleyho? Jinak je to taky ta melodie z reklamy na Paegas Professional. Jestli to někdo náhodou znáte tak to sem prosím napište, moc, moc díky.
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!17.12.2001 11:14

Já si myslím že je to melodie "Red Dwarf boys dressed as Duane Dibbleys" :-)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye17.12.2001 12:24

:o) koukam ze Duane uz se uchytil....
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...17.12.2001 12:33

Saybye: Vůbec se nebojím že by to vydrželo.
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye17.12.2001 12:43

Case: bud optimista...

OT: zase Cure-ikona...? :o)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...17.12.2001 16:11

Saybye: Já jsem bohužel realista.

A ikona ano - stejná, a přece úplně jiná. V barvách smutku, deprese, a krve. Optimální spojení.
Rincewind 17.12.2001 16:32

Já jsem včera v noci zradil svojí trpaslíkovskou duši a místo na Red Dwarfa jsem se díval na Modrý samet.
Rincewind 17.12.2001 16:33

Stejně jsem to viděl už třikrát a naštěstí mám celého RD vypáleného na CD.
DJ Slamák Vault budoucnosti ŽIJE - Ale jakž takž... <:)17.12.2001 17:31

Mimochodem - když se převlékají za Dibbleyho, je to přeloženo jako Duane Dibbley? Já měl vždycky pocit, že tam Kocour říkál "jako Debily Family". :ú)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!17.12.2001 18:57

uuuufffffffffffff...

tak jsem zhruba těch 500 příspěvků přečetl, ale dalo mi to celkem fušku (stejně si už z toho skoro nic nepamatuju)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!17.12.2001 18:58

Pokud se jedná o to, že si Lister stříhá nehty nůžkama, tak chci zdůraznit, že pobyt ve vězení má vždycky na člověka určitý vliv.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!17.12.2001 19:01

Kačka: K tomu videu by bylo dobrý přinést kabel do elektriky a televize. Kabel do promítačky jistě bude mít Honny.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!17.12.2001 19:08

Kuře Vindaloo jsem si stáhnul a dám ho kuchaři v klubu. Jenom doufám, že bude mít všechno to koření.

Zatím mám 10 objednávek: Hadati, Buchar, Legie, Rimmer, Case, Arlene, Lokutus, Clouseau, Saybay, Honny.

Tenhle týden jdu dát zálohu, takže kdo chce vindaloo, tak ať si pospíší.

Kačka: Co se týče toho jít dřív na sraz a připravit techniku, tak se zkusím zeptat, zda by to šlo.

Honny, Kačka: teď jsem si uvědomil, že kabel do televize nebudeme potřebovat, když máme tu promítačku. Viď Honny?
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!17.12.2001 19:14

Sakra, teď jsem se koukal na stránky červeného trpaslíka a tolik lidí přihlášených! Doufám tedy, že to alespoň většina myslela vážně. Odhaduji, že nás tam bude něco mezi 30 - 40.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!17.12.2001 19:15

Tak jsem se konečně dosytosti vypovídal. Ten internet mi celkem scházel :o)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye17.12.2001 19:41

Hadati: Vitej zpatky.
Koukam ze jsi opalenej, vykoupanej.... ...inu Bahamy jsou Bahamy, ze?
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík17.12.2001 20:16

Po mych zkusenostech z predchozich let bych tve predstavy precijen krotil. Budeme radi za 25...
Buchar - www.cervenytrpaslik.cz17.12.2001 20:27

Hoj, me by to taky dos zajimalo, jak se jmenuje ta pisnicka kdyz tam nastupuji v bilych plastich jako Dibbley Family. Nevite to nekdo? A jestli ne? Tak proc ne? :D
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík17.12.2001 20:41

Prevlekaji se za "Dibbley family" a ten song se pokusim nejak desifrovat...
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...17.12.2001 21:32

Když mi to někdo pošlete, tak já se taky pokusím. Mám pocit že jsem to posledně poznal, ale už zase nevím, a nahrávku tu nemám.

Hadati: Vindaloo máš zřejmě všechno. Seznam mám v práci. Jinak už jsem tu nabízel že můžu před srazem pomoci něco odvézt, Honny říkal že má odvoz projektoru snad zajištěn, takže jsem na standby. Od půl páté jsem v Praze k dispozici i s 'autem', stačí když to budu vědět 27. večer.
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz17.12.2001 21:57

Jana: seber odvahu, sebe a Petra a přijďte na sraz, co ty na to ?
Jana Miluji databáze (a Petra) - Janin Harlequin, MySQL a něco málo o mně17.12.2001 22:09
Clouseau
Nápad přijít na sraz není špatný - má to jen dva drobné zádrhele - za prvé - 28. s největší pravděpodobností půjdu jako běžný v pracovní den do práce. Zádrhel druhý - žiju a pracuju v Ostravě...
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz17.12.2001 22:19
Jana
Ta práce by nebyl problém vzhledem k tomu, že to bude večer, ovšem ta Ostrava už je větší oříšek...
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...18.12.2001 00:44

Ano, v práci nás bude víc. Ostrava...tam říkala že bude 28. Inuška, tak se domluvte a přijeďte :-)
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages18.12.2001 01:09

Nedávno jsem tu melodii "Dibbley Family" slyšel v music shopu. :)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!18.12.2001 07:35

Kohy: taky mám takový pocit, že to tak dopadne, ale já s těmihle srazy nemám moc zkušeností.

Case: možná by chtěla pomoct Kačka s tím videem.


Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!18.12.2001 07:37

Arlene: doufám, že ti ty dvě zlomená žebra nezabrání v tom, aby jsi šla na sraz.
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!18.12.2001 07:59

Arlene za sebe může poslat svůj hologram
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz18.12.2001 08:37

Tak já bych do toho vstoupil.
K projektoru potřebuji pouze A/V kabel a je nutné aby to video od Kačky mělo A/V výstup. Kabely vezmu já. Dále bude potřeba nějaký kabel na 220V s rozdvojkou který vezmu taky. Jinak podle mne není potřeba nic. Odvoz plátna a projektoru mám předběžně zajištěn a pokud to padne jsem domluven s Case. Co se týká otestování techniky 27 tak klidně přijedu. Jestli máte někdo ještě nějakou otázku, jsem připraven.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...18.12.2001 09:05

Hadati: To je jen věc domluvy, není problém. Eventuelně i toho 27

Honny: Myslím že AV výstup má snad každé video. Minimálně já žádné bez něj nikdy neviděl.
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz18.12.2001 09:06

Case: to doufám, ale přišlo mi to tak důležité........
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...18.12.2001 09:19

Honny: :-)
Kačka Well, I can`t say I`m totaly shocked...18.12.2001 09:20
male technicke poznamky
Tak já zjistím co to video má vzadu za díry. Každopádně je tam scart, jelikož jsem to video kabelem spojovala s věží... stačí to? Co se týče odvozu, ten bych možná uvítala, pokud zklame řidič z rodiny, což je pravděpodobné...
Honny - testovani techniky bych rada provedla 28. tak hodku pred srazem treba...
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...18.12.2001 09:28

Kabel Scart<->Cinch mám, už jsem to tu zmiňoval, takže v nouzi...
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz18.12.2001 09:29

Kačka: ještě se podívej jestli jsou tam 2 dírky označené Audio/Video out a většinou jsou označeny červeně a bíle (nevím jak to jinak popsat). Co se týče setkání o hoďku dříve tak není problém, jde jenom o to aby nás tam vpustili :-)
anonym 18.12.2001 09:32
otaku
kacka ja ta lubim)))
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...18.12.2001 09:34

Honny: Vždyť ten Scart stačí...
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz18.12.2001 09:36

Case: než jsem stačil dopsat sůj příspěvek tak se tu objevil ten tvůj. Samozřejmě stačí, vezmi ho, lepší když budeme mít víc kabelů než aby nám nějaký chyběl.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...18.12.2001 09:40

Honny: Aha, já si nevšiml těch časů :-)) Já ty kabely vezmu tak jako tak, nakonec jak říká Duane :-P Dibbley - Jeden nikdy neví...:-)

Krom toho je ale 28. normální pracovní den, takže by se -přinejhorším - dalo pro nějaký chybějící kabel někam dojet a koupit.
Kačka Well, I can`t say I`m totaly shocked...18.12.2001 09:54

Výstup s barevnými dírkami tam vzadu právě není. (tzn. sinche výstup na audio-video - Koupila jsem si kabel sinche-sinche aby mohlo hrát video přes repro bedny od věže, ale ouha, musela jsem koupit nový a to scart-sinche) (takhle to vypadá, že tomu rozumím:)
Doporučila bych vzít všechny kabely, které se komu namanou, kabelů není nikdy dost. (v nejhorším jim nějaký vezmeme z té diskošky)
otaku - děkuji :)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...18.12.2001 09:58

Kačka: Dobrý, ale pro ještě lepší dojem piš Cinch s C ;-))

Což mě ovšem, jak to tak čtu přivádí k další věci - jak je to se zvukem nahrávek a s projektorem? Stereo/Mono? Já mám ten kabel mono, ale můžu tam dobastlit stereo, kdyby to stálo za to.
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz18.12.2001 10:14

Case: asi tě zklamu, podle toho co vím tak projektor je mono.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...18.12.2001 10:15

Honny: Nezklameš, nebudu muset bastlit :-))
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!18.12.2001 11:23

Zhruba posledních 15 vzkazů jsem měl pocit, že čtu albánský návod k holandské ledničce. Lidi, nechcete se bavit o něčem čemu bychom rozuměli i my techničtí antitalenti?? :-)
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz18.12.2001 12:05

Já bych to pokud dovolíte shrnul"
Já + Kačka + Case se sejdeme v 19.00 před klubem abychom vyzkoušeli techniku. Pokud bude nějaký problém stačíme ho vyřešit před příchodem ostatních. Ještě napíšu Hadati aby nás tam takhle brzo pustili.
Kazety - Rimmer
Video - Kačka
Projektor + plátno - Honny
Logistická podpora - Case
Souhlas??
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...18.12.2001 12:11

Honny: Co je to logistická potvora? :-D
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye18.12.2001 12:38

case: to je to, co budes delat ty
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...18.12.2001 12:43

Saybye: No právě proto se ptám co to je, jestli se na to mám nějak připravovat a tak...:-)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye18.12.2001 12:45

Case: Si pockej az to zacnes delat, pak se podivej co delas a bude ti to jasny.... Tomu se rika logika, synu...
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!18.12.2001 12:47

Case: to znamená, že jestli se něco nepovede, tak se to všechno svede na tebe a ty budeš muset zjednat nápravu. Pokud ji nezjednáš, tak tě budou ostatní moci beztrestně ukamenovat :o))
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye18.12.2001 12:48

bezva. doufam ze se neco zvrtne.... ja uz nekamenoval ani nepamatuju
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!18.12.2001 12:49

Zítra nebo pozítří zaběhnu k šéfovi zaplatit zálohu za jídlo, takže se zeptám jestli nás tam pustí hodinu předem.
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz18.12.2001 13:01

Hadati: diky :-), nevěděl jsem, že se tady objevíš.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!18.12.2001 13:05

Honny: já se tu objevuju pravidelně každý všední den :o) Jen mě tu není vidět.
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík18.12.2001 13:29
Hadati
Jak je to kuře finančně nákladné? Mám jen tu trošku, když jsem si dal nějakou penci stranou. Ne, vážně... kolik stojí? (Nesnáším narážky na svou lakotu.)
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík18.12.2001 13:30
Hadati
Jak je to kuře finančně nákladné? Mám jen tu trošku, kterou jsem našetřil, když jsem si dal nějakou tu penci stranou. Ne, vážně... kolik stojí? (Nesnáším narážky na svou lakotu.)
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz18.12.2001 13:43

Hadati: možná by bylo vhodné, kdyby jsi tam byl taky v těch 19.00.
anonym 18.12.2001 13:49
crome
Tak to nakonec vypada,ze bych mohl dorazit nu veci se meni to se stava))).Jinak jsem udelal takovej plakatek k akci jestly chcete poslat dejte vedet zejtra je rozeslu))))
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!18.12.2001 14:02

Honny: já to bral jako samozřejmost.

Rimmer: to opravdu netuším, nejsem kuchař, abych to posoudil jenom podle receptu, ale jsem si jistej, že to nebude nejlevnější.
anonym 18.12.2001 14:05
crome
jak to vidite s prumernym vekem zucastnenych?
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...18.12.2001 14:05

Hadati: Ahá! Takže si jen budu myslet že pracuju přesčas, chápu.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...18.12.2001 14:06

Crome: Myslím že to bude někde tak v rozmezí 10-100. Možná nějaké výjimky, ale moc jich asi nebude.
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz18.12.2001 14:15

crome: plakátek, ano prosím.......
anonym 18.12.2001 14:26
crome
a jakou mas adres?
anonym 18.12.2001 14:27
crome
a jakou mas adres?ja ti to poslu na meila muzes to pak postnout tady?ja nemuzu(
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz18.12.2001 14:28

crome: honny@usa.com
original Yogurt Ti říkám, zlatá Jáňa18.12.2001 21:57

to team cervenytrpaslik.cz :Já vím,že asi nebudete mít zájem,ale do smrti bych se nenáviděl,kdybych to alespoň nenavrhl: bude další kvíz?
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík18.12.2001 22:13

Bude, ale predpokladam, ze az po srazu...
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!18.12.2001 23:17
Oddjob a Hadati
Už jsem se z těch felčarskejch zábalů vystříhala a vysekala a samozřejmě tam budu.Což v mém případě sice znamená zjednat si průvodce po Praze a zaštítit se ochranou dvou až čtyř bodyguardů , aby mě chránili před lákadly typu párek v rohlíku,hamburger a spol.
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík18.12.2001 23:19

Neboj, az nas vsechny uvidis, chut na cokoliv, krom vindaloo, te urcite prejde :o)
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!18.12.2001 23:29

Až se z metra vyřítí oplácaná starší paní(29 old větev),zahalená v kouřovém dýmu,tak to jsem já. Okamžitě odlovit, nasměrovat k fontánce !!!!
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye18.12.2001 23:36

Arlene :o))
V metru se nekouri!!!
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz18.12.2001 23:37
arlene
29 old větev :))) ty seš vůbec exot :)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík18.12.2001 23:37

Nasmerovat k fontance neni ani treba, pac jakmile vyjde z metra mlada pani Arlene, tak se nachazi u fontanky :o)
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!18.12.2001 23:38
Saybye
Tos mi snad ani neměl říkat!!!! Kolik je pokuta za kouření?
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!18.12.2001 23:41

Kohy : Výborně !!!
Clouseau : Podívej se na sebe,zlatíčko :))))))))
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz18.12.2001 23:42

No moment, to si vyjasněme dopředu. Doufám, že v klubu nehodláte hulit.
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz18.12.2001 23:43
arlene
jo tak tenhle sarkasmus ti nezůstanu dlužen, moje milá :P
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!18.12.2001 23:45

Ne, budu pokorně a spořádaně odbíhat na místo vyhrazené pro chudáky vyznavače nikotinu šéfinspektore . :(((((((
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík18.12.2001 23:47

Ja nehodlam hulit ani nahodou - na svy prvni a posledni cigaro v zivote nejak nechci navazovat, ale treba takovej vidlaque bude dle meho zajiste tahat jednu za druhou...
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye18.12.2001 23:47

Arlene: to z toho moc mit nebudes...
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye18.12.2001 23:48

Kohy: tak to zakazeme :o)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...18.12.2001 23:48

:-)) Tady je veselo :-))
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!18.12.2001 23:52

Vezmu si jen dvě , tři nebo radši čtyři krabičky :((((((
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík18.12.2001 23:55

Jedine, kdybys kourila vne lodi - stejne jako ti, kteri budou chtit hrat na kytaru...
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...18.12.2001 23:58

Arlene: To se snad ani nedá za tu předpokládanou dobu stihnout, ne?
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!19.12.2001 00:00

Podrobím se,aspoň že nebudu potřebovat lunárky :))))))
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz19.12.2001 00:02

Nevím, jestli se to teď hodí, ale tady Kohy je velice statečný.
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!19.12.2001 00:04
Case
To by ses divil, milánku. 10 minut = 2 cigarety , každou půlhodinu absťák , tak si to spočítej !!!
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík19.12.2001 00:05

Zmlkni, smradlava boto!
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...19.12.2001 00:07

Clouseau: Neříkali mu na škole Majzlík? :-P

Arlene: Hrůza pomyslet. Lidi, co na tom máte...
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!19.12.2001 00:07
Clouseau
Jestli si objednal Vidaloo, tak to je ten nejstatečnější Kohy co znám. :)))))
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz19.12.2001 00:10

arlene: Vindaloo si nás objednalo víc, dám ti ochutnat (neboj, příbor bude čistý, sterilizovaný) :)

Case: spíš čuramajzlík :P
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!19.12.2001 00:10

a taky opravdový gentleman ...
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!19.12.2001 00:12
Clouseau
Já ho mám objednaný taky !!
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz19.12.2001 00:14
arlene
fajn, beru dvě tablety na trávení :)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík19.12.2001 00:17

Ja si ho radsi neobjednal, ale urcite nekomu uzobnu ;o)
Jinak na skole mi rikali zasadne - Sefe!
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...19.12.2001 00:22

Kohy: Jestli to fakt bude takové, jak tu Arlene líčila, tak možná budeš mít spoustu příležitostí :-)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye19.12.2001 00:39

Kohy: ja ti ochutnat nedam. vsechno si to snim sam, abyste vedeli...
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!19.12.2001 07:33

Clouseau: vem radši celou krabičku, aby pak polovina účastníků nestála frontu na hajzlíky :o)
Legie Srehtorb Esrever Lanoitasnes Eht19.12.2001 07:59

Arlene:Bože dobrý,nebudu nejstarší! S těma cigaretama v tom nebudeš sama!
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...19.12.2001 08:14

A pro jistotu vezmu kromě tablet na trávení i tablety na otrávení, kdyby to bylo pro poživatele vindaloo už opravdu neúnosné pokračovat v bytí.
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz19.12.2001 11:10
Plakáty na session
Crome mi poslal krásné plakáty. Po rozkliknutí se zobrazí plná verze



Díky crome

Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!19.12.2001 12:14

Co znemená to "12.12Klub Kačerov"? Není to tiskařský šotek, že ne?
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!19.12.2001 12:14
crome
Pěkný plakáty. Nejvíc se mi líbí ten poslední.
anonym 19.12.2001 12:18
crome
ja jsem debil na to logo jsem napsal blby datum(( opravim a zitra poslu
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!19.12.2001 12:20
crome
I mistr tesař se někdy utne.
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz19.12.2001 12:25
crome
Ani já jsem si toho nevšiml, takže jsem taky debil:-((
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...19.12.2001 12:33

Já si toho všiml a nic jsem neřekl, takže jsem taky debil.
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz19.12.2001 12:42
crome
Dovolil jsem si na úvodní stránku použít jeden z tvých plakátů, díky.
anonym 19.12.2001 12:46
crome
Clouseau:jojo ja se taky nikoho neptal))) tak to vypada,ze to bude sraz debil family))
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík19.12.2001 13:26

Crome, ty plakáty jsou... takový slovo ještě nevymysleli, ale to jsou a to naprostý, naprostý, tři tečky...

Dobrá, dorazím tedy brzy, již v 19:00. Ne, dřív! Už v osm. Ne! V šest! Ne, už v půl páté! (Chtěl jsem si prohnat perka, tak si je proháním.)

Pokud vaše trávicí soustava neunese důsledky pozření kuřete vindaloo, kazetu na nahrávku Vaší poslední vůle najdete pod sedadlem a z poličky nad Vaší hlavou se spustí pytlík se sedativy a kyanidovou kapslí.





anonym 19.12.2001 13:51
crome
Rimmer:jsi uplny maaa maaa ma gooooooooor,ale dekuji za kritiku))
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík19.12.2001 14:07

Crome Ale ne, to byl kompliment. Že seš sympatický chlap a ne psychopat, na který ve vězení narazíte.
anonym 19.12.2001 14:18
crome
Rimmere vis..... mne se... po tobe stejskalo..Arnoldicku...Uz nas nikdy neopoustej!..oh Rimmsy)))
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...19.12.2001 14:24

Ugh...nepokračujte, anebo si to možná radši odbuďte tady, abyste to neřešili na srazu :-)))
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye19.12.2001 14:27

a nebo budete sedet v posledni rade.... tam se klidne libejte o 106... ale pozor, nemlaskat nahlas!!!!
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík19.12.2001 14:34

To mi připomíná můj první francouzák...
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye19.12.2001 14:35

Se stryckem Frankem?
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík19.12.2001 14:46

V puse mi rejdil něčí jazyk! Vmžiku jsem se probudil a nemoh jsem uvěřit... ale o tom až jindy.

Je vidět, že tohle chlapi nedokážou, neuměj to. Dát najevo své city...
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye19.12.2001 14:47

Jo je to pravda. Opravdu te maj moc radi....
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík19.12.2001 14:50

Nemysleli jste si vážně, že jsem v jádru docela dobrý chlap, že nejsem tak hrozný trouba, když se to tak vezme. To nebylo vážně, viďte?
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye19.12.2001 14:52

NE!
anonym 19.12.2001 14:54
crome
Zmrskam te, drahousku, az se zhroutis k zemi. A pak ... se te zmocnim.)))
anonym 19.12.2001 14:56
crome
teda to neni moje replika,ale nemohl jsem si pomoci
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy19.12.2001 18:59

Crome: to už nezakecáš... na to ti už nikdo neskočí... :o))
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye19.12.2001 21:42

Jasne. jestli jdes na sraz crome, nechci sedet moc blizko u tebe :o))
Legie Srehtorb Esrever Lanoitasnes Eht20.12.2001 07:07

Posadíme vedle něj robíky.
anonym 20.12.2001 09:25
crome
Myslim,ze debata se dostalo do uplne jine roviny a je cas zkoncit ne? Vsechny potencialni zajemce upozornuji,ze nejsem homosexual.Vyse uvedena replika je z trpaslikovskeho kanonu zalm 23/15 kapitola Demoni a andele
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz20.12.2001 09:31
crome
Máš nový plakátek?
anonym 20.12.2001 10:19
crome
Honny:sorryy ziiitra poslu ok?Jsem prisel pozde z roboty abyl jsom ouplne KO
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz20.12.2001 13:01
crome
OK
anonym 20.12.2001 16:46
Jméno melodie
Jestli ještě chcete znát jméno melodie, kdy jsou všichni převlečeni za Dibley family tak se to jmenuje Little green bag.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...20.12.2001 17:04

A skutečně! Ono to na Holrocku je. Taky tam píšou že se ta skladba proslavila ve filmu Resrvoir Dogs (Gauneři) Q. Tarantina.

Anonym: Díky.
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!20.12.2001 17:06

Mohli bychom tu vyhlásit anketu o nejlepší melodii nebo píseň, která se kdy v RD objevila. Já osobně hlasuju pro Rimmer Munchkin Song (z Rimmer´s Experience)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...20.12.2001 17:10

Asi ano. I když Ommmm je přece jen umělecky hodnotnější.
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!20.12.2001 17:12

Rimm: "Skvělá píseň!!! Ještě teď mi zní v uších - ómmm ómmm ómmm..."
Kačka Well, I can`t say I`m totaly shocked...20.12.2001 17:24

Já hlasuji pro Clementine nebo Na Ganymede a Titan. V Listrově podání prostě skvost! (Lunar, město sedméééé :)
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!20.12.2001 17:25

A co takhle Tongue Tied?
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...20.12.2001 17:28

Tongue Tied je IMHO moc normální.
Oddjob Hergotkrucifixtyrknundnochainmal!!!!!!!!20.12.2001 17:29

Jojo, třeba se jednou dožiju dne, kdy nejhranější písní na českých rádiích bude " He´s Arnold Arnold Arnold Rimmer...."
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...20.12.2001 17:33

Ano, ten den pojede Satan do práce na bruslích.
DJ Slamák Vault budoucnosti ŽIJE - Ale jakž takž... <:)20.12.2001 17:40

Master of wit and empathy,
His command of Space Directives is uncanny,
How come he's such a genius? Don't ask me...

Počítá někdo hlasy?:)
Setman nechci skončit jako dvoukříďák... - ???20.12.2001 19:09

Lidi, vsechny vas tu moooc zdravim:) ano, sem zpatky:) mel sem ted ooobrovsky problemy, proste mi na nic nezbyval cas, ale uz je vsechno oki. Hmm, mohl by mi nekdo rict jak to dopadlo s tim srazem? uz se domluvilo kdy a kde?
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages20.12.2001 19:26

Rimmer Munchkin song, Tongue Tied, Ohhmmmmmmmm, Ace Rimmer Theme, Odešlas mi v dál, Beránek, Písnička z Pistolníků z Apokalypsy,.... prostě všechny
kůže volodroid20.12.2001 20:05

Zamozřejmě "Jednou budem dál", to je favorit mojí manželky.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...20.12.2001 20:40

DJ Slamák: Master of the wit and the repartee

Setman: Vidíš ten velký nápis v záhlaví klubu? ;-))
DJ Slamák Vault budoucnosti ŽIJE - Ale jakž takž... <:)20.12.2001 20:45

Case: Hmm. O to je to humornější :)
Buchar - www.cervenytrpaslik.cz20.12.2001 20:51

No rozhodne, ted uz mi znama "Little Green Bag". Ta je nej. A za tim si stojim. No fakt.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!20.12.2001 20:51

Kačka, Honny, Rimmer, Case:

Naše "technická skupina" (nebo-li Kanárci - co vám zní lépe) má sraz na Kačerově u fontánky v 19:00, aby jsme mohli vyzkoušet techniku.
V tomto případě podle direktivy 1275 jsou omluvenky nepřípustné a podle direktivy 1279 mám při porušení této direktivy právo vyhodit vás odpadní komorou do vesmíru. Jelikož však nejsme právě na žádné kosmické lodi, bude mi při porušení této direktivy muset stačit vyhození z klubu Kačerov.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!20.12.2001 20:52

Pro ostatní účastníky samozřejmě platí čas 19:45 před fontánkou.
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy20.12.2001 21:09

Ace Rimmer theme i když to je jenom instrumentálka......
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...20.12.2001 21:11

Hadati: Kanárci? Ono to nemá nic společného s pěvecký sborem? ;-)
Buchar - www.cervenytrpaslik.cz20.12.2001 21:14

Nevim, jestli to tu mam uvadet. (http://www2.hku.nl/~wilger/sven/Reservoir%20Dogs%20-%20Little%20Green%20Bag.wav) Jezisi, uklouzlo mi to. :) to je ta pisnicka z Dibbley Family.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!20.12.2001 21:18

Case: Proč ne? Až zjistíme, že to zkrátka nepůjde zapojit a že to nefunguje, tak tě vystrčíme ven před dveře, kde bude čekat dav (rozzuřených) lidí, co chtějí vidět trpaslíka a ty jim můžeš zazpívat :o)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...20.12.2001 21:25

Hadati: No, myslím, že bych jednak nějakou dobu odolal, a druhak, jsme potomky husitů, ne? Co Čech to muzikant :-)))

Buchar: Já jsem tu dával link na MP3 přímo z Trpaslíka, ale tos asi viděl.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!20.12.2001 21:32

Case: Husité taky zpívali a jak dopadli...
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...20.12.2001 21:35

Hadati: No ale většinou to fungovalo, nepřátelé v hrůze prchali ;-)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!20.12.2001 21:42

Case: o tom se přít nebudu, s tím souhlasím. To muselo být vážně strašné u těch Domažlic :o)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...20.12.2001 21:50

Kdoví, jak nakonec vznikla ta písnička o tom, že žádný neví co jsou Domažlice...
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz20.12.2001 23:01
Nejlepší song
Anketa o nejlepší píseň.
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye20.12.2001 23:07

sefinspektore, ktera to je rimmer munchkin song???
a proc tam nejni Eso Rimmer Theme?
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz20.12.2001 23:09
saybye
Rimmer Munchin Song je Rimmerův song z dílu Stesk.
Eso Rimmer Theme tam neni proto, že to není písnička (ale můžu to přidat).

saybye Take me to the Seven Seas of Rhye20.12.2001 23:13

clouseau: dekuju za pouceni
a ten Eso Theme tam prosimte pridej, chci hlasovat :o))
Rozruch Ani nahodou, ty zmetku plechovej!20.12.2001 23:43

Clouseau: a pridej tam pls. i High Noon (Do not forsake me) z Queega.
tuvok07 Jste z kraje Vysočina nebo tam jezdíte? - Pokud ano, pojďte sem!21.12.2001 00:17

Někde jsem tu četl něco o 108. dílu, to se chystají další série?
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...21.12.2001 00:33

Tuvok07: :-)))))))))
tuvok07 Jste z kraje Vysočina nebo tam jezdíte? - Pokud ano, pojďte sem!21.12.2001 00:35

Case: Tak to se tu asi vtipkovalo, co?
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...21.12.2001 00:46

Tuvok07: No přečti si pár příspěvků okolo těch zmínek a jistě pochopíš. :-) Nicméně, kdo ví, další série nikdy nebyly vyloženě vyloučeny, dokonce byly náznaky, že pokud si film povede dobře...
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...21.12.2001 00:56

Tak jsem se kouknul zase po delší době na seznam přihlášených, a dost jsem se lekl...:-)
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye21.12.2001 01:04

case: neboj vsichni neprijdou :o))
saybye Take me to the Seven Seas of Rhye21.12.2001 01:05

tuvok07: no jestli jses clenem nejakeho ochotnickeho spolku, muzes se toho ujmout
Ace Rimmer Říkal někdo, že jsem z kinder vajíčka?!21.12.2001 02:02

Čau šroubi! Zdravim fšechny fandy RD, je to ten nejskvělejší seriál pod sluncem! (I když mi tyhle dvě slova ze začátku nešly moc dohromady.)
Legie Srehtorb Esrever Lanoitasnes Eht21.12.2001 07:27

Já vím,že to není přímo písnička,ale co tak recitál robíků na Hammondky
Legie Srehtorb Esrever Lanoitasnes Eht21.12.2001 07:32

Anóbrž je to má poslední minuta na netu v tomhle roce,přeju všem pohodové vánoce. No a těm, které nepotkám na srazu, taky dobrý rok 002.S těmi ostatními si to vyřídím osobně!!!
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!21.12.2001 07:35
Legie
Nevyhrožuj :o)
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz21.12.2001 08:55
Hadati
Nenašla by se pro mě vyjímka, že bych počkal před klubem. Přijedu autem a za a) na Kačerově se blbě parkuje a za b) auto asi zase odjede, takže by jsme to museli přestěhovat ke Case nebo všechno táhnout pěšky.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...21.12.2001 09:20

Aha, hlavně že jsem si dělal srandičky z Kanárků, ale že sraz je u fontánky jsem si nevšiml, taknějak jsem předpokládal že to bude až u toho klubu.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!21.12.2001 10:34

Honny: mě je to jedno. Já jenom, aby to všichni našli. Kdo si tedy chce dát sraz před Klubem? Honny, Case?
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz21.12.2001 11:09

Já bych byl pro ten klub, klidně tam na vás počkám než dorazíte.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!21.12.2001 11:26

OK, kdo chce čekat před klubem, tak ať tam je v 19:10 (ale ať mi to prosím řekne).
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz21.12.2001 11:28

Hadati: Říkám ti budu čekat před klubem a doufám, že nebudu potrestán dle citovaných direktiv :-))
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...21.12.2001 11:31

Mě osobně je to celkem jedno, já si jen nevšiml toho kde ten předsunutý sraz je, a automaticky jsem usoudil, že přímo tam. Sice nevím kde to je, ale předpokládám, že bych to našel, když nastuduju mapu. Já budu mít 'auto' taky, jak jsem říkal, takže to stejně budu muset hledat tak jako tak. Možná bych mohl přijít k fontánce a kdo by měl odvahu sednout do mého luxusního vozu se mnou u kormidla, nemusel by šlapat pěšky - nevím jak je to daleko.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!21.12.2001 11:34

Kousíček - pět minut pěšmo (stejně se tam nedá nikde přímo zaparkovat).
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...21.12.2001 11:44

Aha. Možná si to tam zajdu 27. omrknout cestou z práce, abych věděl. Tak teda u fontánky, no.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...21.12.2001 15:19

BTW, It's the final countdown! :-)
Kačka Well, I can`t say I`m totaly shocked...21.12.2001 16:11

Ja se taky hlasim na 19:10 pred klubem. Pokud budu mit ten odvoz. Pokud ne, s dovolenim angazuji luxusni vuz s Casem u kormidla :)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...21.12.2001 16:15

Kačka: Dobře Ti tak! :-)) Budeš nějak na netu pro případnou domluvu?
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy21.12.2001 16:51

Máte už nějak spočítanou celkovou účast? docela by mě to zajímalo... :o)))
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...21.12.2001 16:56

Lokutus: Tak se koukni na prezenčku na cervenytrpaslik.cz a polije Tě horko! :-)
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy21.12.2001 17:16

Case: JAU!!!! :o)))) jenom mě docela zajímá, jak se to tam všechno naskládá... :o)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!21.12.2001 21:00
Lokutus
Nebuď naivní, pochybuji, že nás tam přijde 40 natož 50.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!21.12.2001 21:01

ale i tak nás bude hodně. My kluci a holky z trpaslíka.
tuvok07 Jste z kraje Vysočina nebo tam jezdíte? - Pokud ano, pojďte sem!22.12.2001 00:33

Case: Mě se nechce listovat o těch x-set příspěvků zpátky - když tak pls. do pošty....
Setman nechci skončit jako dvoukříďák... - ???22.12.2001 13:58

Hmmm, mi pripada ze ste se od casu Pruvodce celkem este vic rozjeli...:) PLs, na sraz prujdu samozrejme na 100% a mozna sebou budu brat i 1-2 kamose.... Proste, podavam si zavaznou prihlasku:) jj, mimochodem, na Kacerove moc casto nejsem, kde je tam ta fontanka?
bundaboy vše jde změnit za 24 hodin - ženatý se závazky22.12.2001 14:03

Bude nekdy RDW na DVD? :)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík22.12.2001 16:39

Mam snad hlavu ve tvaru legracni kostky ledu?
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz22.12.2001 18:04
Anketa
koukám, že zatím vede Rimmer Munchkin Song...to chcete říct, že se vám snad moje oblíbená Clementine nelíbí ?! :)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík22.12.2001 18:40

Jo... ? :o) To snad nikdo rict nechce, ale kvalita Rimmerova prednesu je asi vetsi nez Listerova.
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy22.12.2001 19:17

a co teprve "na titan" nebo jak se to jmenovalo? myslím, že ot byl díl Sebevědomí a Mindrák...
K5 je prostě z kreteni.cz - já za to nemůžu!22.12.2001 19:54
upoutávky
arlene (16.12.2001 20:22): no vida, tak přece něco takového existuje. Takže je to doufám jen otázka času, než se mi to dostane do pazour :-)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...22.12.2001 21:17

Kohy: Máš už ověřené, kdo zpívá Rimmer Munchkin Song?
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz22.12.2001 22:10

Kohy: Listerův pěvecký výkon je, a přiznejme si to, uchvacující. Na Clementine je nejlepší text. Je tak krásný, milý, vřelý, ale ze všeho nejvíc krásný.

Lokutus: asi máš na mysli Na Ganymede a Titan, která v anketě je
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...22.12.2001 22:13

Clouseau: A v neposlední řadě je krásný.
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy23.12.2001 14:37

Clouseau: Jo, to jsem myslel, akorát jsem nevěděl, jak se to jmenovalo a navíc to znám jenom z dabingu..: :o(
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík23.12.2001 17:29

to Case: Zatim nebyl na overovani cas, ale zacinam byt cim dal tim vic presvedcenej, ze to byl Goodal sam...
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...23.12.2001 17:35

Kohy: Aha,chápu. Jen jsem se ptal, jsem zvědavej.
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages24.12.2001 00:25

Dost dobrej díl, škoda že poslední :-((

"Have a nice period"
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...24.12.2001 00:26

Tak nám zabili Ferdinanda.
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages24.12.2001 00:28

Jenom sympaťáci umírají mladí
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík24.12.2001 00:29

THE SMEG IT IS!
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages24.12.2001 00:32

Zaslech´ jsem někde, že děj filmu se odehrává před seriálem? Co je na tom pravdy? Jak by tam pak mohl být Kryton a hlavně kocour?
---
Mám nový titulek
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...24.12.2001 00:35

Viky: Ten Tvůj titulek vyznívá jako že je dostanu z Tvých stránek :-)
Rozruch Ani nahodou, ty zmetku plechovej!24.12.2001 00:39

Dej filmu by mel byt umisten do prubehu serialu... na to sem zvedavej.
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages24.12.2001 00:42

Case - to je možný :-))
Rozruch - a že na ten děj filmu nikdy nevzpomínali ? :) (ale možná to bylo bez vzpomínek na události, které se ovšem nikdy nestaly a protože se to nestalo, nebudeme si to pamatovvat...)
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil24.12.2001 22:55

Lidi uz vam nekdo rek, ze ste hrozne ukecany. Na "chvili" se otocim a uz je tu 500 novych prispevku, trvalo mi hodinu nez jsem se tim prokousal.
Jinak co jsem se docet-
Sorry, ale Rimmer Munchkin song je opravdu nejlepsi, a ten kdo to tvrdi opak, to sice tvrdit muze, ale keca blbosti.

Jak vidim tak objednavku Vindaloo ( i kdyz jsem si ho tak krasne prelozil, vid Casi :-)) jsem prosvih. co se da delat.

V Praze se absolutnolutne nevyznam, se svym orientacnim smyslem Slepeho krecka jsem byl schopen ztratit se v okolí Václaváku ( kdo ma sakra vedet, kde je ulice "V jámě" - na mape neni videt...) Trochu spoliham na to, ze me ta fontanka baci pres nos, pripadne ze to ucini mnozstvi lidi v okoli.
Jak velky mnozstvi tam bude nemam tuseni - ale pochybuju, ze prijdou vsichni co se prihlasili. Znam svoje akce - pozvu jich 20, slibi mi ucast 10, prijdou 3. To jsou lidi ( nebo ze by to bylo mnou? ) jinak ja vezu jeste kamose, ktery je velkej fanda RD ale net nema, takze se nemoh prihlasit.

Planuje se anketa - Nejlepsi epizoda z komplet Trpaslika? ja bych ji udelal hned na srazu - kdyz jeste ty dily budou v zive pameti. Ne, ze bych lobboval, ale Stasis Leak - Skvira ve stazi nema konkurenci...

Pro ty, co to ctou jeste dnes - Stastne a Vesele. Pro ty ostatni taky.

Phil
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík24.12.2001 22:59

Ja myslim, ze az skonci hlasovani o osme serii, ktere jeste nejede, tak vsechny epizody, ktere zvitezily ve svych seriich svedou boj o nejlepsi vubec. A myslim, ze Skvira ve stazi nevyhrala ani v 2. serii, natoz celkove :o) Ja myslim, ze Polymorf to asi jisti ;o)
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz24.12.2001 23:17
Anketa
Až skončí anketa o nejlepší díl osmé série, bude následovat anketa o nejlepší díl celého seriálu, do níž budou nominovány díly, které zvítězily v předchozích anketách.
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík24.12.2001 23:24

Vidite, my z tymu cervenytrpaslik.cz sme jako spojeni pupecni snurou :o)))))
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...24.12.2001 23:58

Anebo schizofrenní :-P
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík25.12.2001 00:15

Rasputine, velmi se na tebe zlobim!
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages25.12.2001 00:17

Co děláš? Kradu ti hranolky!
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil25.12.2001 09:52

To neni fair, kdyby byl Stasis Leak kdekoliv jinde ( krome II. a III. serrie ) musel by vyhrat. Kdo to vyhral ve II. ? Queek? toho bych jeste jako konkurenta bral, ale ostatni... :-(
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz25.12.2001 11:34

plcarrot: ve 2. sérii vyhrála epizoda "Lepší než život". A že to není fair ? No moc ne, ale na druhou stranu je to zajímavější a nebudeme přece dělat anketu s 52 položkama :)
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o25.12.2001 12:42

na tom něco bude...lenost :p
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz25.12.2001 12:47

nemrpus: to je otázka několika minut, spíš jde o přehlednost. Berte to jako sport - některé díly se zkrátka probojovaly ze skupin do play off :)
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o25.12.2001 12:52

a no jo :)
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!25.12.2001 13:00
anketa
Tak má maminka smůlu s Kassandrou :)) Nepustilo mě to hlasovat dvakrát.
anonym 25.12.2001 13:11
plcarrot
neboj,Vindaloo ti dám ochutnat,budeš mi dělat kanárka :))
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!25.12.2001 16:34

ten anonym jsem já,nějak se mi to podařilo odhlásit,tak abys vedel u koho se máš hlásit :))
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz25.12.2001 16:44

arlene: maminka má holt smůlu, kdyby mohl každý hlasovat několikrát...nebuďme naivni :)
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!25.12.2001 16:45

chápu ,nerada ale chápu
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz25.12.2001 18:10

arlene napsala jubilejní 1500. příspěvek
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages25.12.2001 18:40

Lepší než život? To jsem ještě nehlasoval já. Co moje oblíbený "Díky za tu vzpomínku" a "Queeg" :-(
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík25.12.2001 19:18

Kazdy mame neco oblibeneho, ale vitezem bude jen ten, ktery bude nejlepe podvadet ;o)
To by mohla skoro byt Rimmerova direktiva :o)
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o25.12.2001 23:13

to je fakt :p
Lucifer zabít krtka! - Infernal machine26.12.2001 01:13

ZASADNI PREVELIKY P R U S E R !

Nenahral jsem si posledni 2 dily! Kua! Teda-vse OK, video nastavene kazeta v nem-jen MALY detail-ne MOJE kazeta a tuplem ne uz kazeta s dostatkem free mista! Takze jsem nejen znamemu premazal konec jeho kazety ale nenahral ani 1 z tech poslednich 2 dilu!

H E L P!

...Kohy kdyz ehm - budu hodne skemrat - ze bych ti dal moji kazetu a hodil bys mi na ni ty 2 dily? ;o)
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy26.12.2001 10:53

Lucifer: Opakujou ti to v pátek kolem poledne, tak proč tak plašíš??

Jinak nejlepší díly jsou IMHO: Queeg, Roztavení, Jenom sympaťáci,Díky za tu vzpomínku, Polymorf, DNA.
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík26.12.2001 11:37

Není to snad symbolické?
Poslední zjevení Trpaslíka na ČT na příštích, počítám, 10 let, přesně v den, kdy bude zatím největší session fandů RD.
Lucifer zabít krtka! - Infernal machine26.12.2001 13:47

LOKUTUS jo, uz vim-nejak me to zmatlo kvuli zasr.... vanocum, ze to opakujou v patek. Ad. nejlepsi dily-souhlas + backwards ;o)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...26.12.2001 14:58

Rimmer: Já bych s tím největším tak nepospíchal :-) Sice je přihlášeno asi tisíc lidí, ale je fakt co tu několikrát padlo - z pěti přihlášených obvykle přijde tak možná jeden, že jde zrovna okolo.
Lucifer zabít krtka! - Infernal machine26.12.2001 15:31

Ja bych sice taky rad prisel ale jednak nesnasim cestovani a druhak nesnasim masove akce - takze si to uzijte, verim ze to bude skvela akce-ale ne pro mne :o)
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík26.12.2001 16:00
Case
To máš pravdu. Minulý sraz byl na Raukonu. Přihlášeno bylo asi 20 lidí. Přišel jeden.
I tak je 1000/20 docela slušný číslo...
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík26.12.2001 16:00

Lucifere, ne, ze bych te lakal, ale ja jedu s kamaradem autem... je to lakava nabidka! Jen pojed!
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík26.12.2001 16:03

Rimmsy na plátně! Jak můžeš tomuhle odolat?
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy26.12.2001 16:20

Lucifer: Jo přijeď... aspoň pro jednou.. já jsem byl taky na Rauconu jenom jednou a bohatě mi to stačilo na celý zbytek života, ale doufám, že tohle tak děsivý nebude.... :o)
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík26.12.2001 16:26
Lokutus
Co bylo na Raukonu tak hrůzostrašnýho?

Mimochodem - ty variabilní ikonky jsou šílený. Nějaká krize osobnosti? Já vás pak vůbec nepoznávám...
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík26.12.2001 16:32

On ma furt sok z toho rocniku, kterej byl pred rokem, ale ja ti Lokutusi rikam, ze letos bys nemoh rict ani... to slovo jeste nevymysleli, ale nemoh bys ho rict, to ti rikam!
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy26.12.2001 16:35

Kohy: Bylo to tak hrozný, nebo se to zlepšilo?

Rimmer: No čekal jsem, že tam snad nějak zapadnu... mám rád Star Wars a tak jsem si myslel, že se tam s někým bude dát mluvit, ale nakonec jsem půlku času mluvil s rrichterem o soundtracích a zbytek jsem strávil u Robertových skvělých přenášek nebo na videu, protože takovýhle seskupení cvoků jsem nikdy neviděl...
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík26.12.2001 16:50

Me se to tam letos fakt moc libilo - bylo to skvele zorganizovany, super jidlo, plny trpaslikovsky sal a vubec - vsechno na super urovni.
Star Warsaky sem moc nebral, pac sem se na SW dival naposled asi pred 10ti lety, takze sem si s nima nemel co rict, ale o RDW sem se vypovidal do syta a zvedel sem kolikrat az neuveritelne prekvapivy veci...
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík26.12.2001 16:54

Třeba že Star Trek kopíruje Trpaslíka...
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík26.12.2001 16:59

:o) No, to taky... ale mel sem na mysli, ze sem treba videl na vlastni oci cloveka, kterej zpusobil, ze nemame u nas i preklady trpaslikovskych knih... pekna historka.
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!26.12.2001 17:37
Kohy
a zmlatil si ho ?
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy26.12.2001 19:05

budiž mu země lehká!! :o)
Setman nechci skončit jako dvoukříďák... - ???26.12.2001 22:03

jj, pls, stim srazem... do kolika pocitate ze to tak bude? Problem - jaxi este nejsem dost stary na vlastni auticko, takze jsem zavisly na metru... nemohl by me nekdo hodit (kdyby to koncilo pozdejc) domu v noci autickem na Prosek??? Kdyby nahodou jel taky:) A jeste, na Kacerove se fakt moc nevyznam, ale snad tu pitomou fontnku najdu, dyztak dorazim az rovnou do klubu... Hmmm, mame ho pronajmutej celej, nebo se budem mackat s nevericima?
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík26.12.2001 22:23
Setman
Bude to končit tak pozdě, až z toho bude brzo. Můžeš jet ranním metrem.
Bismarck už nikdy se nebudu hádat s Jarodem... - Osobní stránky26.12.2001 22:27
cituji mrzouta :
nemám rád Kochanskou.
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz26.12.2001 23:21

Pro fajnšmekry: obaly na trpaslíkovské VHS
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages27.12.2001 01:45

Posílal jsem Kohymu obaly mojí vlastní výroby - velmi kvalitní na jeho 3CD. Můžu vám je poslat.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!27.12.2001 07:37
Setman
Máme zamluvený salónek pro 50 lidí, kde nebudou jiní než trpaslíkovští. Kdo bude chtít, může si jít trsnout vedle na diskotéku. V salónku máme dovoleno být do 7 hodin a potom se můžeme přesunout na diskotéku, kde můžeme být do 12. Diskotéka se zavírá v pět ráno, takže tam potom budeme sami.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...27.12.2001 07:45

No já jsem moc zvědavý jak to dopadne.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!27.12.2001 07:46

To já taky a doufám, že dobře.
anonym 27.12.2001 09:12
crome
a nejni to kratky do 12,00?jestly dobre pocitam 52 dílu krát cca +-30= 26 hodin nebo nee?
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...27.12.2001 09:24

Crome: To si ještě myslím povíme ;-). Kdysi jsem absolvoval maraton Twin Peaks a přiznám se že jsem hezkých pár dílů někde uprostřed už vůbec nevnímal.
anonym 27.12.2001 09:35
crome
no na twin peaks maratonu jsem byl taky a kdyz sem jel po tom dni domu tak to byla zajimava cesta.Vypila se ale spousta kafe.Hele da se to zvladnout teda az na ty halusky pred usnutim))
Lucifer zabít krtka! - Infernal machine27.12.2001 11:46

KOHY/LOKUTUS-fakt dik za pozvani, ale realne e-e, ja jsem divnej fogl, ja se citim blbe uz i v preplnene mestske a ne to na nejake akci kde bude-no, kdyz to beru strizlive-radove nejaka ta stovka lidi... Uzijte si to - urcite to bude super... (jen me mrzi to kure vindaloo...to bych fakt mohl ;o)) )
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...27.12.2001 11:59

Lucifer: Jsi můj člověk, já se taky budu cítit hrozně. Alespoň nás bude víc! ;-)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!27.12.2001 12:01

Case, Lucifer: a co myslíte, že já? Mě dělá problémy seznamovat se s lidma. A teď se najednou budu představovat bůh ví, kolika lidem :o)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!27.12.2001 12:02

Lucifer: tak to asi moc střízlivej nejsi :o) Pochybuji, že nás tam přijde více jak 40.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...27.12.2001 12:03

Hadati: No, koukám že to bude povedená akce :-)))))
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!27.12.2001 12:05

Case: já si taky myslím, že bude legrace. Hlavně když si budu moci k ikonkám přiřazovat i xichty :o)))
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...27.12.2001 12:11

Hadati: Výstižně řečeno :-)) Aniž bych se samozřejmě chtěl někoho dotknout :-)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!27.12.2001 13:29

Case: stačí když na ně budeš vytřeštěně hledět :o)
Lucifer zabít krtka! - Infernal machine27.12.2001 13:35

cca. jako Rimmer v tom dile ...sakra..."dira ve stazi" nebo tak nejak - "Ja vim kdo jsi! Ty jsi houba!" .o))
anonym 27.12.2001 13:38
crome
tak se nebude nikdo predstavovat a kazdej si najde kousek nekde stranou od ostatnich a bude to))))))
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy27.12.2001 18:13

Nemohl by jste sem někdo hodit, kdo všechno má objednané kuře vindaloo, jenom abych věděl - jestli jste na mě nezapomněli a myslím, že nejsem sám, koho by to zajímalo...
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...27.12.2001 18:44

Tohle jsem měl psáno já.

Hadati
Case
Arlene
Lokutus
Clouseau
Saybye
Buchar
Legie
Rimmer
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy27.12.2001 19:11

Díky, už se těším.. :o)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík27.12.2001 19:44

Byl jsem jako vzdy neomylne zrazen prateli, kteri jsou cituji: v Alpach, na Slovensku a na Sumave, takze z jihu dorazim asi uplne sam... Kdyby se nasel nekdo ochotny jet se mnou (abych se nebal), tak bych byl moc rad...
anonym 27.12.2001 19:56

Zdar, hele jakej vlastne bude program na tom srazu zejtra ? :)
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages27.12.2001 20:03

Užijte si to tam a nezapomeňte pak poreferovat. Jestli tam neuhoříte skrz to vindaloo.
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o27.12.2001 20:07

jo, referujte :)
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy27.12.2001 20:23

doufám, že bude nějaká reportáž a fotky na cervenytrpaslik.cz
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz27.12.2001 20:36

"Všechno bude, perspektivně všechno bude !" (Bílá paní)
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil27.12.2001 21:10

Lucifer: Škvíra ve stázi!!! :-)
Kohy: Nejedu z jihu, ale z Plzně. Pokud by jsi měl - čirou náhodou - cestu kolem tak napiš - p.l.carrot@podvodnik.cz. Kamr8dem jsem bzl yrayen take, takye takz cestuju sam. Jen by mě zajimalo ,jak se dostanu v sobotu domu:-(. Mam to chapat, ze to konci vyhledove kolem 7 hodiny ranní?
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil27.12.2001 21:16

jak se tak na to koukam, byl jsem zrazen i klavesnici :-)
BTW: prave jsem se probiral mapkou ktera je ma trpaslikovi, a nejak se v tom nevyznam. Autobus sice prijizdi uz v 1900, takze doufam ze stihnu sraz, protoze jinka bych se octl uprostred divneho kraje - co znamena ta pistole na mapce?
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...27.12.2001 21:17

Jestli po mě někdo chcete něco kromě kabelů k videu a přepravy po Praze, tak máte během tohoto večera poslední šanci mi to sdělit. A jestli někdo máte kontakt na Kačku tak zjistěte jak to má s tím odvozem a kdyby potřebovala, tak jí a) řekněte ať si přečte poštu, nebo b) řekněte můj mobil, kdo ho znáte, c) to vyřešte nějak operativně. Každopádně tohle mi stačí vědět až někdy do zítřka do večera.
Dik.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...27.12.2001 21:17

plcarrot: Popraviště.
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil27.12.2001 21:28

Case: to nezni moc povzbudive
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...27.12.2001 21:36

Plcarrot: A joke. (doufám že Ti to došlo i tak).
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil27.12.2001 21:38

jo, diky za upozorneni :-)
Ale vazne, ma to nejaky zvlastni vyznam?

Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík27.12.2001 21:40

Pres Plzen fakt nepojedu ;o) Uvidime se az u fontanky ;o)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...27.12.2001 21:47

plcarrot: No sorry, já pro jistotu, lidi mě občas chápou špatně. Vážně? Co Policie?
anonym 27.12.2001 22:31

Toto je volani o pomoc. Jsme tu novy

Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages27.12.2001 22:34

My tě tady rádi vidíme (citát - Samotáři)
To je frajer! (citát Red Dwarf)
Vítej (citát - Viky :)


Čau a dej si nějakou Árnýho ikonu (těch už je tu asi 7 :-) )
Kačka Well, I can`t say I`m totaly shocked...27.12.2001 22:36

Uz se tesim. Dorazim pred klub jak bylo domluveno a beru i kamosku.

Case: vpoho, tve cislo mam kdyby neco, ale to video neni tak tezke, takze ho beru s sebou zitra do prace a dotahnu ho tam.

Tak zatim :)

Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík27.12.2001 22:38

Ale dulezity je, kdo ji tu mel hned jako druhej! JA!
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...27.12.2001 23:33

Kačka: Tak fajn. Jak chceš, samozřejmě se nechci vnucovat.
Setman nechci skončit jako dvoukříďák... - ???28.12.2001 00:06

hmm, pls za par hodin zacina sraz!:) se tesim jako malej Jarda Čech. Kdyz uz se bavite o tom odvozu, jaxi nebudu moci zustavat az do rannich hodin, protoze v 7 rano v sobotu odjizdim na Moravu:) takze nemoh by me nekdo hodit domu, aby jsem byl tak ve tri na Proseku? Jestli ne, neni problem ale budu muset odject poslednim metrem, coz se mi moc nechce:(
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...28.12.2001 00:09

Setman: To se dořeší na místě.
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy28.12.2001 00:32

Za kolik je prosím vás to kuře Vindaloo?
Buchar - www.cervenytrpaslik.cz28.12.2001 00:45

Tak ja uz jsem 12 hodin v Praze. Snad najdu tu fontanu nebo co.
Kačka Well, I can`t say I`m totaly shocked...28.12.2001 00:47

Tu minout nemuzes, takovou uzasnou socialistickou skulpturu neprehlednes...

Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages28.12.2001 01:26

Tak se tam dneska mějte.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!28.12.2001 07:50

plcarrot: jak říkal Case, ta zbraň znamená policejní stanici. Takže kdyby jste se ztratili...

Lokutus: na seznamu objednaných kuřat vindaloo ještě figuruje plcarrot a Honny.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!28.12.2001 07:52

Nemáte někdo kontakt na Rimmera? Má přinést kazety a ještě se mi neozval do pošty.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!28.12.2001 07:52

Lokutus: tu cenu se pokusím ještě před obědem zjistit.
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil28.12.2001 10:13

Kohy: Skoda... za pokus to stalo, ne?
Case: V pohode, to jsme dva. Policie mne opravdu nenapadla. To je holt ta inteligence pod bodem mrazu.
Hadati: Diky za zarazeni do seznamu. Lepe receno - ted ti dekuju, v jaky nalade budu po pozreni toho kurete ti zarucit nemohu.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!28.12.2001 10:13

Clouseau sliboval nějaké prášky na dobré zažívání :o)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...28.12.2001 10:25

Přesněji na trávení :-)
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy28.12.2001 10:38

A k ruce malej hasící přístroj.....

Hadati: Já s sebou případně všechny svoje kazety vezmu, takže to nebude problém...
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...28.12.2001 10:40

Fenomén samovznícení?
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...28.12.2001 11:04

Tak jsem se právě dozvěděl, že někteří z přihlášených si vůbec neuvědomili, že je sraz dneska a vyloženě je to zaskočilo :-))
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!28.12.2001 11:07

A kde ses to dozvěděl?
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...28.12.2001 11:16

Když jsem posílal SMSku s domluvou na večer :-)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!28.12.2001 12:03
Case
Byl ses včera podívat na fontánku?
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy28.12.2001 12:03

aha, tak doufám, že nás tam bude víc než 3... :o)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!28.12.2001 12:09

Neboj, jen kanárci mají pět členů, a ty si šestý...
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy28.12.2001 12:10

A přijde i Smrťák? :o)) toho mám z kanárků nejradši.... :o)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!28.12.2001 12:11

Ten se už včera praštil o rám dveří a pořád se ještě neprobral z bezvědomí :o)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...28.12.2001 12:19

Hadati: Uvíznul jsem přes dvě hodiny navíc v práci, takže jsem zamířil rovnou do přepravních systémů, které mě dopravují domů. Holt budu muset trefit naostro :-)
Legie Srehtorb Esrever Lanoitasnes Eht28.12.2001 12:26

Je to k nevíře,ale za 20min odjíždím na sraz.Je ještě někdo takový blázen,že pojede z jižní části JM kraje? Těším se!!!!
Mimochodem,jelikož vláček dojede poněkud brzo,nebude vadit,když se připojím k první skupině?
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz28.12.2001 12:28

Legie: já myslím, že ne.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!28.12.2001 12:30
Legie
Mě to vadit nebude. Jenom doufám, že takový nápad nebude mít každý druhý :o)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!28.12.2001 12:31
Legie
Stejně se stavím u fontánky, kvůli Rimmerovi, takže se tam setkáme. Jak tě poznám?
Legie Srehtorb Esrever Lanoitasnes Eht28.12.2001 12:32

Stopatnáctikilový dvoumetrový milý chlapec.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!28.12.2001 12:33

zvl. znemení? Nosíš rádiovku nebo lenonky?
Legie Srehtorb Esrever Lanoitasnes Eht28.12.2001 12:34

Obé. Plus patnáctky boty
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!28.12.2001 12:36

teď to myslím vážně. Takže mám hledat toho největšího v davu?
Legie Srehtorb Esrever Lanoitasnes Eht28.12.2001 12:37

Sám bych se charakterizoval jako smaženkový sendvičák s chilli a čatní
Legie Srehtorb Esrever Lanoitasnes Eht28.12.2001 12:39
Hadati
Neboj,ty si myslíš že u fontánky bude narváno? Ale pro jistotu:kromě těch lenonek a rádiovky platí všechno,dále červenomodrá bunda,bradka a pravděpodobně cigareta v tlamě
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...28.12.2001 12:39

No nejsem si úplně jistý, co by dav hledal v sedm večer na Kačerově...;-)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!28.12.2001 12:40

Ta fontánka je běžné místo pro schůzky, takže tam je vždycky dost lidí.
Legie Srehtorb Esrever Lanoitasnes Eht28.12.2001 12:41

Takže v 19.00 u fontánky.Zavřete oči-odcházím na vlak
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!28.12.2001 12:43

tak zatím čau
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík28.12.2001 14:38

S VHSKama se nikdo tahat nemusíte. JIž jsem v Praze, mám je s sebou a je na mě spoleh jako na odhad v opravně aut.

S tou fontánkou to bude horší. Pokud mi něco chybí, pak je to orinentační smysl...

Hadati: Při nejhorším ti cinknu.

Taky se těším jak malej Arnold.
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz28.12.2001 14:43

Rimmer: Jestli jsi někde kde se vyznáš, můžu se pro tebe stavit, povezu to plátno.
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy28.12.2001 14:44

Pokud mě paměť a moje orientační smysly nepletou, tak ta fontkánka je přímo když vyleze po schodech z metra a kdyby jste šli tak 3-4 metry dopředu, tak skončíte přímo v ní, ale nejlepší bude se orientovat podle davu, protože doufám, že se tam sejde víc lidí, jinak nemáte někdo mobila pro případy nejvyšší nouze?
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík28.12.2001 14:47

Já se nevyznám ani u sebe doma.

Snad mě k fontánce dovedou pražští trpaslíkovci. Dík za nabídku.

Budete mít nějaké poznávací znamení? Abych neslovil třeba někoho, kdo tam čeká na rande... Já budu mít H.
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík28.12.2001 14:48

Co si vůbec všichni nadiktovat vzájemně čísla?

Já začnu: 0723 204 357
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy28.12.2001 14:57

Rimmer: mě rozhodně nikdo nemůže přehlídnout pro orientaci se můžete kouknou na tohle foto, ale nechci vás děsit http://mujweb.zabava/lokutus/foto.jpg případně můžete zkusit i foto 2 - foto 4 - ale pouze na vlastní riziko...

Já: 0605 406 099
Ticho Já nechci bejt Duane Dibbley!28.12.2001 15:24

A nebude vám na vašem srazu fanatických nadšenců vadit jeden malý nepřihlášený nefanatik?
crudo vzít tak do dlaní varlata vašeho psa... - crudo.cz28.12.2001 15:28

tyvole, zajimalo by me, jestli neusnu uz pri druhym dilu, ale teshim se jak nadrzenej rimmer dve minuty pred jistou smrti na Kochanskou :)
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík28.12.2001 15:31

Taky se bojím, že lidi začnou brzo odpadávat. Vždyť ve 23:00 bude odvysílaná teprve I. série.

Zkrátka se nebudeme nalévat alkoholem ale kofeinem (jedem dle chuti).
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...28.12.2001 15:35

Já doufám že se mi dnes jako obvykle chce spát jen přes den :-)

Ticho: Já bych myslel že klidně.
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík28.12.2001 15:43

Já jsem taky nějak unavenej. No, jak říkám, 3 litry Coca Coly to spravěj. (Já miluju ovocné nanuky a Coca Colu.)
crudo vzít tak do dlaní varlata vašeho psa... - crudo.cz28.12.2001 15:43

Rimmer: ja to vydim spis na placatku, ale proti gustu zadny disputat =)
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík28.12.2001 15:51

To znám. Trochu bych se napil...
Ráno bych se dokoulel k zrcadlu a udělal bych...

Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...28.12.2001 15:52

Krom toho, co bysme dělali s tím dopravním kuželem?
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík28.12.2001 15:55

Bez takovýho kuželu se pořádně nevyspíš!
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...28.12.2001 16:37

Tož, těším se na vás.
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík28.12.2001 16:55

Mimochodem Zombo bere videokazetu Smeg Up.
To by mělo být nějaké prémiové video. Je to v angličtině. Nevím, o co jde, ale jsem na to dost zvědavej...
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík28.12.2001 17:02

Jenom se bojím, aby diskofïlové nedělali moc velkej kravál a aby nás nechtěli moc brzo vyhodit.
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy28.12.2001 17:08

Rimmer: doufám, že tam bude i nějakej pěknej zvuk, když tak to taky pěkně ohulíme,ne? :o)

Jinak mám podezření, co by to SMEG UP mohlo být, ale radši si to nechám pro sebe, abych nezkazil případné děsivně šokující překvapení.. :o)
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil28.12.2001 17:09

No tak ja letim na autobus. Doufam, ze se tam nejak najdeme. Jinak jak ostatni rikaji ja jsem v davu neprehlidnutelny, vetsina skolnich vyprav si mne bere jako orientacni bod. Dva metry s brejlema. osklivejsiho nenajdete, a najdete-li, nasli jste mne. Zdravim Phil
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy28.12.2001 17:20

plcarrot: Ale najdeme - počkej až uvidíš mě.. :o)) tak zatím lidi! :o)
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz28.12.2001 17:51

Takže já taky vyrážím. S kanárky se těším za hodinu a s ostatními za dvě. Budu ten obtloustlý brýlatý stařík. Poznávací znamení dlouhá úzká bedna v jedné ruce a malá hranatá v druhé.
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy28.12.2001 17:52

tak to já mám ještě hodinu a čtvrt čas.. je tady vůbec někdo? :o)
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík28.12.2001 17:58

Já.
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík28.12.2001 17:59

Pochlub se. Co myslíš, že je ten Smeg Up?
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy28.12.2001 18:03

Rimmer: dobře, prozradím ti teda mou teorii - stejně tady už nikdo kromě nás není, ale IMHO bych řekl - jestli to náhodou není ten amerikánskej remake.. :o)
to by ale byla fakt děsivá představa!! :o))
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík28.12.2001 18:05

Díky Bohu je tvá teorie mylná.
Budou to spíš gagy ze zákulisí a vybrané scény.
Viděl jsem obal videokazety na netu. Jsou tam "naši hoši", ne amíci.
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy28.12.2001 18:14

FAKT!?? Tak to se na to už moc těším! konečně je taky uslyším v originále! :-) odkud jedeš ty?
anonym 28.12.2001 21:01
Pokračování trpaslíka
Lidi ... dneska sem opět viděl konec červeného Trpaslíka (mám CD) a chci se zeptat: OPRAVDU NEEXISTUJE POKRAČOVÁNÍ???? další díly nebo film .... protože je to super seriál a byla by to škoda .. jo a dneska sem nemohl přijít .. jsem z Opavy .... :-(
DeeX 28.12.2001 22:55

Jo asi tak .. neco jako 9. serie. Vážně ne??:o(( Slišel sem něco vo američanech, že na to navázali.. nemá někdo nějaký podrobnější informace???
K5 je prostě z kreteni.cz - já za to nemůžu!29.12.2001 00:54
sraz
Tak doufám, že sraz už běží na plné obrátky a zítra, vlastně dneska se dočkáme fešné reportáže! :-)
anonym 29.12.2001 01:25
Sháním CD s Red Dwarfem
Tož chalani určitě tu někdo má CD s kompletním Red Dwarfem. Koupím. Můj email: giacometti@seznam.cz
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages29.12.2001 02:19

Tak jak bylo?
***
gotroch: Mám, ale vrchní dealer je Kohy, na toho se obrať
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy29.12.2001 07:13

deex: není to pokračování ale spíš vyloženě hnusnej remake...
tady máte tým americkýho prscaslíka, jak to taky někdo chtěl na srazu...

Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages29.12.2001 11:05

To už tady bylo.

A jak bylo na srazu?
anonym 29.12.2001 12:29
ANT Z Pro anonym z Opavy
Hej kámo ,jsem taky z OPavy , ozvi se mi na www.Antzzz.@quick.cz Dík
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!29.12.2001 12:30

Na srazu to bylo perfektní. Bylo tam něco přes třicet lidí. Z toho sem si zapamatoval jen několik lidí. Bude to chtít brzo zase sraz, abych si pořádně upamatoval ty zjevy :o)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!29.12.2001 12:31

Jo a dohodli jsme se tam, že se pokusíme vytvořit oficiální fanklub Red Dwarf. Jinak ti nejodolnější tam vydrželi až do sedmi ráno.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!29.12.2001 12:32

Jinak bych řekl, že všichni ostatní spí nebo se teprve probouzí. Já ještě nešel ani spát :o) a jen tak se asi nevyspím.
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy29.12.2001 12:39

I am Up! právě jsem se probral a bylo to celkem fajn, i když jsem si byl schopnej zapamatovat taky jenom asi 4-5 lidí... :o(
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!29.12.2001 12:48
Lokutus
Já si dokážu vybavit tebe, sebe :o), Kohyho, Legii, Rimmera, Rimmerovu ségru, Arlene, Kačku, Case, Clouseaua, Setmana, Honnyho, Jardu (fotograf z Mladého světa :o) ) a to je asi tak všechno.
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages29.12.2001 13:03

DOufám, že budou fotky na www.cervenytrpaslik.cz
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!29.12.2001 13:09

Nějaké fotky by měli být. A možná, že budou i nějaké fotky v Mladým světě...
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz29.12.2001 14:12

Na fotkách se už pracuje, ale nechte mě alespoň rozkoukat. Jo Kačka dorazila domů v míru a pohodě.
anonym 29.12.2001 14:12
Nova serie
Bude naka nova serie?KDY???
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages29.12.2001 14:16

Po filmu snad, ten bude příští Vánoce
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o29.12.2001 14:21

anonymům se neodpovídá, ti už se nikdy nevrátí pro odpověď :)
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!29.12.2001 15:29

Bylo to báječné,báječné,báječné!!!Ještě teď mám před očima vaše úžasné,přátelské tváře. Nebyla jsem nejstarší !!!!!!!!
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...29.12.2001 15:49

Já zase ještě teď slyším to úžasné, přátelské tuc-tuc-tuc-tuc...:-))
Rozruch Ani nahodou, ty zmetku plechovej!29.12.2001 15:50

Squelyyy!!! Sem trozku tuzsi, ale ziju. BTW. Omlouvam se plcarrotovi, ze sem ho sepsul za vindaloo napad - kdyz si to tak vezmu zpetne, tak to nebylo tak hrozny, naopak (hlavne ted, kdyz se mi aspon castecne vratila chut).
Rozruch Ani nahodou, ty zmetku plechovej!29.12.2001 15:52

Skoda, ze sme nerozjely "dýzu" s Tongue Tied!
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz29.12.2001 15:52

Je jenom škoda že nám nevyšel ten útok na diskotéku, snad příště:-))
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...29.12.2001 16:03

Mimochodem, něco co mě napadlo bohužel až cestou domů - možná si to nepamatuju, ale myslím ,že kromě toho potlesku při představování jsme nijak nepoděkovali Hadatimu, za to co pro to všechno udělal (minimálně já tedy ne :-/ ). Takže alespoň virtuálně, když už jsem na to zapomněl v reálu: Hadati, patří Ti můj velký dík za organizaci.
Samozřejmě stejně tak patří dík i Honnymu za sehnání projektoru, Kačce za video, Rimmerovi za kazety a vůbec všem dalším z různých jiných důvodů. Kdybych to měl vypisovat všechno, tak bych musel opsat prezenšní listinu a tu stejně nemám, tak ať se na mě ti, co jsem je nejmenoval, nezlobí.
Bylo to fajn! :-)
DeeX 29.12.2001 16:37

O opakování nic nevíte, já jsem ho bohužel neviděl od začátku a to mě celkem štve... ten film bude doufám britskej(třeba traler ještě neni?):o))
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...29.12.2001 16:49

DeeX: Vzhledem k tomu že to co právě skončilo BYLO opakování, mi to přijde minimálně rok dva silně nepravděpodobné. Trailer není, protože film ještě není ani dotočený.
DeeX 29.12.2001 17:46

a sakra :(( nejsou někde na webu díly ke stažení??
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík29.12.2001 18:20

Já jsem taky nadšen.
Organizace byla skvělá, aparatura perfektní, atmosféra báječná.
A u těch, které si pamatuji, už vím, co skrývají za ikonkou.
Do příští session mají všichni za úkol nastudovat Tongue Tied.
Těším se na článek v Mladém Světě a taky na fotky - Honny, kdy už budou na netu?
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík29.12.2001 19:00

Ja nemuzu nez souhlasit, ze se akce vydarila a faktor parby byl prakticky po celou dobu 5...
Jo a na ty fotky se radsi moc netesim, protoze si dovedu predstavit, jak na nich budu vypadat... Zvlaste v Kocourove poze "I'm beggin' on my knees"...

Jo a jen myslim, ze byla skoda, ze nekteri (napriklad crudo ;o) nevydrzeli a odesli jeste pred oficialni prezentaci pritomnych, pricemz propasli napriklad uzasne Smeg Ups!
Ticho Já nechci bejt Duane Dibbley!29.12.2001 19:00
Sraz
Chci jenom napsat, že mě trochu štve, že jsem se do povědomí přítomných na super srazu dostala "jenom" jako Rimmerova ségra, ale lepší než kdybyste si mě do povědomí nezapsali vůbec.
Chci taky poděkovat za super organizaci.
Ta diskotéka taky nebyla nejhorší - Michal David to skvěle roztočil.
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz29.12.2001 19:02
Je to tady
I já bych chtěl poděkovat všem:
Hadati za místo a vindaloo
Kačce za video
Rimmerovi za kazety a nádherný proslov :-))
Fotky jsou nouzově umístěny TADY
Ať se vám líbí a poznáte se.
IMHO Kohy a Tongue Tied je skutečně bomba. I když clouseau to taky sluší.
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík29.12.2001 19:02

:o) Slecno, uvedom si, ze jako segra to mas vlastne jeste lepsi, protoze kdo si treba pamatuje Peta? Nikdo! Ale Petovu segru kazdej ;o)
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík29.12.2001 19:16

Honny, fotky jsou geniální. Ty tváře kroutící se nad kuřetem vindaloo...
Nejsi fotogenický, Rimmere, a nikdy nebudeš.
A neříkejte tomu "proslov". Vždyť to byly sotva dvě věty. :)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík29.12.2001 19:22

Dve vety sou nekdy vic, nez jedna :o) (To je novy citat, jez sem zrovna vymyslel :o))
A fotky... co na to rict - nejblize k mym pocitum je asi veta - Čerstvý krátký sestřih a nablýskané holinky a zvládneš všechno na světe - asi vite, co bude ted nasledovat...
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz29.12.2001 19:29

Já myslím, že k těm fotkám se dá říct jen jediné - STONE :-D
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík29.12.2001 19:33

A nebo Mr.Guitar!
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík29.12.2001 19:36

Did Lister really eat a dog food or was it something else?
It was something else. It was a cat food.
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík29.12.2001 19:38

Because he likes that operation very much!
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík29.12.2001 19:40

Because we make a mistake! Ohooohh!
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...29.12.2001 20:16

Já na příští session nastuduju Tongue tied hudebně, a pak opijeme mě abych se na to odhodlal a všechny kolem aby to snesli a pak ho zazpívám :-))
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o29.12.2001 20:30

to je hrůza, vy jste zjevy :)))
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...29.12.2001 20:37

nemrpus: Chyběls nám tam, abysme byli komplet :-)
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o29.12.2001 20:42

to jo no :)
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!29.12.2001 20:57
nemrpus
už podle tvojí ikonky to slibovalo hluboký zážitek :)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...29.12.2001 20:58

Ale ty fotky jsou bezva! :-)
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o29.12.2001 21:03

Arlene: musíš mě hned urážet?
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil29.12.2001 21:05

zdravim, ja se vratil domu v 10. A ulozil se na 5 hodin do krasneho stavu umele navozeneho bezvedomi. Preci jenom celou noc bejt vzhuru na to nejsem zvyklej. Vsichni dekuji, tak na to taky navazu. bylo to skvely, i kdyz jak vidim nikdo si na me ani nevzpomene.
to Rozruch: nikomu se neomlouvej a uz vubec ne mne. - popravde receno kure vindalooo mne doce la zklamalo, cekal jsem to vostrejsi.
Smeg up byl skvelej. STONE. Jen mne mrzi, ze se nedostalo na moji oblibenou Stasis Leak, ale holt jsem v mensine, co se da delat
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...29.12.2001 21:06

nemrpus: Jdi už někam, co pořád máš s tím že Tě někdo uráží?? Nedokážeš přijmout, když si z Tebe někdo dělá legraci? Sám se tady trefuješ do nás, jaké jsme zjevy, a divíš se že Ti to někdo vrací?
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...29.12.2001 21:09

plcarrot: Sakra, promiň...:-( Ale jak jsem říkal, ono je těch lidí moc na vyjmenování...Kažopádně vindaloo bylo taky jedním z klíčových zážitků :-)
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil29.12.2001 21:10

ale no tak panove nehadejte se. Neprsmus se v klidu domova podiva do zrcadla a pak v klidu pritomnosti pocitace zavre hubu.
Nebyl na srazu, to je pro nej dostatecny trest:-)
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!29.12.2001 21:11
nemrpus
co chceš, cituji Rimmera:Nesmysl,tahle je narušená.To jsem celý já,skončím s úchylem,zatímco ty máš tu,co má kozy jako vozy!
Tak nebuď háklivej,zlato :)
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil29.12.2001 21:12

ja si delal srandu. Ja si tech lidi taky moc nepamatuju. Ale par bych jich mozna vbyjmenoval. Jinak jsem zvecnen na 17. je tam sice videt pouze takova divna cerna silueta na cernem pozadi, ale sem to ja :-)
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o29.12.2001 21:13

hele, klídek, VY NECHCETE RESEKTOVAT MOJÍ AUTORITU?! :p
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...29.12.2001 21:14

Já jsem na víc fotkách než by se mě osobně líbilo :-) (tzn pokud možno tak jedna, kde je ze mě vidět třeba ruka nebo tak) :-)

Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...29.12.2001 21:15

Resekce autority? Jak se to dělá? ;-)
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil29.12.2001 21:18

CAse: na 22 jsi krasne ve stredu pozornosti. To vis to je ta slava. Vubec by se neskodilo, popsat ty fotky. Ne pro nas co sme tam byly. ale pro ostatni
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o29.12.2001 21:19

hele, doufám, že ti je víc než jasné, že šlo o překlep
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!29.12.2001 21:19
pro AUTORITU
Tak teď vidím,že seš narušenej taky! Že by jedna krevní skupina?
:)))))))

plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil29.12.2001 21:20

no tak nesmejte se mu on zato nemuze ;-)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík29.12.2001 21:22

Az budu psat zapis k akci, tak urcite fotky popisu...
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík29.12.2001 21:23

Jen doufam, ze k tem ksichtum budu schopnej dopsat i jmena :o) I kdyz mi stejne pripada, ze na kazdej sem ja, coz neni zrovna moc dobry ;o)
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil29.12.2001 21:23

BTW: na session padla znimka o zalozeni nabozenstvi Cerveneho trpaslika. Asi to byl vtip, ale v plzenske sekci, to jest u mne a u Pavla se to chytlo. (Cirou nahodou studujeme Cirkrevni gymnasium). Mam se teda zacit schanet po podpisech?
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil29.12.2001 21:24

KOhy: To vis to je ta slava ;-)
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o29.12.2001 21:25

Kohy: A kterej jsi ty?
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...29.12.2001 21:26

nemrpus: Samozřejmě, že ano, ale takovýhle krásný překlep nemůže rejpal jako já nechat bez poznámky. Uzavřem to celé.

plcarrot: Kdyby jen tam :-) Ale co by pak měl říkat třeba takový Kohy :-)) Ale štěstí že na té poslední fotce už jsem se nevešel do záběru, takže není vidět, jak tam trpím nedostatkem spánku, kyslíku a alkoholu v krvi :-)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík29.12.2001 21:26

Slavny blbec - to zni lakave ;o)
Ja nevim, jak s tou cirkvi ... chtelo by to zjistit, jak se to skutecne da udelat a pak by zajisteni podpisu nebyl problem...
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík29.12.2001 21:27

Ja sem ten, co je tam nejvic...
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...29.12.2001 21:28

Nojo, než to stihnu napsat, Kohy se ozve sám :-)
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík29.12.2001 21:28

plcarrot: Nebyls v menšině. Škvíra ve stázi je skvělá. Je fakt, že se na ní nedostalo. Pokud jsem počítal dobře, stihlo se 17 epizod, Smeg Ups (což byla naprostá pecka, o kterou přišli všichni nezúčastnění), Rimmersong a několikrát Tongue Tied, jehož choreografii jsme se několikrát marně snažili nastudovat. Ale příště...
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil29.12.2001 21:29

Kohy: to bys kdyztak vzal s Pavlem na starost. I kdyz ty jsi vlastne pravnik, ne ? podle mne je potreba asi 2000 podpisu, ale oni to nedavno novelizovali ...

Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...29.12.2001 21:31

Ta církev mi nepřijde jako zrovna vhodný nápad, na můj vkus by to byl dost divný 'vtip'. A to jsem ateista, upozorňuju.
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík29.12.2001 21:32

No, to vim taky... ale na starost si to fakt nevezmu, protoze toho mam uz takhle az nad hlavu. Sem fakt neumerne vytizena osoba, procez bych radsi, aby to zjistil nekdo jinej... ;o)
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil29.12.2001 21:32

rimmer: priste do toho jdu s vama. Trochu tancovat umim. Tady jsem to nechtel brat Kohymu.

Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík29.12.2001 21:34

Ale pravdu ma Case, cirkev je dobra vec akorat tak na to, aby si to nekdo odecital z dani... jinak nevim. Spis bych to videl na ten Fanklub!
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil29.12.2001 21:34

Case: no to ja taky. ale jsou jiny a divnejsi cirkve a mne to jako recese prijde docela dobry.
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o29.12.2001 21:35

jo, ta církev, no, možná bych do toho šel
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil29.12.2001 21:35

Kohy: Fanklub jsem bral jako samozrejmnost
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...29.12.2001 21:36

S Captainem N jsme se shodli, že bysme velice rádi viděli Smeg Ups ještě někdy znovu, ne že bychom tomu nerozuměli co se týče angličtiny, ale často jsme až tak dobře neslyšeli. Tak doufám že bude nějaká šance..:-)
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz29.12.2001 21:36

Rimmer: proč marně, podívej se na fotky jak vám to šlo:-))
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík29.12.2001 21:36

Case: Ta církev není žádný divný vtip.
I my ateisti bychom měli v něco věřit. Proč ne v bistro s chutnými koblížky, hotdogy, ba i malými sáčky s hořčicí?
Stačí toto vyznání založit a pak ho můžeme pravdivě vyplňovat do dotazníků. Každý má právo na svou víru (viz. víříví adventisté sedmého dne).
Tro 29.12.2001 21:38

S církví to vidim jasně: založíme, uspořádáme sbírku a postavíme RD kostel :).
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...29.12.2001 21:38

plcarrot: Mě to právě jako recese dobré nepřijde. Kdyby to někdo myslel vážně (jak říkáš, jsou různé církve), tak proč ne, ale jako recese? Nevím, nesedí mi to.
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!29.12.2001 21:39
ad Fanklub
poslala jsem Clouseaovi (sakra doufám,že to skloňuju správně) odkaz na MV kvůli registraci,případně můžu stanovy obšlehnout podle stanov našeho klubu
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík29.12.2001 21:40

Ja myslim, ze sance urcite bude, navic zkusim stahnout i ty ostatni EXTRA kazety pres net.
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík29.12.2001 21:40

Smeg Ups si musím zkopčit! Snad to Zombo nějak zařídí. (I když bude asi těžko žhavej do toho, aby měl nějakej Rimmer kopii jeho kazety. To jen já kvůli tomu teď nespím. Takhle jsem se dlouho nezasmál! Bylo to jako vidět další sérii! A to bylo jen ze zákulisí IV. - VI. sérii. Řekl bych, že Smeg Out bude I. - III.
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil29.12.2001 21:41

mne by zase prislo divny udelat si modlu Trpaslika a nekde se mu klanet. Ale v ranci fanklubu, proc ne?
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...29.12.2001 21:41

Honny: ad choreografie

And I'm begging on my knees
Sweet sweet darling, listen please...

:-))
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík29.12.2001 21:43

Nejlíp nám ale šlo: "Reproductive system, babe!" :))
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil29.12.2001 21:43

kohy: stahnou pres net? s tvoji 56? ;-) ...

Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...29.12.2001 21:44

Rimmer: Mě to nadchlo podobně. I když jsem některé scénky znal z netu z odkazu, co se tu kdysi mihnul (Mr.Guitar, Kenneth Williams a podobně :-) )
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil29.12.2001 21:45

Rimmer: nahodou Clouseauovi ( to je hrozny jmeno na sklonovani ) krasne sli ty kroky ( viz 33.jpg )
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík29.12.2001 21:46

To já taky.
Nejvíc se mi líbilo, jak stáli před Inkvizitorem, i když jsem to už znal. To bylo něco.
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík29.12.2001 21:47

plcarrot: To jo, Clouseau vypadá jako by vyskočil přímo z videoklipu.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...29.12.2001 21:47

Rimmer: Ano, a až včera jsem viděl, že Inkvizitor tam na ně taky dělá nějaké posunky, toho jsem si předtím vůbec nevšiml.
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík29.12.2001 21:48

Ted to taham pres 56ku, coz je smesny, ale v brzku snad na koleji konecni pripoji net, tak to nebude problem...

CO se tyce Smeg-Ups, tak to od Zomba snad vyzebram a zkopcim to tolikrat, jako plakat tenistky, co se skrabe na zadku!
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil29.12.2001 21:52

kohy: zebrej, kdyztak napisem petici, a kdyz ani to nepomuze nasadime masivni letakovou kampan. Ja bych to taky chtel ,ale asi se svama tezko spojim :-(
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík29.12.2001 21:52

Case: Toho jsem si taky všiml až na plátně. Mimochodem - škoda, že na žádný fotce není to plátno zachycený. Aby absenti viděli, čeho mohou litovat.

plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil29.12.2001 21:54

Kohy: BTW: odkud to stahujes. rikal si neco s Kazou, ci co?
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil29.12.2001 21:55

Rimmer: prece nekdo fotil - No signal. Check input...
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz29.12.2001 21:56

Rimmer: jednu fotku s plátnem mám, ale je tak děsná, že jsem jí tam nedal. Je totiž bez blesku a David je dost rozmazaný.
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík29.12.2001 21:57

plcarrot: To není zas tak záviděníhodný obrázek. Ale kdyby bylo vidět, jak se na plátně skví obrovská Rimsyho hlava, nezúčastění by zaplakali.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...29.12.2001 22:00

plcarrot: www.kazaa.com. Stáhni si, nainstaluj a dej vyhledat něco jako Red Dwarf, třeba...
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil29.12.2001 22:01

Rimmer: Neni, ale je...;-)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík29.12.2001 22:02

KaZaA rulezzz! ;o)
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík29.12.2001 22:03

Já mám RD videí stažených spoustu, ale bohužel jsou mé znalosti o počítačích na intelektuální úrovni domácích učitelů přírodopisu a nemám potřebné kodeky (Bůh ví, co to je).
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil29.12.2001 22:03

Case: diky, ja zkusil kaza.com a tam bylo uplne neco jinyho ;-)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...29.12.2001 22:05

Rimmer: Ještě mi řekni že by pro Tebe nebyl problém ty videa vypálit a píšu tě na seznam pro experimentální operaci hemoroidů :-) Kodeky by neměly být problém.
nemrpus Násilí je poslední útočiště neschopných - nová verze webu...zase stojí za h***o29.12.2001 22:06

Hua? Co je to vše pořád do kola omýlaný Smeg-ups?
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík29.12.2001 22:06

Kodeky sou kurvy, taky mi par veci neslo spustit, pac to melo prapodivnou priponu a moje prohlizece a dekodery to proste nevzaly...
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík29.12.2001 22:12

Case: Vypálit by to problém nebyl. Ale nakrklo by mě to, že bych to ostatním pálil a sám bych si to ani neuměl spustit.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...29.12.2001 22:14

Rimmer: Ach jo. Vědět to před srazem...:-( JIstě bysme to nějak vyřešili.
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík29.12.2001 22:18

Sem do toho zasvetil i kamarady z Fakulty aplikovanych ved a taky nebyli schpony to rozjet a to uz sme stahli snad vsechny kodeky co sou na netu k mani...
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík29.12.2001 22:18

Case: Když mi vysvětlíš, jak mám zajistit, aby se mi na compu pustila scénka s Inkvizitorem, můžem to do příštího (jistě brzkého) srazu zařídit.
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík29.12.2001 22:21

Kohy: A je nějaká stránka s kodekama, který by mi to rozchodily?
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík29.12.2001 22:30

Ja si ji z hlavy nepamatuju... mam to nekde v Plzni napsany...
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík29.12.2001 22:37

V Plzni? Tak já se tam mrknu. Hned jsem zpátky...

No, budu se muset spokojit se zvukem.
vasekv 29.12.2001 22:55
RED DWARF na videu
Jelikoz jsem se nedostal na sraz Cervenych trpasliku tak se poptavam zde. Je zde nekdo kdo by pujcil na videu dil 1-29? Jsem z Prahy 7 (Veletrzni ul.) Pokud je chcete pujcovat jen pod dohledem tak se klidne muzeme dohodnout - a samozrejmne to nechci zadarmo...
Pripadne se nabidnete na adresu vasekv@willow.cz. Diky predem za prehrsel nabidek...
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages29.12.2001 23:03

Tam to muselo bejt Super. Příště uteču z domova. Prosil bych popisky k fotkám kdo je kdo, abych nemusel pořád votravovat Kohyho.
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík29.12.2001 23:05

Viky: Stačí jeden malý rozvod a máš po problémech...
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages29.12.2001 23:10

Jde o to, že mě nepustěj rodiče. ;-(
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík29.12.2001 23:14

Já mluvím o rodičích :)
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík29.12.2001 23:18

Jeste ti budou muset pujcovat psa!
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages29.12.2001 23:22

To není zas tak španý nápad, nicméně to bych se zas nedostal sem ;-I
Setman nechci skončit jako dvoukříďák... - ???30.12.2001 00:06

Lidi, sraz byl sqelej, vsichni ste fine lidi, spravne ulitli do trpajzlika, jenom me mrzi ze jsem nemoh zustat do konce (Casy este jednou diky za odvoz). S tou cirkvi jsem prisel ja a videl by jsem to jako recesi na dnesni spolecnost, kde si kazdy magori (ehm..:) muzou zalozit svoji cirkev, ktera je oficialne uznana od statu...
Setman nechci skončit jako dvoukříďák... - ???30.12.2001 00:07

mimochodem, fotky sou naaadherny:)
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages30.12.2001 00:08

Ihned se do ní hlásim.
Bude to spíš něco jako "vířivý adventisté sedmého dne" a nebo se všichni nakonec sejdeme v křemíkovém nebi?
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík30.12.2001 00:09

Bohužel nejsme roboti.
A lidi nemají nebe. To si jen někdo vymyslel, abysme se všichni nezbláznili.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...30.12.2001 01:34

Setman: V pohodě.

Akorát jsem pak nemohl trefit zpátky, motal jsem se v okruhu cca 500 metrů od klubu a nemohl ho najít :-))
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy30.12.2001 02:16

jo... mohlo by to být jako církev "Nemadam" a hlavním reverendem nebude El ale Rimmer!
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz30.12.2001 02:38
sraz
Tak jsem se prokousal těmi 151 novými příspěvky. Ráno se vrhnu na sepsání zápisu o srazu, utřídění fotek atp.

Vzhledem k tomu, že si nepamatuji všechny účastníky, prosím ty z vás, kteří jsou na fotkách, aby mi do Pošty napsali, na které fotce jsou zachyceni (abych mohl udělat pořádné popisky).

Pokud jde o mé zážitky, emoce a hodnocení srazu - vše bude v zápisu.
DeeX 30.12.2001 14:04

Rimmer: co ti víš, třeba se jedná o nějaký utajovaný prototyp 3000 z thai-wanu :o))
original Yogurt Ti říkám, zlatá Jáňa30.12.2001 20:06

Jak tak pročítám příspěvky, tak zjišťuji,že to musela být fakt skvělá akce.Nemohu se nezeptat,jestli měl někdo nějaké zážitky se "superšlauchem" v místní nemocnici?

Znova bych apeloval, aby se další sraz alespoň trošičku přiblížil Brnu
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík30.12.2001 20:07

DeeX, kdo by ho vyráběl? A za jakým účelem?

No, přátelé. Mé dny v Praze jsou sečteny. Loučím se. Můj přístup k netu se opět omezí pouze na ten ze školní učebny. Smutné (tedy jen pro mě). Život je pes.
Rimmer Lepší mrtvý než magor! - Červený trpaslík30.12.2001 20:09

original Yogurt: Superšlauch nebyl potřeba, ale hasičák by se hodil. Když prošla kolem servírka, objednávky zněly: "Pití! Něco k pití! Cokoliv!" A Rozruch, ten úplně plival oheň.
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages30.12.2001 20:11

Otec je taky naštvanej, že tu furt sedim, tak budu psát spíš ze školy.
*
To musela bejt suprekšn
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy30.12.2001 20:51

Rimmer: to bylo fakt krásný!!
R: "nějakej džus jestli můžu.."
S: "A jakej?"
R: "Jakejkoliv!!!!"

to bylo fakt krásný! :o))

Rimmer: tak se s tebou loučím a jestli budeš někdy nahrávat nějak to SMEG UP, tak na mě prosím taky mysli a nějak se určitě dohodneme...
Viky Vy parchanti v Lopušákovinách! - Viky´s Pages30.12.2001 20:54

Popište nám, co tam nebyli, to Smeg up, bite.
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz30.12.2001 20:57

rimmer: I já bych se hlásil.
Jinak jsem naproti Rozruch seděl a jeho vyvalené oči nezapomenu do smrti :-))
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík30.12.2001 21:07

Me se libilo, jaxe Rozruch zavistive koukal na ten muj dzus :o)))
arlene Agónie ! Čím dál tím líp !!30.12.2001 21:12

Vám to Vindaloo připadalo ostrý? Já jsem chtěla požádat o pepř.Asi jsem jediná,co má plechovou ústa :))
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz30.12.2001 21:15

arlene: nepřišlo mi to moc ostré, ale myslel jsem, že je to dáno trénováním od chvíle kdy jsem se přihlásil a při kterém jsem zlikvidoval zásoby kari doma a v okolních restauracích.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!30.12.2001 21:26

Arlene: to je pravda nebyla si tam nejstarší. Tomu fotografovi mohlo být tak kolem čtyřicítky :o)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!30.12.2001 21:27

Honny: Za ty fotky díky. Už si je všechny stahuju. Vypadám na nich ale strašně. Nejsem vůbec fotogenetický.
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík30.12.2001 21:31

To mi povidej...
Me se to taky nezdalo moc ostry, spis po zaplaceni 147Kc dost mastny ;o)
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz30.12.2001 21:32

Hadati: myslíš toho fotografa z MS nebo mě??????
OT neví někdy kdy se ten článek má objevit?
kůže volodroid30.12.2001 21:33

Mrzí mě, že jsem nemohl. Muselo to být fajn.
Příští sraz by mohl být v restauraci Tádž mahál na Titanu.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...30.12.2001 21:36

Připojuji se k těm co čekali vindaloo horší.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!30.12.2001 21:36

Kohy: bohužel jsem nesehnal to řecké seno, takže to nebylo úplně ono. Ale příště to budeme plánovat do předu a já vám slibuji, že seženu všechno potřebné koření.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!30.12.2001 21:37

Case: já taky čekal, že to bude horší. Uvědomte si, že Lister má pouze dva chuťové pohárky...
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!30.12.2001 21:38

Honny: myslím fotografa z MS.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!30.12.2001 21:39

Ptal jsem se v trafice, kdy vychází. A on mi řekl, že každý týden v úterý nebo ve středu. Takže čekám, že vyjde možná už tuhle středu.
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík30.12.2001 21:40

Ja mam na toho chlapika z MS telefon, tak az mu budu volat, tak se ho zeptam, kdy to vyjde a dam vsem vcas vedet.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...30.12.2001 21:46

To by bylo fajn.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!30.12.2001 21:49

Jsem zvědavý, jak velký prostor nám v tom časopise dají.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!30.12.2001 21:50

Ehm, to mi nikdo nemůže říct, že tu píšu kraviny? Místo fotogenický jsem napsal fotogenetický.
bundaboy vše jde změnit za 24 hodin - ženatý se závazky30.12.2001 21:51

V MS byla taky nedavno reportaz z nejaho ST conu... :) A to bylo na 3 stranky...
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!30.12.2001 21:51
Ticho
Já jsem tě vůbec neznal podle nicku, takže jedině jak jsem o tobě mohl mluvit bylo jako o "Rimmerově ségře".
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík30.12.2001 21:52

No, ja myslel, ze ses zblaznil... no, to byl jen for!
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!30.12.2001 21:57

Ale u mě jsou takovéhle přeřeky celkem běžný. Na srazu jsem to potvrdil tím, že jsem při "kolečkovém seznamování" vypusti ze svých nevymáchaných úst, že "chodím na Lokutus" :o). Tímto se ještě jednou Lokutusovi omlouvám.
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz30.12.2001 22:01

Hadati: to bylo moc pěkný :-))
Ale Kačka byla taky hezky upřímná "Já jsem Kačka a tohle je moje video". A krom toho já jsem se přihlásil ke scénáři který dělal někdo jiný, že Kohy :-))
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...30.12.2001 22:03

To máte z těch Vašich proslovů :-))
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík30.12.2001 22:03

Jen ja jsem byl pri seznamovani neuveritelne skromny ;o)))
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!30.12.2001 22:05
Honny
Tak už se mi podařilo stáhnout všechny ty fotky na svůj PC. Ale asi tě nechám pověsit na nejbližší stožár v titanských docích. Ta fotka 22t.jpg je opravdu "překrásná". Vypadám tam jako dokonalý invalida. Musel si mě vyfotit v takové pozici?
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!30.12.2001 22:06
Honny
Na té poslední fotce je nějak málo lidí. Z jaké doby to je?
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...30.12.2001 22:09

Hadati: Ta poslední fotka je někdy těsně před koncem, vím že jsem se divil že ještě někdo fotí.
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz30.12.2001 22:51

Ano ta poslední je podle záznamu z 6:29 a to myslím hovoří za vše.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!30.12.2001 22:56

V kolik jste šli spát? Já až v půl jedné v neděli ráno :o)
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy30.12.2001 22:56

Hadati: To bylo moc hezký.. ale dost mě štve, ajk ses vyhýbal foťákovi, protože já jsem tam si 10x častějc než by bylo únosný...
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz30.12.2001 22:58

Hadati: no vidíš to jsem si ani nevšiml. Jsem zvědav jaký k tomu Clouseau dodá popisek ;-)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!30.12.2001 22:59
Lokutus
:o) já se mu vůbec nevyhýbal. Jen jsem byl vždycky někde jinde než kam se upíralo Honnyho oko.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!30.12.2001 23:01
Honny
Něco na způsob: organizováním k dokonalé invaliditě :o)
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz30.12.2001 23:29
sraz - fotky
Tak první várka fotek (od Honnyho) i s popisky je zde.
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík31.12.2001 00:12

Musim rit, ze fotky jsou velice... poutave ;o)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...31.12.2001 00:31

Clouseau: Technická - č.22 - Já jsem od Hadatiho napravo :-)) Chudák Kačky kamarádka, takhle to schytat :-)) O tom organizátorství bych u sebe taky pomlčel.
K5 je prostě z kreteni.cz - já za to nemůžu!31.12.2001 00:40
RED DWARF na CD
Kolik toho je a za kolik to je? Že sem tak smělej...
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz31.12.2001 01:49

Case: no já měl na mysli "po jeho levé ruce" :) radši to přepíšu :)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!31.12.2001 07:41
k5
3 CD za 300
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz31.12.2001 07:49

K č.07: Kohy počítal peníze, ale to se mi tam nepodařilo zachytit, přestože to byl záměr :-))
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!31.12.2001 07:54

Tahle fotka byla v klubu Hérečky, tak jsem ji sem hodil, aby si i jiní přišli na své

Chloe Annett





Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!31.12.2001 07:54

A ještě jedna


anonym 31.12.2001 08:21
crome
Jak to vypada ani jsem o moc neprisel co?Reknu vam byl jsem 1m od vstupu do klubu kacerov,ale otocil jsem se na podpatku a utikal co me nohy dovolily.A zastavil se az doma a jelikoz jsem byl tak natesenej hned jsem si slehnul 20 dilu trpaslika no bylo to fajn.(velke ale opravdu velke nedekuji za diskoteku((()
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...31.12.2001 08:32

Crome: Jak můžeš říct že jsi asi o moc nepřišel? Infidel!

Clouseau: Nepředpokládám že by si to někdo mohl splést, ale skutečně to bude možná lepší opravit :-)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!31.12.2001 08:34

Všem přeji příjemné prožití dnešního večera a šťastný nový rok.
anonym 31.12.2001 08:35
crome
splnily se ma nejhorsi ocekavani.Prilis mnoho michalu davidu,priliz mnoho fotografu,priliz mnoho lidi?
anonym 31.12.2001 08:40
crome
jinak to podle fotek vypada jako vcelku usly misto,ale nezlobte se ta diska me fakt zlomila srdce(
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!31.12.2001 08:40
crome
Bylo to improvizované místo. Když jsi tak chytrej, tak si mohl sehnat lepší místo. Řekl bych, že až na tu hudbu to tam bylo dobrý. Už hledám lepší místo na příští sraz.

A že jsi o moc nepřišel? Já byl tedy spokojen. Zlatý hřeb večera byl Smeg ups a seznámit se s takovou spoustou příjemných lidí, které konečně znám i podle oblyčejů (o některých se mi už dokonce i zdálo :o) ) mi stálo 100% za to.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!31.12.2001 08:41
crome
Já tu hudbu ani tak moc nevnímal, Davida jsem tam snad ani neslyšel...
anonym 31.12.2001 08:47
crome
ja rozhodne nechci prudit to fakt nee nic osobniho.Jen me to proste ten vecer trosku votravilo(to ale je muj problem).....vis ja jsem trosku na to intimco v klidku krb,sampansky znas to... Je me jasny o kom se ti zdalo))))
anonym 31.12.2001 08:51
crome
a taky tam bylo na muj vkus prilis vampiru.svou krev si radsi piju sam))))))
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!31.12.2001 08:57

vampírů???
anonym 31.12.2001 09:01
crome
no schvalne si prohledni jestly nemas na krku stopy po kousnuti.Jak jsem videl ty fotky...no fakt jsem rad,ze jsem si zachranil kuzi)))
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...31.12.2001 09:03

Hadati: Naprostý souhlas. A musím dodat OT, že mě akce pocházející z Průvodce zatím mile překvapily tím, jak byli zúčastnění bez výjimky bezva lidi.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!31.12.2001 09:04
crome
Ale nám ty oči svítili díky Červenému trpaslíkovi (proto byly červené) :o)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...31.12.2001 09:08

Crome: Vlastně máš pravdu, mě ty červené oči na fotkách vždycky strašně pijou krev :-)
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz31.12.2001 10:04

Case: červené oči jsou daní foťáku za lepší dosah blesku a proto se za ně omlouvám.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...31.12.2001 10:08

Honny: Ale ne, já to nemyslel nijak konkrétně na Tebe a stejně za to nemůžeš, tak se prosím neomlouvej.
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!31.12.2001 10:10

Honny: s tím by měl určitě problém i profesionál. A můžeme to propagovat jako reklamu: "Proč jim svítí oči červeně? Protože se dívali na trpaslíka!"
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil31.12.2001 10:13

Mno jo... neni to jednoduchy, nezapomente, e se to fotilo za uplny tmy, a to ani digitalni fotak nezvladne. Jinak to kure vindalooo mne prislo vazne slaby. Jediny kdo me dojimal byl Rozruch, i kdyz nevim, jestli potom uz trochu nehral, protoze to vazne moc ostry nebylo.
Me ta hudba nekdy pomahala,abych neusnul, a uprimne receno, kdyz prestala hrat, tak jsem asi c pul sesty na 15 minut usnul spankem vecnym. Jinak ja sem zaleh hnedd jak jsem prijel do Plzne to jest cca 10,00 v sobotu.
P.S. doufam, ze ste si vsimli nove ikony. :-)
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!31.12.2001 10:20
plcarrot
Jasně, že hned. Je daleko lepší než ta předešlá.
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil31.12.2001 10:21

Jo hele Cloouseau, prave si projizdim ty fotky. Na ty 17 jsem to opravdu ja, i kdyz radsi bych se nevidel. Kdyz to bylo ve zmensene fazi, bylo to hezci... ALE sorry, ale ja sem docela na to jmeno haklivej, asi jako ty na SEFinspektora :-), Me cele jmeno je Phil L. Carrot. odtud P.L.Carrot. ale porad jsou v tom prijmeni 2xr a 1x t. diky Phil
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!31.12.2001 10:22
Clouseau
Mohl by jsi dát odkaz na ty fotky do záhlaví tohoto klubu?
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil31.12.2001 10:22

hadati: co mas proti oficialnimu maskotovi mistrovstvi sveta ve fotbale v Anglii 1966 :-) ???
Hadati Jsem dospělí a nehodlám se s tím smířit!31.12.2001 10:23
plcarrot
Já moc sportu neholduju, takže jsem ani nepoznal, co si to na ikonce měl. Takhle už mi to je jasný.
plcarrot Yeah - that is my nick, but call me Phil31.12.2001 10:25
Hadati
ja vim, ono to bylo vubec nejak rozmazany. byla taky jen provizorni, Mr. Flibble mi doufam vydrzi dyl. I kdyz mam v zasobe jeste jednu. Mr. Flibble s Rimmerem v rozkosnych ruzovych satickach z Karanteny.
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...31.12.2001 11:07

Mimochodem, na srazu jsem se s někým bavil o RD logu, že jsem ho zvětšoval a zjemňoval, tuším že to byli Kohy a Legie, tak tady, tady a tady jsou moje variace jednoduchého obalu na CDčka, na kterých to velké logo je.
Honny But everybody looks funny naked! - Nový sci-fi kvíz31.12.2001 13:34
crome
A to buď ještě rád, že jsi neviděl jak to tam vypadalo, když jsme tam vlezli, že kanárci?
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...31.12.2001 13:36

:-)))
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy31.12.2001 14:32
Nějak mi pořád nesedí otázky u kvízu
Konkrétně otázky: 6, 7, 12, 15 - protože bych se docela hádal, že správný odpovědi jsou jiný než je uváděný.. :o)
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...31.12.2001 14:41

Lokutus: Bez nějakých spoilerů, pokud to někdo ještě nedělal - šestka je celkem záludný chyták, ale je dobře, sedmičku si hodnotit netroufám, dvanáctka je zcela jistě dobře a u patnáctky bych si byl taky celkem jistý. On Ti to Kohy jistě vysvětlí, proč tomu tak je.
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy31.12.2001 15:07

ta 7: Který film nebyl zmíněn v seriálu? Film, který je uváděn jako správná možnost byl zmíněn v Epizodě TV KRYTON!!! tohle na tom nechápu a u ostatních otázek to je podobný...
Kohy Nevejrej na me, Gandhi!!! - Kohyho Červený trpaslík31.12.2001 18:02

Chlapce, ten film se jmenovat trochu jinak - koukni se znova ;o)
Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy31.12.2001 19:30

Kohy: No Jo, už to vidím, tak se omlouvám.. prostě slovíčkaření... :o)
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz31.12.2001 19:32

plcarrot: změněno

Hadati: hotovo
Clouseau chiefinspector - www.cervenytrpaslik.cz31.12.2001 19:46
Fanklub
Jo s tim fanklubem si to beru na starost. Založíme občanské sdružení, to nebude problém. Důležité je, jak se budeme jmenovat ? :)

Navrhuji názeve Klub Červený trpaslík
Case Just the strange kind of nothing - where there used to be me...31.12.2001 19:49

Což je důležité vědět pro masívní letákovou kampaň a trička.
DeeX 31.12.2001 21:00

čauky lidi, viděl někdo co dává CT2 místo trpasíka, pokud ne tak buďte rádi - je to hnus. Já viděl začátek= 3 scény na dvou je nějakej homosexual do půl těla a ve třetí hraje velmi hnusně na flétnu(asi pět min.). Mezi tí stačil vikouřit ještě 6 cigaret...
No jestli naše česká TV měla dojem že pokračuje něčím aspoň zpoloviny dobrým jako RD tak mě docela nasra... No jo televize se nám pěkně zhoršujou(ani bych se nedivil kdyby po týdle hovadině dávali Esmeraldu)...
No nic to sem se trochu rozjel:o)))

Lokutus Podívala se na mě a zdrhla.Proč utekla?? - Filmová hudba, Natalie Portman, Filmy31.12.2001 21:43

DeeX: člověče co plašíš? nic, co by mělo navazovat na trpaslíka v programu nevidím.. dávali jenom nějakej film Muž je žena jako žádná jiná... ale jestli budou nějak navazovat na trpaslíka, tak až po novým roce...